Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
5. máj 2009

Katy -ahooj, jasne zdravim aj tehulkyyyyyyyyyyyyy. My sme dokazom - ze aj zazraky sa deju...

jespera
5. máj 2009

Katy - pozeram ze ty to mas uz fakt o chvilu, mas uz vybranu porodnicu - pripadne ako chces rodit, do vody - alebo co ja viem...cisarsky...Za chvilu mas doma maly zazrak - musi to by uzasny pocit - vyhrat nad tym vsetkym...

lyndus
5. máj 2009

jasperka aj my vyhraaaaame 😀 zaciatkom roka mame doma nase batozky 😀

dafy
5. máj 2009

lyndus nejako mi to uslo ty chodis do SPLNU??

lyndus
5. máj 2009

dafy ano do SPLNU

dafy
5. máj 2009

lyndus tak to je super je tu aka taka nadej ze aj po KET sa to podari 😀 😀 😀

dalida
5. máj 2009

Lyndus, blahozelam. 😀 Ja uz mam svoje bambulky v brusku. 😀 Len aby sa poriadne zahryzkali. Inac, aj sestricka mi hovorila, aka je netrpezliva pri cakani na "tehu vysledocky". 😀 Idem sa uckat na skusku... Som akurat vyspinkana, takze som plna sil.... 😉

piskota80
5. máj 2009

ahojte,
lyndus gratulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém.
mne je dnes strašne zle, už som trikrát zvracala a hlava ma neskutočne bolí, mám migrénu a tabletky vôbec nezaberajú. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dafy
5. máj 2009

ixi kde si???nebud smutna este nic nie je stratene radsej si pod s nami pisat ako keby si sa mala teraz sama užierat .idem po Emmku onedlho sa vratim mozno 😀 😀 😀

piskota80
5. máj 2009

ahoj dalidka,
tak vidím, že čoskoro sme opäť spolubojovnice - ja mám ket presne o týždeň. Držím silno palčeky - koľko máš v brušku bambuliek? 🙂 🙂

dafy
5. máj 2009

piskotka ahooooj 😀

lyndus
5. máj 2009

Dafy ved jasne ze je nadej, ved aj kukulik ma Samka po Ket tusim 🙂 dalida, moc to neprehanaj s ucenim 🙂 piskotka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...juuuuj moja a coze ta migrena?

piskota80
5. máj 2009

ahoj dafy
ta som ju zdedila po mamine, tak ako aj trombofíliu - som jej hovorila, že či mi niečo lepšie nemohla dať z tých jej génov ako toto 😠 😠 😠 je to otrasný pocit, najradšej by som vtedy hlavu nemala, bolia ma oči a zvraciam, proste idylka 😠 😠
a ako sa cíti naša tehuľka?

lyndus
5. máj 2009

piskotka super sa citim, som vytesena ako nikdy 😀 unavena, ale to je ok, sak bambulka sa pricucla 😀 bolia ma krize a brusko trochen, ale minimalne, prsia trosicku citlivejsie a sem tam ma napne, ale ziadne vyrazne priznaky 🙂juuuuuuuuuuuuuuuuj tak to vazne ti mohla aj nieco ine do vienka poskytnut ☹

piskota80
5. máj 2009

tak to hej, som to reklamovala, no ale už dávno som prešvihla možnosť vymeniť tovar 😀 😀 😀
to sú len super príznaky, mne najviac vadilo to zvracanie, ale už teraz sa toho neviem dočkať, teraz zvraciam z migrény, ale keď budem kvôli bambuľlke, tak to bude iné 🙂 🙂

lyndus
5. máj 2009

pozeram ze si mala MA po KET, to mi je luto ☹ mozem sa opytat v ktorom tyzdni? a citila si nejaku zmenu? alebo to zistili az na UTZ?

piskota80
5. máj 2009

mala som MA v 8 týždni - v pondelok srdiečko ešte bilo, no v stredu už nie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a tak som o bambuľku prišla, nič som necítila, bolo mi stále zle, dokonca ešte aj po kyrete som zvracala.... neviem sa s tým doteraz zmieriť, no život ide ďalej a ja musím bojovať

steva
5. máj 2009

ahojte 😵
Lyndus gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie 😵 😵 😵 😵
Aj moja kamaratka mi dnes poslala mms,odfotila tehu test a na nom //.tak sa s vami vytesujem ako keby som to sama prezivala 😵
Ja som este cela,zajtra mame poradnu a tak uvidim co nove.

linkap
5. máj 2009

ahojte 🙂 , chodim do inej temy, ale / IXI dakujem /chodim tiez do splnu, vcera som bola na krv po ET a nevyslo mi to. Mrazacikov nemame, tak vsetko odznovu asi po 2 pauze. Ked sa pustime do toho pridam sa k vam.
drzim vsetkym palce nech su // aj tym co su //
ozvem sa musim teraz odist....

ixi
autor
5. máj 2009

ahojte ja som bubala dajak ma to dnes zmohlo a je mi taka zima 😀 😀

steva
5. máj 2009

Ahoj Linkap. tak prajeme vela stastia do dalsieho boja.je mi luto ze ti to nevyslo ☹ ☹ ☹ ,ale verim ze nabuduce to bude uspesne a ty budes dalsia tehulka.

ixi
autor
5. máj 2009

linkap pridi tesim sa 😵 😵 😵

steva
5. máj 2009

Ahoj Ixi.pockaj este s tym testovanim,budeme ti silno drzat palce na dalsi test a uvidis uz tam budu // 😵

lyndus
5. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj piskotka moja, to mi je velmi velmi velmi luto ☹ ☹ ☹
stevi dakujem 🙂 budeme drzat palceky vo finale 🙂

ixi
autor
5. máj 2009

steva co ma byt tak bude uz sa nestresujem 😉 nemas foto kocika 😵

lyndus
5. máj 2009

Ixi no vidis, bubanie je velmi dobry priznak 😀

piskota80
5. máj 2009

idem si ľahnúť, lebo mi je strašne zle, nemám nič v žalúdku no berie ma na 😝 😝
ahojte

ixi
autor
5. máj 2009

piskotka chod migrena je otras

steva
5. máj 2009

nemam foto,je poskladany,ale dufam ze onedlho ho bude treba vybalit a tak ho urcite nafotim aj s obsahom 😀

ixi
autor
5. máj 2009

tesim sa 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre