Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
27. sep 2010

@balinka no ja som mu hlavne vravela..to,ze mi prekaza mala informovanost a odpovede stylu..ze nema cas..on oponoval..ze ale to tak urcite nieje..tak som mu pripomenula situlaciu ako mi nemal cas povedat ako si mam pichat injekcije a jeho odoved bola ,ze vsetko mam v papieroch ale vtedy bolo pre mna vsetko nove a nevedel som sa vyznat v tom co napisal..lebo skrabe ako kocur..dokonca aj v lekarni mam vzdy problem lebo nevedia po nom precitat co pise..lieky poznam ale mnozstva lekarnicky len tipuju 😀 A na moje ostatne otazky uz len pozeral do zeme a zmohol sa len na odpoved..ze to je otazka pre embryologa..totizto ja som si davala vsetky embrya na PK..ale skosi sa rohodlo za mna a 3 mi dali zamrazit hned po OPU ..hlavne ,ze to vsetko mali aj na papieri s mojim podpisom ale aj tak si spravili po svojom 😠

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa 🙂 no skusim to aj ja tak neako...ale ak sa mi nahodou zadari pri KET tak to uz nebudem potrebovat ale ak pojdem do dalsieho IVF tak sa objednam k Dr.Stenovej 🙂

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel máš mrazáčikov? treba veriť že sa to podarí, nič iné nám asi v tejto situácii nezostáva, držím palčeky, nám I. IVF nevyšlo, chodíme k Dr. Harbulákovi, vcelku sa mi zdá príjemný, tak sme sa tam znova objednali začiatkom októbra, verím, že tentokrát to vyjde, ale hlavne budem na seba dávať pozor, ja som sa vôbec nešetrila, dokonca som pracovala v plnom nasadení, riešila som súkromné problémy a to sa asi nemá, som si povedala, že teraz bude kľud, nič neriešim a nič hlavne nevidím, dokina mi poradila Pregnium, tak to teraz užívam a teším sa na druhé IVF 😉

balinka
27. sep 2010

@yeliel ja ked som si isla pre tabletky do lekarne,tak to nevedeli vylustit a lekarnicka volala do centra,co mi vlastne maju dat 😲 to iste povedal aj mne,mate to v papieroch,ale ja som tiez nevedela a teraz sa ho spytam ci jemu to je vsetko jedno,ci to vyjde,alebo nie,alebo tam ide iba o prachy 😀

yeliel
27. sep 2010

@balinka no on pri mne videl..ze uz je zle nedobre a preto potm stale opakoval..ze nech sa kludne pytam,ze mi na vsetko rad odpovie..ale ja som mu povedla ,ze odpoved som potrebovala vtedy 😀 😀 😀 ved v tom co naskrabe on tak clovek nevylusti ani mnozstva...ja som chcela len pocut kolko ampuliek si mam pichnut zakladna info ..

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa jo jo...mam 3 mrazacikov ale mrazenych hned po OPU..tak bojim ako sa rozmrazia a ci bude vobec co vkladat ☹ Dr..Harbulak mi robil transver..ale ja ak budem este potrebovat tak sa objednam k Dr.Stenovej ..AAAA to Pregnium je naco dobre?

balinka
27. sep 2010

@yeliel ja som stale volala,ked som nieco nevedela,keby sa to dalo vratit spat,uz by som bola mudrejsia,ale uz je to za nami 😉 ale teraz budem mudra,ako radio 😉 😉 😉

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa no a to je pravda..ze treba byt hlavne v pohode..ja som tiez velmi nebola..teraz sa tiez budem snazit hlavne nestresovat aj ked je to velmi tazke 🙂

yeliel
27. sep 2010

@balinka napodobne 😀 😀 😀

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel je to vitamínový doplnok pre zdravý vývoj plodu aj matky, s užívaním je vhodné začať už pri plánovaní tehotenstva, obsahuje to kyselinu listovú, horčík, jód, môže sa to užívať 3 mesiace pred otehotnením

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel veru nestresovať je veľmi ťažké, zvlášť ked žijeme v stresovej spoločnosti a horšie aj stresovej domácnosti,

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa aha no ja uz papam kyselinu listovu 2teblaty denne aj to sa mi zu zda dost velke mnozstvo tak neviem ci je to dobre este kombinovat 😉

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa kto ta to doma zlosti? svokra? 😀 😀 😀 ja som len s mojim drahym tak sa zlostime len mi dvaja na vzajom 😀

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel toto sa tiež užíva 2 tabletky denne, asi nie je dobré zasa príliš veľa užívať, telo potrebuje len určite množstvo, to užívaš čo?

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel hm, keby svokra by bol ten lepší prípad, lebo by som to inak zariadila, ale mám ťažko chorú mamu a to je horšie

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa kyselinu listovu -Acidum folicum 20mg denne to su 2tablety(je to na lekarsky predpis)..ale ja mam mutaciu MTHFR 😉 tak asi aj preto take vacsie mnozstvo

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa tak to ano moje..to mas tazke.. ☹

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel to veru ano, ale snažím sa to riešiť pohodovo aj ked to vždy nejde a to že robí neporiadok tiež neriešim, kašlem na všetko, mám pred sebou len jeden cieľ......

yeliel
27. sep 2010

@gabinkaa budem Ti drzat palceky aby si to vsetko co v najvacsej pohodke zvladala.. 😉 🙂

nr_martinka
28. sep 2010

baby nestraste ma s tym drabekom.ja som zatial bola 2krat na iui a nic. a januari sa chystame na dalsie.

balinka
28. sep 2010

@nr_martinka ja som bola iba raz a myslim,si ze viac tam nepojdem,aj ked mame este 8 mrazacikov,ale tam musi clovek tahat informacie,ako z chlpatej deky 😠 a to sa mne nepaci 😀

yeliel
28. sep 2010

@nr_martinka ahoj ..kazdopadne to neber ako strasenie 😉 to je vec nazoru a kazdemu vyhovuje nieco ine a v GF aj tak je to o tom,ze zakrok Ti robi ten doki na ktoreho natrafis.. 🙂 Mna tiez hneva hlavne to ako aj balinku ,slaba informovanost 🙂

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel baby pridavam sa 😠 ,...ked sa nepytate v GF,nic sa nedozviete,...ale pytat sa zacnete az ked uz sa trochu vyznate,lebo na zaciatku neviete ani co by ste mali vediet a pytat sa ☹ ,...keby som vedela na zaciatku to co teraz,hmm 😠

annamary27
28. sep 2010

@yeliel ahoj výmyselníčka,ešte nemám výsledky od mojej gyn,že či som vyhubila e.coli baktériu,ale už som si dnes robila výplach z čajovníkovým olejčekom,nejak ma začala svrbieť šušura jedna nepodarená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 jej ahoj moja..tebe sa pamatam...ty si stimulkovla tusim v tom case co aj ja... ako dalej pokracujes? na neakej temicke som ta zahliadla,ze te tusim caka KET..ja som mala IVF v maji a az teraz som zacala uzivat estrofem ako pripravu na KET..kolko mrazacikov ostalo tebe ? 😉 🙂
NO vidim..ze mame rovnaky naozr 😀 😀 😀 a ako vidis ja som vymyselnicka 😀 😀 😀 ako spravne poznamenala annamary...ale tak co mi ine zostava... 😀 😀 😀

@annamary27 cavelo...tak ja som tu moju zoo preliecila az po ATB mala som unasyn a polyginax...ale beriem stale aj porobiotika od swissu...a rosalgin si skusala na susuru? 😀 😀 😀Snad je ta bakteria prec a bude vsetko ok..ozaj a co ziadost? este nevolali? 🙂

annamary27
28. sep 2010

@yeliel žiadosť nevolali,no konečne mi volala aj moja gyn,výsledky mám negatívne asi o 2týžden mám ešte volať kvoli chlamýdiám.Ja to nepochopím,ked ma svrbí,tak mám negatívne výsledky,ked som o.k. a nič mi nie je tak tam nejaká baktéria striehne. 😎 😎 😎 😎 Mám doma aj Rosalgin,ale chcela som vyskúšať čajovník -tea tree olej,ked sa vraví,že je zázračným prípravkom na všeličo možné.Ale ako keby som cítila,že je to lepšie.klop-klop 😵 Na google som čítala,že niektoré ženy to používajú aj v bazénoch,že si kvapnú olejček na tampon a tak predídu baktériám z plavárne.
Mám doma v zásobe aj Femigel,ten sa dáva večer a aj ten obsahuje ten čajovník,tak možno dám ešte aj to.

yeliel
28. sep 2010

@annamary27 aj ja som to presne tak mala...vobec som sa necitila zle a mala som tam neake potvory 😀 😀 😀 hlavne,,ze to uz mas Ok..o tom cajovniku som este nepocula 😕 joj ja bazeniky zboznujem a vodicku ale tak radsej neriskujem..lebo ja furt nieco chytim 😝

annamary27
28. sep 2010

@yeliel čo je to bazén? toto slovo mám už vymazané zo života asi od puberty,kedy začali všelijaké mykózy a pod a ked som videla,čo všetko v tom bazéne môže plávať.Ja keby som išla do bazéna,tak asi na druhý den budem už objednaná k dokine na liečbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dokina mi ešte teraz vravela,že bola na nejakom seminári a vraj ako samoplatca,keby som šla už na 4. pokus tak na to naše centrum dáva 50% zlavu.tak to je pekná zľava,sranda ,že aj tu sú akcie,ale uvítam to ak na to budem odkázaná.

yeliel
28. sep 2010

@annamary27 tak ja som zas doteraz nevedela co su to mykozy....ale od kedy som v kolotoci IVF tak ich mam jedna radost..moje doki si mysli..ze to moze sposobovat to mnozstvo hormono..

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel ahooj,..hej hej,ked som isla na IVF tak som sem chodila,taraz to tu uz väcsinou iba citam 🙂 ,ostalo mi 19 mrazacikov + 3 5-dnove,...taraz mam za sebou 1. KET a zasa nic ☹ ,lebo v GF vkladaju aj take slabunke,co sa slabo delia 😠 ,...7. 10 idem na dalsiu konzultaciu a teraz im uz poviem ako to chcdem ja,ved si to platim,nie ! Kedy ides na KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre