Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
11. máj 2009

ixi, aky smoliar, potom ich je tu strasne vela, takych smoliarov, lebo vidis, nie kazdemu vyjde hned 1. IVF 😖 zial

ixi
autor
11. máj 2009

ja uz dajak nato neverim ze to vynde...........musim sa dat kus dokopi tak som verila............a pojdem akurat tak do prace........... 😒

dafy
11. máj 2009

ixi niekomu to vyjde az na 6krat takze to urcite nevzdavaj je ich tu viac co im to nevyjde uz neviem po ktory krat .urcite nie si sama v tom. 😨 ale pride aj na teba mozno teraz tie posledne co este mas cakaju na teba a su najsilnejsie 😀 😀
mesiac prejde jak voda 😉
nakoniec pojdeme spolu hmm 😉

lyndus
11. máj 2009

ixinka moja ☹ ☹ ☹ to mi je strasne luto ☹

ixi
autor
11. máj 2009

ja viem kukulik tak som to nemyslela stale mi daco ide do cesty najprv ta ureaplazma potom sa mi stratila ziadost a potom som spinila a kyret a 2 neuspesne kety..............................ale stoji mi to zato len musim nabrat silu............... ☹

ixi
autor
11. máj 2009

dafy tak sa tesim na dalsi ket ...........ale bojim sa toho spinenia...........

dafy
11. máj 2009

zajacik po ET

kukulik30
11. máj 2009

ixi, nemozes sa vzdavat hned .....pozri nevyslo to teraz, vyjde to na dalsi krat...je to tazke, ale treba verit, urcite v sebe najdes tu silu ist dalej.....su tu babenky , ktore sa nevzdavaju ani po 4. neuspesnom IVF 😔 obdivujem ich

ixi
autor
11. máj 2009

kukulik ja sa nevzdam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

zajacik...
11. máj 2009

Ixi teraz si poplackaj, posmut... a sama na sebe vies, ze potom ten smutok prejde a silnejsia bude tuzba po babike a ty najdes opat silu ist do dalsieho boja, aby si sa jej dockala 😵

kukulik30
11. máj 2009

no ixi, tak to rada citam 😀

ixi
autor
11. máj 2009

idem riesit to spinenie 😠 😠 😠 hnusne to isto koli tomu 😠 😠 😠

lyndus
11. máj 2009

ixinka moja, hlavne nech ti dokina zisti, preco spinis... dufam ze to dalsie uz vam vyjde 😉

kukulik30
11. máj 2009

presne tak zajko, ta tuzba v nas je taka silna, ze vzdy ideme dalej 😵

dafy
11. máj 2009

ixi pozri sa chod ku svojej gyn.a neodid s tamadial kym ti nespravi vsetky potrebne testy a hotovo.alebo ked vies tak si skus vybavit v nemocke na gynde vysetrenia

ixi
autor
11. máj 2009

vies nemam strach ze ja by som nenasla SILU 😎 len som nervozna stoho ze neviem scoho spinim 😝

ixi
autor
11. máj 2009

dafy to ze robim v nemocke mi je tak prd platne kazdy na teba dlabe

ixi
autor
11. máj 2009

esteze mam vas inak neviem bolo by to ovela tazsie 🙂

dafy
11. máj 2009

ixi a nemas nejaku znamu čo by ti dohodila niekoho?

ixi
autor
11. máj 2009

inak sestricka je dajak pochripnuta a taky naval dnes este 8.10 robila odbery a cakaren taka plna ze nebolo vidno z jednej strany na druhu......

ixi
autor
11. máj 2009

dafy nemam lebo niesom odtialto.............ale zajtra to dajak poriesim............. 😉

kukulik30
11. máj 2009

a hematologicke vysetrenia mas?

ixi
autor
11. máj 2009

nemam ked mne je blbe povedat doktorke sak ked vidi ze to nikam nevede tak co ma nikam neposle? zajtra budem ale drza..........

ixi
autor
11. máj 2009

a ty mas kukulik? a kde to robia?

kukulik30
11. máj 2009

ja nemam, ale nikdy som nemala ziaden MA, ani nemam nejake spinenie mimo menzesu, tak asi nebol dovod, ale robia ho castom, ved sa iba opytaj, ci nahodou..melisska bola, ona by ti vedela napisat viac 😉

dafy
11. máj 2009

ixi ja si myslim ze aj ta velka tuzba spravi svoje telo inac reaguje a vzrusenie a napätie este k tomu ved vies urcite o com hovorim.ale viem to pochopit lebo je to velmi tazske nepremyslat a nemysliet na to 😒

ja napriklad som to predtym nebrala tak nebola som ani napäta ani nic take a vtedy som ani sama poriadne nevedela co to vsetko obnasa proste som otehotnela na prvy sup ale nemyslela som na to tak ako myslim teraz.

ixi
autor
11. máj 2009

tak dik melisska de si bola na hematologii?????????? 😎

kukulik30
11. máj 2009

hmm...ona isla na postu 😀 tak skus neskor....ale chodi na kontroly do KE, ale ktovie, ci to zakladne jej nerobili tu v SNV na hemato

ixi
autor
11. máj 2009

dik za radu idem si dat kafe...........

lyndus
11. máj 2009

dafy ty so mala prve tehu prirodzene?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre