Plánujeme 4. IVF. Ste na tom rovnako?

megynka
14. mar 2010

Ahojte 🙂
nájdu sa tu optimistky, ktoré plánujú tento rok 4.IVF a aj po troch neúspešných pokusoch stále veria, že sa to podarí? 😉

megynka
autor
27. júl 2010

@versko ahoj,tak teda máš toho za sebou hrozne veľa, fakt ťa obdivujem, že si to všetko zvládla a bojuješ ďalej, ty si naozaj zaslúžiš aby si sa toho miminka dočkala a budem ti hrozne moc držať palce...my nepoznáme v našom okolí nikoho kto by mal adoptované dieťa, tak neviem aké to môže byť, ale ani si neviem predstaviť život bez detí...niekedy si myslím že adopcia bude v pohode a inokedy dostanem strach...u nás je čakacia doba na novorodenca tak asi 2 - 2,5 roka, ale obaja už máme 37 a veľa času nám už tiež nezostáva....na darcovské vajíčka sa tiež čaká tak 1 rok, tak budem mať teraz čas trošku sa odreagovať a možno zvážiť, či do toho ešte pôjdeme, ale asi áno, bolo by to mimino aspoň s polovice naše...my sme si tiež kúpili psíka, máme labradorku, má 13 mesiacov a sme radi že ju máme, dokáže nám fakt dať veľa lásky a radosti, ja hádam ani nepoznám bezdetný pár ktorý by nemal nejakého psíka 🙂 želám krásny večer a dobrú noc 😉

zufalka
28. júl 2010

@megynka ahoj,chcela by som vas podporit a hlavne to nevzdavajte,ja ma za sebou 5 ivf neuspešnych a teraz som absolvovala ET s darovanými vajkami,darkynu som mala behom dvoch mesiacov,a stále verím že raz nám to vyjde 🙂 🙂 takže baby hlavy hore a nevzdávajte to,ja mam 41 rokov a stale si myslim že ešte možem mat babatko 🙂

megynka
autor
29. júl 2010

@zufalka ahoj a dík moc za podporu, je to fajn, mám rada takéto správy a vždy ma povzbudia, držím ti moooooooc palce aby ti to už konečne vyšlo 😵 😵 😵

versko
29. júl 2010

Zkoušela jste některá nějaké cvičení, bylinky nebo alternativní medicínu? Já jsem pila namíchanou směs bylinek ,,pro podporu otěhotnění,, cvičila Mojžíšovou a chodila na akupresuru.......Zase začínám s Mojžíšovou a beru tabletky Acidofolan /kys. listová, železo, vit. B12/ Ještě by to chtělo nějak podpořit psychiku a to mi nějak nejde ☹ A co vy?

megynka
autor
29. júl 2010

@versko ja som brala len kyselinu listovú, rozmýšľala som nad Mojžišovou, ale pripadalo mi to zbytočné lebo ja nemám problémy ktoré by sa cvičením dali napraviť, proste nemám kvalitné vajíčka a tento fakt neovplyvním ani cvičením a ani žiadnymi vitamínmi a liekmi ☹ ale čo sa týka psychiky môžem povedať že som na tom veľmi dobre a to hlavne teraz keď už neriešim ivf a pomaly sa zmierujem s tým ako to je a som si povedala, že roky bežia a ja ich nechcem stráviť trápením sa nad tým čo nemôžem mať....stále sme si hovorili, že vyskúšame aby všetko aby sme si to raz nevyčítali, že sme toho neurobili dosť pre to aby sme mali vlastné deti, ale aby to zasa nedopadlo tak že si budeme po rokoch vyčítať to, že sme ich premárnili len trápením...tak si ideme už konečne užívať 😀 😉

versko
30. júl 2010

Přeji pohodový víkend 🙂

megynka
autor
30. júl 2010

Krásny víkend 😉 🙂

versko
3. aug 2010

dobré ranko, zkoušela některá z Vás najít náhradní matku? Nám se jedna ozvala, napsala velice krásný mail, ale chce za porod 200 tisíc a za každý měsíc těhotenství 20 tisíc. Což je pro nás naprosto neúnosné. Pevně doufáme, že se nám podaří IVF.

sslunicko
15. sep 2010

tak se chystám na 4:IVF,tedy už aktivně stimuluji.
Je tu někdo ve stejné fázi?

silviami
3. okt 2011

Ťahám na svetlo starú tému. Je tu niekto taký aktuálne. Podarilo sa to niekomu? Ja nie som celkom ten prípad, lebo v 2. ivf po 2. kete mám dceru, ale tretie IVF nevyšlo, som zase staršia, vajíčok bolo o polovicu menej, dosť som pribrala, tak neviem či do toho ísť. Alebo či radšej neskúsiť to soft, aby som si neuhnala nejaké choroby z tých hormónov.

ivka3901
29. jan 2012

ahojte já sa pridávam a pomaly plánujeme 4 Ivf.posledné 3 roky chodíme na IVF síce 2 pokus sa podaril,ale len na 9 mesiacov mala som zamlknuté tehu ☹ ešte ma čakajú nejaké vyšetrenia aj ked pár ich už mám zasebou

manita
20. sep 2013

@silviami Tak vyšlo to!!! Bol to ten SOFT alebo niečo iné? Oplatí sa skúšať zas a zas! Gratulujem!!! 🙂 🙂 🙂

silviami
20. sep 2013

@manita Veru vyšlo, činnosť vaječníkov už bola na hranici, a bolo to klasické IVF a KET, transfer hneď po IVF nevyšiel. Aj tak dobre, lebo mi nezostalo nič zamrazené. Pred piatimi rokmi som neverila že budem mať 2 deti. Som šťastná, aj keď už staršia mamina. Želám všetkým babám veľa síl a krásne bábätká.

ikuska
20. sep 2013

Ahojte, chystate sa na IVF , ja idem v stredu na OPU, nenajde sa spolubojovnicka. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre