• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
ozaj, este nemas doma fotak? ze hodis testiky do albumu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodim do splnu - a beriem aj duphaston 2x2 a vecer nic
No a aj vecer utroges. 2x a estrimax 3x denne
11. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooooooj dalida moja, to mi je luto :frowning2: a bola si aj na nejakych vysetreniach, alebo ti povedali, preco si aj napriek liekom zacala krvacat?
11. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lynduska, po IVF som brala lieciky a davky presne tak ako jaspera. Pri ket len utros a estrimax.
11. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne? mno divne...lebo aj beriem len utrogestan 2x2 a estrimax 3x1...by ma zaujimalo, ako doki urcuje, komu da ake lieky, ked mi ani krv nebrali, ze ake mam hormony... viem ze utrogestan a duphaston je v podstate to iste, len duphaston ma toho hormonu 10 jednotiek a duphaston 100, ak som to sprane pochopila...jaspera ty si tiez po KET? Alebo ET
11. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj, asik to bude tym...dalida a ty si bola po KET alebo ET?
11. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus - 1.ivf , et. Ja tomu tiez nechapem - a pritom lieky mi predpisoval uuplne na zaciatku, ked sa to vsetko zacinalo, keby mi to predpisal neskor na zaklade niecoho - neviem, netusim...
11. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to uz za mnou. :pensive: Nezistili preco to dopadlo, tak ako to dopadlo. Poslali to na pat.vysetrenie. Bol potvrdeny iba spontanny potrat v 1. trimestri tehonstva. Ziadna patologia nebola pritomna.
11. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka - je mi to fakt luto, neviem si to ani predstavit....
11. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, absolvovala som ket. :wink:
11. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, ze so mnou citite. Byt tu na konikovi je super, pretoze nedokazem v sebe najst silu bavit sa o tom s niekym, kto ani neviem o com je asistovana reprodukcia, co vsetko to obnasa... ake su rizika... Dakujem, ze ste.
11. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida aj my sme radi, ze ta mame :grinning: muselo to byt velmi tazke moja, ale tentokrat to uz urcite vyjde :slight_smile:
11. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, pevne verim, ze ano... Pevne verim, ze bambulky sa rozhodnu ostat so mnou, ze sa rozhodnu pre zivot... Su v Bozich rukach oni a aj ja... Verim, ze bude pri nas stat a da nam pocit opat radost...
11. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida jasne ze ano, ja sa len modlim nech je uz polka jula, to uz by sme mohli byt v relativnom bezpeci...je mi jasne, ze nic nieje iste kym sa ten chrobacik nedopracuje zivy a zdravy na svetlo boezie, ale predsa len budem kludnejsia uz :slight_smile:
11. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac babulky co idete varit na obed? ja som vytiahla kuraciu pecianku z mrazaku, len dufam ze to nedopadne jak minule s jogurtom ze som ho otvorila a ma naplo...esteze bol doma mangel a obetavo ho zbaštil :grinning:
11. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavte tak dnes bolo v splne totalne jak v sardinkach strasne vela ludi............
11. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ixi ako sa citis, co sestricka? :dizzy_face:

pozdravujem nase tehulky aj dalidku :wink:

katy ahoj moja :dizzy_face:
stevka uz ma male??? :sweat_smile:
kukulik ahoj , ako sa mas? ja som uz na PN, ale dnes mam este frmoly, vcera sme maly zly den, tak som rada ze je za nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

idem sa osprsit a na postu, potom som hned pri vas :wink:
11. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melisska :slight_smile:
ixinkaaaaaaaaaaaaaaaa mojaaaaaaaaaaaaaaaaaa ako? co hovorila sestricka? o jednej volas o vysledok?
11. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Priebezne vas ciam ale nemam co pisat... :confused:
Ixi drzkam vsetky palceky!!!
Dalidka aj tebe a aj Melisske, ajked Melisska ma este cas :wink:
Zdravim vsetky SPLNiecka :dizzy_face:
11. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...citam... preklep :sweat_smile:
11. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky :grinning: :grinning:

ixi myslim na teba cely tyzden aj ked tu nechodim.velmi velmi ti prajem aby ta krvicka bola pozitivna :grinning: :grinning:

ja este stale cakam na tu mrchu je to uz 51den c. :frowning2: :frowning2: neviem kedy sa jej dockam
11. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik ahoj, ako sa ti dari?
11. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus dakujem za opytanie, mam sa celkom dobre :slight_smile: K dokonalemu stastiu mi chyba uz "len" babika :slight_smile:

Dafy ja neviem preco ale ja mam stale pocit ze ci ty nebudes tehulka... Kolko dni mas uz po vyvolavacke? A co pocity v brusku, vyzera to ze MS by mohla prist? Test si neskusala robit?
11. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy sprav si test prosim ta :slight_smile: sak to neni normalne :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, terza som prisla z mesta...ako?

ixi? :confused: uz si volala?cakam, velmi si prajem pozitivne spravy :zipper_mouth:

melisska, verim, ze obcas je to zake, ale vydrzime ...aj tie zle dni :wink: :dizzy_face:

zajacik, lyndus :slight_smile:

dalidka, no uz sa tesim, ze aj ty sa pridas k tehulkam :wink:

dafy :confused: tebe este stale ta mrchana nedosla? sak uz si aj po vyvolavacke :confused:
11. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooj kukulik :grinning:
ixinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kde si moja
11. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som bola v štvrtok u gynekol. spravila mi aj ultrazvuk tehula urcite nie som :grinning: ale videla tam cystu no vravela ze to moze byt folikul ci co neviem presne.po vyvolavacke som uz 5den :unamused:
11. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik ja ten pocit na mrchu mam uz mesiac kazdy 3den a stale nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy mne raz trvalo skoro 2 tyzdne, kym som dostala mrchu :angry:
juuuuuuuuuuuuuj babule, ja som prave zjedla na obed kuraciu pečienku a teraz ma napadlo, ze by sa v tehu nemala :angry: pa uz picne z toho, dnes je nejaky blby den...
11. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus to som este nepocula preco sa nemoze jest pecienka?? :confused:
11. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok