Som v 21. týždni - chlapec alebo dievčatko?

nikaromankova2017
4. júl 2022

Tehuľky a mamičky. Budem trojnásobná mama. Skúšala som domáci test so sódou bikarbónou a močom. Ak som dobre pochopila ak zasumi je chlapec ak zostaví je dievča. No mne nezasumelo len postalo tak môžem očakávať dievčatko? Kuknite aj fotky bruška. A poraďte. Už mám 2 synov. Nevadilo by mi ak čakám chlapca. Ale aj dievčatko by za zišlo. Ďakujem

pribinak
4. júl 2022

@nikaromankova2017 čakáš tretie dieťa a fakt veríš pokusu so sodou? Prepáč, ale to je dosť hlúpe
Veď sa opýtaj doktora čo čakáš

dada153
4. júl 2022

@nikaromankova2017 a doktor ti nepovedal ze co cakas? Na beznej kontrole ti povie ak sa ho opytas a chces to vediet 🙂 budem drzat palce aby ste mali dievcatko 😊😊😊

nikaromankova2017
autor
4. júl 2022

@pribinak No že je to hlúposť neviem ale že tak to predpovedali babičky atd. Nie nepýtala som sa ešte.

nikaromankova2017
autor
4. júl 2022

@dada153 DAKUJEM. Nie doktorka ešte nepovedala lebo na vyšetrenie na sono idem už túto stredu. Tak sa teším. No bohvie ak sa ukáže. Dakujem

ajko2011
4. júl 2022

Mojej sestre to vyšlo. 😁Nešumelo a má dievča. 🙂 Ale neviem, čo je na tom pravda. Ja mám chlapca, ale ja som tento "test" neskúšala. 😁

pribinak
4. júl 2022

@nikaromankova2017 naše babičky nemali možnosť absolvovať sono. Nuž sa spoliehali na rôzne vymysli lebo nemali inú možnosť

Želám ti zdravé bábätko a hlavne nech je múdre

nikaromankova2017
autor
4. júl 2022

@ajko2011 Aha tak veď práve preto. Keď nezasumi pravdepodobne bude dievča ak zasumi máš chlapca. Ale nechám sa prekvapiť v stredu

nikaromankova2017
autor
4. júl 2022

@pribinak 😊 Ďakujem

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pondelok01
4. júl 2022

@nikaromankova2017 ak by sa dalo pohlavie odhalit z mocu, uz davno by na to boli v lekarnach spolahlive testy, a u doktora by sa tiez vedeli vyjadrit jednoznacne, aj ked je babo otocene zle.

jaskolka
4. júl 2022

@nikaromankova2017 sóda, aj bruško sú len babské povedacky. Vôbec tomu never. Jedine na usg sa to dá poznať, ale aj tak 100%istota bude až po pôrode

martinaju
4. júl 2022

@nikaromankova2017 no vzdy to je 50 na 50. 50% ženam to vyšlo 🙈 je to hlúpost.

andrejocka36
4. júl 2022

Mne takisto vyšlo pohlavie so sódou. Nešumela a čakám dievčatko.

nikaromankova2017
autor
4. júl 2022

@andrejocka36 Krásny výsledok ťa musel potešiť. Uvidím ako v stredu dopadnem. Dám vediet

nikaromankova2017
autor
4. júl 2022

@jaskolka Presne súhlasím s tebou lebo prvý pôrod mi tvrdili dievča a porodila som chlapca

17alexis
4. júl 2022

@nikaromankova2017 doktora nemas? Lebo v dnesnej dobe existuje taka vecicka, hovori sa jej sono a je "asi" spolahlivejsia ako fotka brucha ci sodovy test. 🙈 Ja viem od 11.tt co cakam a zatial malej "chvostik" nenarastol. Dufam, ze uz ani nenarastie, inak pojde domov v ruzovom. 😄

svetlonos
4. júl 2022

@17alexis takto znamej 3x povedali. Dievcatko budete mat, tak izbu vymalovali na ruzovo, vybava tiez dievcenska, ruzova, fialova 😂 Chlap ako hora bol z dievcatka 😁 tak bol v prvych mesiacho hold v ruzovom a satockach.

nikapuggioni
4. júl 2022

@nikaromankova2017 co sa týka sódy tak je to 50 na 50. V moči sa ti mení pH podľa toho čo zješ. Keď je vyšie pH moč bude sumieť ak je v moči nizsie pH tak nic šumieť nebude. Takže teraz ti to šumelo a keď vyskúšaš o pár dní nemusí to šumieť.
Ja som si počas tehotenstva 2 krát skúšala raz šumelo a pák ee. A mam dievčatko. A aj co sa týka tvaru brucha všetci to bude chlapec a baaac je to baba. Takže najlepšie je opýtať sa svojho gynekológa

hlubik
4. júl 2022
haanovajana
4. júl 2022

Asi dievča

mess123
4. júl 2022

Mne šumelo a čakáme chlapčeka 🥺😁💙

nikaromankova2017
autor
5. júl 2022

@17alexis waw ja keď som bola v 12tom týždni keď mi povedala ostala som šoku no na pohlavie som sa nepýtala.

nikaromankova2017
autor
5. júl 2022

@mess123 Pravdepodobne to iste. Dnes ranným močom som spravila test a sumelo. Pravdepodobne ak zajtra na vyšetrení povedia chlapec tak to bude chlapec. Mne to vadiť nebude. Ale otecko detich chce mať dievča keďže máme 2 chlapcov :D

nikaromankova2017
autor
5. júl 2022

@hlubik Ako vieš? Lebo hovoria mi že som opeknela a aj brucho je už vidieť. Zatiaľ neviem pohlavie. Včera som robila test poobede no nezasumelo. Dnes ranným močom. A sumelo. Tak sa neviem dočkať zajtra.

17alexis
5. júl 2022

@nikaromankova2017 mne dr vysvetlila, ze ak ide "palicka" rovnobezne s telom, je to dievca a ak stoji, tak chlapec. Akurat som si tocila video, nakolko kvoli opatreniam muz nemohol byt so mnou a dr sa pytala, ci chcem vediet pohlavie a vravi, ze jej odhad je do ruzova, ale nech to este neberiem zavazne, maju aj chyby. Zatial je to ale stale baba. 😊

hlubik
5. júl 2022

@nikaromankova2017 keď si opeknela tak chlapček jednoznačne.

mess123
5. júl 2022

@hlubik nemusí byť, pri prvom chlapčekovi som oškaredela, vlasy ako metla, tvár vyhadzana tak isto aj chrbát.. Teraz čakáme znovu chlapčeka a som opeknela, každí mi chváli vlasy, pleť atď 😁 všetko je za mňa pol na pol, môže aj nemusí byť napríklad všetci vraveli aj podľa bruška aj pred tým aj teraz že jednoznačne dievčatko lebo ide do gulata.. A hľa dvaja chlapci 😊

nikaromankova2017
autor
5. júl 2022

@17alexis ako myslíš paličkou. A aké video pošli. Diky

nikaromankova2017
autor
5. júl 2022

@hlubik tak potom môžu chlapci očakávať tretieho brata 🙂

nikaromankova2017
autor
5. júl 2022

@mess123 Haha veru. Uvidím čo budem mať. Neviem sa dočkať. 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre