Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
10. máj 2009

jani samozrejme, kto by nelubil 🙂 aky si dnes mala dnik?

jaanulienka
10. máj 2009

Celkom pohada konecne som sa vygulala z postele pomaly po 3 dnoch a aj muzickovi som navarila. Chcela som ho poslat k svokre ale sestricka povedala ze sa kludne mozem starat o muzika a ja som chcela mat volnu nedelu. Potom ma aj trosku pobolelo brusko ale hadam som to neprehnala.

lyndus
10. máj 2009

nebojaj, urcite si nic neprehnala 🙂 ja som sice doma, do prace teraz nechodim, ale robim normalne doma vsetko, dokonca sme mali na navsteve 1. rocne babatko (trening 😀 ), starala som sa onho a pohodka...tie boleti su normalne, ved maternica pracuje 🙂

ixi
autor
10. máj 2009

no ako na h... ☹ uz mam nervy nato spinenie neviem z coho to je uz aby som isla na kontrolu lebo ma vystre..........

lyndus
10. máj 2009

ixi kedy mas ist, v utorok?

ixi
autor
10. máj 2009

hej ale idem zajtra nech to mam zasebou ☹

lyndus
10. máj 2009

jooooooooooooooooooooj mojko, budem ti veeeeeeeeeeeeeeeelmo silno drzat prsteky, aby si dostala pozitivnu spravu 😉

ixi
autor
10. máj 2009

lyndus ale testy su negat a ja spinim vlastne mam krvavy vytok takze nic 😒

lyndus
10. máj 2009

mno ale take iste si to mala aj ked si bola tehulka, nie? mno aj tak ti budem drzkat prsteky 🙂

ixi
autor
10. máj 2009

lyndus dik ale uz je to tak..........

mima11
10. máj 2009

Ahoj Ixi, nemôže to špinenie byť aj z toho kajanského korenie, niekedy je špinenie aj z toho!

melisska
10. máj 2009

ixi aj tak drzim palce na utorok, mna presvedcis az potom 😉 a mozno si taky typ ako ja , mne tiez vyjde len ET a ani jeden KET ☹

idem urobit milacikovi veceru a pridem 😉

melisska
10. máj 2009

zajtra sa ukazem, ixi pokecame, teraz radsej vypnem PC lebo je u nas velka burka.
dobru nocku 😵

dalida
10. máj 2009

Dobry vecer, dievcence. Ste este tu? 😕 Potrebujem poradit... Uz sa vam stalo, ze po ket vas rozbolela spodna cast chrbtice? Uvazujem nad tym, ci je to priznak menstruacie.... ale bolo by to akosi priskoro, nie? Ved na krvicku by som mala ist az 19teho... Vsetkym vam prajem krasny vecer.

misik1
10. máj 2009

dalida,mna bolli krize uz par dni po et.....to bude tym progesteronom,co vo vyssej davke dostavas do tela utrogestanom,ak ho beries....

dalida
10. máj 2009

miisik, dakujem za odpoved. Ja som sa uz bala, ze co mi je... ci som azda neprechladla alebo co... Ake mas priznaky ty? Ja ak som dlhsie na nohach tak je to neskutocna bolest... Som hrozne unavena... Potom ak som v klude a teple tak ta bolest ustupi.

ODPOVED PRE IxINKU: Ixi, pytala si sa na PK. Nemam s nou skusenosti a ani neviem kolko to stoji. O tom, ze PK existuje som sa dozvedela az tu z fora.... Mozno, ak by som o nej vedela skor, tak polovicku embryjok by som asi skusila...

misik1
10. máj 2009

momentale nemam nic...ja som mala et este v septembri 2008, vtedy ma boleli krize, ano hlavne, ked om stala,ale aj sedela, neskor ustupovala,ak som bola vklude.... a mierne aj prsia,ale inak nic....vsetko je to tymi hormonmi co do nas davaju, takze na priznaky sa fakt netreba spoliehat.....dalsi pokus ma caka v juni, tak uvidime, co budem pocitovat potom.. drzim palce, nech to bude u teba pozitivne....

lyndus
10. máj 2009

mno mna tiez bolia krize, viac ako predtym 🙂

dalida
10. máj 2009

Dakujem, misik. Aj ja ti budem drzat palce, aby vsetko dopadlo tak ako ma. 😉

dalida
10. máj 2009

Lyndus, mne maminka hovorila, ze to moze byt aj tym, ze maternicka sa roztahuje... 😉

lyndus
10. máj 2009

hej hej, ja si to tiez myslim, bolievali ma pri kazdej menzes, takze zrejme to na ne vplyva aj teraz 🙂dalida ty cakas na vysledky?

dalida
10. máj 2009

Lyndus, mna caka krvicka az 19teho. 😉 Som 5ty den po KET. 😉
Ufff, ale uz musim vypnut PC. Mame tu riadnu buuuurku. Tak dobru nocku

lyndus
10. máj 2009

bru nocku 😉

ixi
autor
11. máj 2009

dobre ranko 😵 😵 😵

kukulik30
11. máj 2009

dobre ranko ixi..aku mas dobru naladu 😵 😵 😵

katy2
11. máj 2009

Dobre ranko 😵
Vsetkym prajem krasny tyzden 🙂
stevka, ako? uz mas Jakubka pri sebe? myslim na teba 😵 😵 😵
ixi, myslim na teba 🤐 🙂

lyndus
11. máj 2009

ahojte babulky 🙂
ixinka moja, myslim na teba a mociny drzim palceky 😉

dalida
11. máj 2009

Dobre rano, kocendy. 😉 Ixi, drzim ti palce. Kukulik,Katy prajem vam krasne ranko. 🙂

piskota80
11. máj 2009

dobré ránko bambuľky.
Dalidka mám na teba jednu otázočku -ako dlho si stimulovala pred KETom? Mňa neskutočne bolí v podbrušku a mám neskutočne naliate a boľavé prsia. Zajtra mám KET, už sa neviem dočkať
katy, kukulik, ahojte.
ixinka, držím silno palce - pfuj, pfuj

lyndus
11. máj 2009

juj babulky, ja sa uz neviem dockat utz buduci tyzden, nech viem, ze fazulka rastie ako ma 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre