Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
11. máj 2009

Kukulik klikla som na ten link a ked som tam uvidela tie vajcia, mnaaam, by som zozrala aj celu obrazovku 😀

ixi
autor
11. máj 2009

aha ja uz sa chytam kazdej slamky.... mojej mamke vybrali maternicu ked mala 38 lebo stale velmi liala

ixi
autor
11. máj 2009

zajacik mozes akurat bielka ked mas cholesterol 😝

ixi
autor
11. máj 2009

baby ja mam 37,2 😕

zajacik...
11. máj 2009

co mas 37,2? Teplotu? Lebo predpokladam ze nie cholesterol 😲

kukulik30
11. máj 2009

zajko ty si tiez tak na vajicka ako ja?...ja ich milujem na hocijaky sposob, ale najradsej mam hemendex 😝 🙂 mnam

ixi
autor
11. máj 2009

hej teplotu a dajak ma boli cela maternica

ixi
autor
11. máj 2009

tak vajko mozem aj ja a stale 😉

zajacik...
11. máj 2009

Aj ja hemendex aj prazenicu 🙂 Vajicka zboznujem 😵 Ale zase snazim sa ich nejest casto 😉

zajacik...
11. máj 2009

Ixi to z hormonov, a asi ti uz pride MS, nie?

lyndus
11. máj 2009

ahojte babulky...kukulik, katy, chcem sa opytat, je normalne ze by ma bolelo podbrusko cely den...uplne ta spodna cast z lava do prava, taka bolest uplne jak na mrchu, keby som nevedela ze som tehu tak si vezxmem zazracnu ruzovu tabletku 🙂 utesujem sa, ze sa mi to maternica roztahuje, ale chcem odobrenie 😀

zajacik...
11. máj 2009

Kukulik Samko uz spinka? 🙂

kukulik30
11. máj 2009

ixi, ako citis bolest maternice, lebo ja to teda neviem rozpoznat 😕 ....vajecniky ano, ale maternicu nie...to podbrusko ta boli, alebo ako?

kukulik30
11. máj 2009

Samko santi s tatom, ale uz iba chvilku a ide hajat...vidia sa malo, kedze prichadza z prace cca o 18tej, az 18.30, tak im nezavadziam 😀

ixi
autor
11. máj 2009

kukulik boli ma dole v podbrusku tak zdnuka ako keby som mala krce ci co

kukulik30
11. máj 2009

lyndus, ano je to ok, ako na menzes ma bolelo tiez...dolezite je , aby to neboli krce 😉

melisska
11. máj 2009

no ja mam ten zly zvyseny ale aj dobra mam zvyseny, a potom je este jedna hodnota

ixi
autor
11. máj 2009

baby nemate dakto cenik so splnu?a robia tam aj lepidlo?

kukulik30
11. máj 2009

aha, nie je to predsa len nastupujuci menzes, predsa si pod hormonikmi este...mozno preto ta bolest...ale opytaj sa dr 😒

zajacik...
11. máj 2009

Kukulik to musi byt zlate ked sa tak spolu santia 🙂
Lyndus aj podla mna je to OK ked ta pobolkava podbrusko 😉

ixi
autor
11. máj 2009

zajtra to poriesim na menzes ma bolieva kus inak

kukulik30
11. máj 2009

ixi, mne sa zda, ze lepidlo nie...ale nie som si ista, ak nie je na stranke napisane, tak asi nie

zajacik...
11. máj 2009

Ixi neviem kto pisal ze to "lepidlo" je vlastne ze len narusia obal aby sa embryjko lepsie uchytilo, aspon take nieco sa mi zda, ale neviem ci to pomaha. A v SPLNe to tusim nerobia.

kukulik30
11. máj 2009

ixi, tak ti neporadim 😒

kukulik30
11. máj 2009

to je ten asistovany hatching?

zajacik...
11. máj 2009

Neviem, ci je to as.hatching, mozno som to poplietla 😅

melisska
11. máj 2009

ixi naco ti je cennik? lepidlo asi nerobia lebo som to za dva roky nepocula v splne, za PK sa nedoplaca 😉

no a co sa tyka hemendexu a vajicok ja mam zvyseny asi z toho 😀 jedla som to kazdy den, este aj ked sme isli do keketoviec boli sme na ranajky a co? hemendex 😀

ixi
autor
11. máj 2009

Asistovaný hatching
mikromanipulačná technika, pri ktorej sa na malom mieste naruší ochranný obal embrya (zona pellucida) tesne pred jeho prenosom do maternice, čo uľahčuje kontakt embrya so sliznicou maternice a následne jeho uhniezdenie v sliznici maternice

lyndus
11. máj 2009

dakujem babulky, sa sledujem az naozaj 🙂 krce nemam tak sbad pohodka 🙂 idem varit veceru, neskor sa tu snad dopracujem, pa zatial 🙂

ixi
autor
11. máj 2009

maju to na stranke tak to mozno aj robia a navrhol vam dakedy doki PK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre