• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ixi mam sa vyborne :dizzy_face:
Lyndus ze indiansky tanec plodnosti :grinning:
5. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus a hlavne opatrne :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajacik to rada pocujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi sak jasneeeeeeeeeeeeeeeee...juj to cakanie je najhorsie... babulky co mate dnes v plane robit? pocuj ixi, preco svokru do Mongolska posles? tolko luxusu :grinning: nejaky gulag na sibirskej rusi by bol mozno lepsi :grinning:
5. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus lebo nahodu by sa jej tam nepacilo a chcela by sa vratit???????????? co potom?????odkedy mi povedala ze nezname dzecko spravit ju nemusim a to snami byva :angry: :angry: :angry:
5. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu nerozumiem, ako nezname? to co je??? :angry: a kde s nou byvate?
inac babule, tu su jake nadherne veci do izby pre babatka...ale to by sme asik to loto museli vyhrat :slight_smile:

http://www.meblik.pl/cz/kolekcje/10/sawanna/
5. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste secky babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
5. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, kocendy. Vidim, ze tu debatka frci uz od skoreho ranka. :grinning: Vsetky vas zdravim. Taelka, tesim sa, ze som ta zastihla... :slight_smile: Zajacik, ty si davno nezavitala. :slight_smile:
Ja utekam za manzelikom do prace, potom si pojdeme spolu vyzdvihnut nase bambulky. :grinning: O 10.30 zaciname :grinning:
Lyndus, kraasny nabytok. Este mat babtko, aby som mu to tak mohla zariadit. :grinning:
5. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida veru veru, ale sak si prave ides pre ne :slight_smile:
5. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka silno drzkam palcekyyyy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my drzkame...mocno mocno atehu virusikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy posielame :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
5. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma tu nechali samu, fnuq :frowning2:
5. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooj spisovateľky :grinning:

ixi na zadok, netestuj, 7 den je skoro :dizzy_face: stavaju sa vselijake veci, co sa stresujes? ja mozno urobim test rano ako pojdem na krv inac nie aj to neviem :wink:

zajacik ahooj, :slight_smile:

taellka tak sa mozno zajtra stretneme ty, kuklik, ja :dizzy_face: este kto????

Dali teskam sa stebou :dizzy_face: a nech sa hned zahryzkaju :dizzy_face:

lynduska :dizzy_face: u teba je to jasne, urcite :dizzy_face:
5. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. :slight_smile:

ixi ozaj je ešte skoro na testovanie. len sa zbytočne zlostíš že nič neukázal. počkaj ešte tie 2-3 dni a skús tak. tak sa tam už určite ukážu //. :wink:

dalidka držím palčeky. aby sa babulky poriadne ale ozaj poriadne zahryzkali. :grinning:

taelka vaše bábatka už ozaj podrástli. ako ten čas letí. naozaj človek na detičkách vidí ako ten čas uteká. len sa pekne držkajte. :slight_smile:

melisska a ty ? čo nového máš ?
5. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, tak ja som na koniec ostala doma, pracu som na teraz zahodila za hlavu. Huraaaaaaa a doma je inak super aspon prvy den :wink:.
Ixi - ty si sa testovala?! Nemala si t teraz budes zbytocne nervozna. :confounded:
5. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jaanu. to som rada že si si to rozmyslela. ako sa cítiš ?
5. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babule, som si lahla, nech mi rychlejsie zbehne cas, normalne sa mi snivalo, ze som volala po vysledky a negativne boli...priserne cosi :frowning2: uz mi z toh sibe ci co
5. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Vevericka, je mi to luto :pensive: Viem, co prezivas... ale nestracaj nadej, prajem vela sily ist dalej :wink:
Ixi, testovala si skoro :wink:
Jaanulienka, to je dobre, ze si nakoniec ostala doma..... Netreba to prehanat.....
Ja som bola dnes na uzv v nemocke a mala ma 2700g - sa mi to zda vela.... Ale tie hodnoty asi nie su celkom presne.... Ved kolko bude vazit, ked sa narodi :confused: Este ma 6 tt a za 2tt podla uzv pribrala 700g...... Nechame sa prekvapit :dizzy_face:
Pozdravujem vsetky a vsetkym nadalej drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, specialne drzim palce tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to cakanie je hrozne... ale potom ta uzasna radost pri vypocuti poz. vysedku :wink:
5. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Katy, je to hrozne, hlavne ked sa ti este snivaju take blbiny :angry: normalne si pamatam, ze mi povedala ze mem HCG 1,23 a ze babatenko tam asi bolo, ale uz neni... boze, to sa fakt moze snivay iba mne...cez den...
5. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, o chvilu ti sestricka oznami najkrajsiu spravu.... :dizzy_face: a potom to len vsetko zacne.... strach z kazdej kontroly.... :wink:
5. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dalidka drz sa a ja som myslela ze si bola vcera :grinning: ja som dajaka pomylena :sunglasses: :sunglasses:
5. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus neboj tipujem tak 456 :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy hanicka teraz este pribere :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ixi oki, mozeme tipovat...aj polovicka a mozno aj tretinka by mi stacila :slight_smile: katy, nebojaj, budes mat baculku nadhernu :wink:
5. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala prvy krat len 46 :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi a co hovorila na to sestricka? lebo mne vravela, ze tehotna je podla nich od 50 HCG...aj ked pre labak od 10, mno len nech je to ok :slight_smile: a ty tesuj az v piatok...v pondelok ides na rkvicku?
5. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne hovorila ze u nich je az od 100 ale nic povedala ze mam brat dalej lieky a o 2 dni na krv a potom bolo396 :grinning: :grinning: idem v utorok
5. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nech vam hcg pekne narastie :wink:
5. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy a ako sa citis este vladzes
5. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok