Platí sa za laparoskopiu mimo centra asistovanej reprodukcie?

mykaellle
22. okt 2011

Ahojte, gynekologicka z centra asistovanej reprodukcie mi odporučila laparoskopiu. V centre by sme si za tento úkon doplácali cca 240 €. Chcem sa spýtať, či sa tiež platí za úkon, keby som sa obrátila na svojho gynekológa. Vďaka

luga
22. okt 2011

ja som mala vymenny listok od svojej gynekologicky a bola som na jednodnovej chirurgii v Sliaci a doplacala som 20 eur

latvia
22. okt 2011

gynekolog nech sa posle do nemocnice, tam by sa nemalo doplacat nic, inac tak ako pise luga, da sa ist aj na jednodnovku, kde sa doplaca mensi doplatok.

pici
22. okt 2011

nie mne robil obe laparky moj doky a neplatila som nic, robil to v nemocnici, ale ak si to das v ramci jednodnovej zaplatis nieco doplatis... treba si zistit konkretne

iva567
22. okt 2011

ja som mala výmenný lístok od môjho gynekologa, laparku mi robili v nemocnici v Nitre a neplatila som nič.

mariposita
23. okt 2011

Pripajan sa, tiez som mala vymenny listok od mojho gynekologa, lps mi robili v nitrianskej nemocnici a nic som neplatila. Ale cakala som na lps takmer tri mesiace, kedze skor nebol volny termin.

lucia.kl
23. okt 2011

ja som mala na výber, buď jednodňovo v centre - zaplatila som 200€ alebo do nemocnice, ale tam by som si pobudla 3 dni - avšak bolo by to zadarmo... tak som sa nakoniec predsa len rozhodla pre to centrum...

hannahamiley
22. jan 2022

M