• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Katy -ahooj, jasne zdravim aj tehulkyyyyyyyyyyyyy. My sme dokazom - ze aj zazraky sa deju...
5. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy - pozeram ze ty to mas uz fakt o chvilu, mas uz vybranu porodnicu - pripadne ako chces rodit, do vody - alebo co ja viem...cisarsky...Za chvilu mas doma maly zazrak - musi to by uzasny pocit - vyhrat nad tym vsetkym...
5. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasperka aj my vyhraaaaame :grinning: zaciatkom roka mame doma nase batozky :grinning:
5. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus nejako mi to uslo ty chodis do SPLNU??
5. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy ano do SPLNU
5. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus tak to je super je tu aka taka nadej ze aj po KET sa to podari :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, blahozelam. :grinning: Ja uz mam svoje bambulky v brusku. :grinning: Len aby sa poriadne zahryzkali. Inac, aj sestricka mi hovorila, aka je netrpezliva pri cakani na "tehu vysledocky". :grinning: Idem sa uckat na skusku... Som akurat vyspinkana, takze som plna sil.... :wink:
5. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lyndus gratulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém.
mne je dnes strašne zle, už som trikrát zvracala a hlava ma neskutočne bolí, mám migrénu a tabletky vôbec nezaberajú. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi kde si???nebud smutna este nic nie je stratene radsej si pod s nami pisat ako keby si sa mala teraz sama užierat .idem po Emmku onedlho sa vratim mozno :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dalidka,
tak vidím, že čoskoro sme opäť spolubojovnice - ja mám ket presne o týždeň. Držím silno palčeky - koľko máš v brušku bambuliek? :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka ahooooj :grinning:
5. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy ved jasne ze je nadej, ved aj kukulik ma Samka po Ket tusim :slight_smile: dalida, moc to neprehanaj s ucenim :slight_smile: piskotka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...juuuuj moja a coze ta migrena?
5. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dafy
ta som ju zdedila po mamine, tak ako aj trombofíliu - som jej hovorila, že či mi niečo lepšie nemohla dať z tých jej génov ako toto :angry: :angry: :angry: je to otrasný pocit, najradšej by som vtedy hlavu nemala, bolia ma oči a zvraciam, proste idylka :angry: :angry:
a ako sa cíti naša tehuľka?
5. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka super sa citim, som vytesena ako nikdy :grinning: unavena, ale to je ok, sak bambulka sa pricucla :grinning: bolia ma krize a brusko trochen, ale minimalne, prsia trosicku citlivejsie a sem tam ma napne, ale ziadne vyrazne priznaky :slight_smile:juuuuuuuuuuuuuuuuj tak to vazne ti mohla aj nieco ine do vienka poskytnut :frowning2:
5. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, som to reklamovala, no ale už dávno som prešvihla možnosť vymeniť tovar :grinning: :grinning: :grinning:
to sú len super príznaky, mne najviac vadilo to zvracanie, ale už teraz sa toho neviem dočkať, teraz zvraciam z migrény, ale keď budem kvôli bambuľlke, tak to bude iné :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze si mala MA po KET, to mi je luto :frowning2: mozem sa opytat v ktorom tyzdni? a citila si nejaku zmenu? alebo to zistili az na UTZ?
5. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som MA v 8 týždni - v pondelok srdiečko ešte bilo, no v stredu už nie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tak som o bambuľku prišla, nič som necítila, bolo mi stále zle, dokonca ešte aj po kyrete som zvracala.... neviem sa s tým doteraz zmieriť, no život ide ďalej a ja musím bojovať
5. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
Lyndus gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj moja kamaratka mi dnes poslala mms,odfotila tehu test a na nom //.tak sa s vami vytesujem ako keby som to sama prezivala :dizzy_face:
Ja som este cela,zajtra mame poradnu a tak uvidim co nove.
5. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , chodim do inej temy, ale / IXI dakujem /chodim tiez do splnu, vcera som bola na krv po ET a nevyslo mi to. Mrazacikov nemame, tak vsetko odznovu asi po 2 pauze. Ked sa pustime do toho pridam sa k vam.
drzim vsetkym palce nech su // aj tym co su //
ozvem sa musim teraz odist....
5. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ja som bubala dajak ma to dnes zmohlo a je mi taka zima :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Linkap. tak prajeme vela stastia do dalsieho boja.je mi luto ze ti to nevyslo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale verim ze nabuduce to bude uspesne a ty budes dalsia tehulka.
5. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
linkap pridi tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ixi.pockaj este s tym testovanim,budeme ti silno drzat palce na dalsi test a uvidis uz tam budu // :dizzy_face:
5. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj piskotka moja, to mi je velmi velmi velmi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
stevi dakujem :slight_smile: budeme drzat palceky vo finale :slight_smile:
5. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
steva co ma byt tak bude uz sa nestresujem :wink: nemas foto kocika :dizzy_face:
5. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi no vidis, bubanie je velmi dobry priznak :grinning:
idem si ľahnúť, lebo mi je strašne zle, nemám nič v žalúdku no berie ma na :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte
autor
piskotka chod migrena je otras
5. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam foto,je poskladany,ale dufam ze onedlho ho bude treba vybalit a tak ho urcite nafotim aj s obsahom :grinning:
5. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tesim sa :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok