• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ahojte...no super, stevka, to je mile, ze ste sa takto stretli, aspon budete spolu kocikovat :grinning: pozdrav ju, chlapci su milucki, na spapanie.. :dizzy_face:
8. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stevka, ahoj :slight_smile: ked budes zasa s jankitkou, tak ju pekne pozdrav :dizzy_face:
ja som tak mala radsot, ked som videla taellkine chrustiky.... take malinke, zlatucke.... :dizzy_face:
8. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kukulik.ano,aj ja som sa velmi potesila,este som nestretla nikoho z konika.Ako citam,aj vam sa to uz rozbieha.aj ja mam vseobecnu a mala som ziadost schvalenu ani nie do troch tyzdnou.drzim silno palce,Samko sa urcite surodencom potesi :dizzy_face:
8. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stevka, tebe sa to uz poriadne krati :wink: juj, ide to strasne rychlo.... po tebe idem ja :confused:
8. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesim, ze zase pribudu dalsi drobcekovia :dizzy_face:

stevka ja dufam, ze to bude raz dva schvalene, i ked ma poistovna problemy...v podstate v dalsom cykle chcem stihnut decapeptyl :wink:
8. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu dnes aj prsi aj svieti slnkono jak v aprili :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
8. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súbor LNK
8. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všetkým. :grinning:
8. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj je tu dakto :sunglasses:
8. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme boli dnes na velkom uzv.... mala je v poriadku, je uz velka, aj sa na chvilku ukazala, ale len do polky tvaricky, lebo sa zakryvala ruckami.... foto nemame :frowning2: nebola spravne otocena na fotenie.... ale hlavne, ze je v poriadku.... :dizzy_face:
8. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy super ze hanicka je ok o chvilu ju mas v plnej krase :wink:
8. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ahoj, veru, potom sa na nu napozeram dosyta :dizzy_face:
8. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa s tebou tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tisko zavidim....
8. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovtedy budes aj ty tehulka :dizzy_face:
8. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to dufam :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Vsetkym prajem krasny den :dizzy_face: Mame dnes aj tusim niekoho na ET, nie? Myslim mirus :dizzy_face: Ak som sa nezmylila, tak drzim palce :dizzy_face:
9. apr 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, Mirus, aj ja drzim palce a zdravim ostatne... :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ano dnes ma Mirus ET, tak silno drzime palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, v ktorom tyzdni si uz zacala pocitovat pohyby? A v ktorom vam urcili pohlavie? Bolo to az na 3D? Ja idem 28.4. ku obvodnemu na UTZ...to by som mala byt nejaky 20. tyzden...a potom na 3D v 22. tyzdni...
9. apr 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zuzka, ja som prve pohyby citila presne v 20+0tt vecer pri Panelaku :wink: a pohlavie sme vedeli na 70% uz v 20tt a na 100% na morfologickom uzv u dr. dank. v 21tt...
v tom 20tt by sa uz malinke mohlo ukazat.... :dizzy_face: a tie pohyby su individualne.... drzte sa.... :dizzy_face:
9. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, dakujem... :slight_smile: Aj tebe drzim palceky...uz to mas naozaj len za par :wink: Kociar uz mate?
9. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, kocik este nemame, ale uz je vyhliadnuty..... :slight_smile:
9. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte splniecka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mirus myslim na teba :wink:
9. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:

mirus ale to som si hovorila 12 rokov a nic, a teraz mam citak ze to nevyjde, vobec neviem ci mam ist do toho, ked sestricka mi povedala aby som prisla hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katy ved ja uz idem do 3.IVF, nie druhe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ahoj zajacikm ako sa mi mas???? :sunglasses:

kukulik nebola si vcera sama autom v kauflande okolo 17:15 hod.????videla som taaaaaaaaaaaaa, len sme sa minuli, my sme autom odchadzali a ty si prisla :unamused:

ahoj ixiiiiiiiiiiiiiii, ty moj optimista, ved aj ja som vecny optimista, ked este si myslim, ze co ak nahodou budem mat po 13 rokoch dietatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pozdravujem vsetky stimulantky a trosku vam zavidim, ze ste uz blizsie pri OPU-fuj, som hnusna ale tak to momentalne citim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooooj, mirus , no kym sa ja spamatam, ty uz mas slniecka v brusku, siiiiiiiiiiiilne drzim palceky, je to krasny pocit :dizzy_face:
9. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ale uz koncím, jednej kočke som slubila, takze, musi sa mi to podarit, velmi tužim po detickam, tesim sa na ne a čakam na ne dlhych 13 rokov, tak uz ku mne urcite pridu :dizzy_face:
9. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, ahoj :slight_smile:
to je o to lepsie.... 3.IVF - do tretice vsetko najlepsie :dizzy_face:
9. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, kupila som si dnes sterilizovane cilli papricky, staci, ked si dam jednu denne?mne nevadi, ze pali, tak skusim takto pojedat kazdy den :wink:
9. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, ahoj :slight_smile:
ked ti palive nevadi, mozes si davat aj viac ako jednu..... :wink:
9. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok