• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ixi tato tema bude urodna....
2. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
autor
tak tomu ver :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bodaj by tfuj tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: nech prinesie vela krásnych zážitkou a vytúžených //
2. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, gratulujem novej temicke....
a hlavne, nech ste vsetky tehulky a my stastne mamicky :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
a kazdemu minimalne dvojcata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
autor
katy uz ja frka super joj zeny ja som taka stastna ze vas mam :slight_smile:
2. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak specialne pre vsetky SPLNIECKA :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Nech ste uz na konci tejto temy vseeeeeeetky tehulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
chitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
steva velmi ti prajem aby si uz mala malickeho v naruci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj my sme stastne ze mame teba IXI.stale mas po ruke nejake rady a odpovies na kazdu otazku :wink:
dakujem ixi :slight_smile:
2. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved vsetko co viem viem s kona :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak všetkým veľa úspechov !!! :grinning:
2. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirus aj tebe :wink: :wink:
2. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka. dúfam že všetká tá námaha nevyjde navnivoč.
2. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nedufaj ale ver lebo ja to viem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tesim sa velmi na nase dvojicky
2. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš to je tá náladovosť. dúfam že sviatky nebudem tráviť v nemocnici.
2. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vychodnarky :grinning: moje rodne a drzim palceky ,ja aj manzel sme z KE, ale zijeme v Prahe, kde sa chystame podstupit 1.IVF :wink:
2. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daj pokoj s nemocnicu :angry: nebudes kuspit tak ti to prajem :sunglasses: a budes aj testikovat?
2. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tesim sa pokracovaniu nasej temy a zelam co najviac tehuliek a novych babatiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ixi budem o tyzden v sobotu...
autor
zuzulik diky :grinning: :grinning: :grinning: aj my zdravime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
kukulik a tebe prajem krasne tehu :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuspit prajem aby tam boli kolajnice ako svet :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky IXI :wink:
2. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak vy už máte 3 pokračovanie? :slight_smile:
Želám Vám všetkým veľa šťastia.
Mne dnes lekár viac menej odporučil, že sa mám ísť poradiť do SPLN-u, takže keď mi prídu výsledky objednám sa aj ja.
ixi no jasnacka :grinning: vsetkym nam zelam ten zazrak najkrajsi na svete...zrod noveho cloviecika v nasich bruskach :dizzy_face:
ixi dakujem ti velmi pekne..tesim sa na nase deti velmi.....
prajem,aby ste boli v tehu cim skor
2. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi ty každému praješ všetko najlepšie, neboj neostane to bez povšimnutia. Tvoje najbližšie snaženie donesie úrodičku ! Som si na milion % istá ! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
2. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok