• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
vidim aj na moci ze rano je uplne iny ako vecer takze pockam ked uz som bola taka trpezliva.
15. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaanu, rano ta cakam s // :slight_smile:
15. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ni ze budes, ty uz siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tehulka :grinning:
dalida chrbat a unava su velmi dobre priznaky na tehu, tak klidek, urcite si tehulka :wink:
dafy ano brala som kyselinu listovu asi 3 tyzden pred transferom a od // na teste aj tehu vitaminy GS mamavit
a kraaasne predvikendove ranecko seckym :grinning:
15. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani kolky den si po transfere?
15. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mate??
kukulik ako si uz daleko??
jaanu budem drzat palce velmi.
lyndus tebe nebyva zle od toho GS mamavit???
15. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, ahoj :dizzy_face:
ako sa mate? co drobci? posluchaju? davno som ta nevidela..... kedy ides zasa na uzv?
15. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katy idem na utz len 2.6 to si pockame.teraz nam je nejako zle od zaludka ale inak mame bolesti podbrusku su to poriadny nezbednici....ako ocko... :sweat_smile:
zas nas bolia zuby aj dasna.dnes mi muz kupi vapnik
15. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tehu, ako ma byt... so vsetkymi priznakmi :wink: ale co nevytrpis pre babenka.... :wink: s tymi zubami je to fakt tazke.... mne sa rozsypali 2 zuby a dasna ma tiez boleli a krvacali....
drzim palce, nech aj nadalej pokracujes v tehu v pohode.... tesim sa s tebou :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka, absolutne vobec mi neni zle, kamoska mi ho poradila, nevedela si ho vynachvalit, ked cakala dvojky, ze krasne rastli :wink: tebe po nom bolo zle? a na ten utz ides este do centra?
ahoj Katy, tak uz 36TT, ti to paradne odsipa :grinning:
15. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy dakujem.ved hej dasna to ani neviem ci mam tak bolia.a v noci je to hruza.este mam malo vapniku.
tebe sa to uz krati
15. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ty beries ake vitaminy?
15. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus uz nie idem ku svojmu ja uz do centra nepatrim.
tak brala som gs mamavit a bolo mi zle najskor pohoda a neskor uz tak 6tt mi zacalo byt zle zneho stale som zvracala a teraz ho uz neberiem.
len kyselinu listovu,C-vitamin,magnezium a vapnik.inac nic ine neberiem
15. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
jéj kuspi už máš 10tt :grinning:
no a katy, ty kokso tak teraz to ale ide rýchlo, pamätám len nedávno si bola na ten gluk. test, nviem či som nespomínala, ale tak to rýchlo zbehlo :zipper_mouth: :grinning: :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, kuspitka - AHOJTE

Lyndus - nepocitam den prenosu tak 8 den
15. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj kuspi :slight_smile: pekne vam pribudaju tt :wink:
ja uz cakam mrsku po decapeptale, asi cez vikend by mohla dojst a zacinam stimulovat :wink:
15. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik drzim palce :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaanu dik :wink: drzime si navzajom :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz taaaaaaaaaak cakam tu mrsku :grinning: a ona nie a nie prist...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61389/nummer=11
15. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka tak zatial neblujem a zeriem ho uz vyse 2 tyzdnov, tak uvidime :slight_smile: a kedy ta poslali za tvojim gyndosom? viem ze kamoska 2 roky dozadu chodila na kontrolny utz do 13 TT do centra, ale teraz uz asi maju toho vela, tak sa rychlo zbavuju :unamused:
ahoj jani, tak to budes zajtra akurat jak ja som bola na prvy testik...slabulilinky a az za par hodiek druha ciarka :slight_smile:
kukulik drzime palceky na mrsku :wink:
15. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne prisla az na 15 den. Pozerala som tvoje foto a mas tam aj to pero je to lepsie ako ihly a menej bolestive?
15. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik pocuj niesi ty tehu? ze vysoka teplota a mrchy nikde :wink:
15. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze na vikend si dojde, ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame cestovat za svokrom na liecenie,super, uz sa tesim na to cestovanie autom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, nie nie ...to aky by bol zazrak :grinning: ...mne klesa vacsinou teplota poriadne az pocas mrsky, zacnem spinit a teplota je este hore, takze to uz poznam :wink:
15. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kukulik to asi nebude bohvieco...ale aspon dorazi :slight_smile:
15. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus hej , len nech pride..uz ju cakam :grinning: aspon uz na tyzden zacnem stimulovat :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, kocendy :slight_smile:
Lyndus, si mila... Dakujem za vieru v pozitivny vysledok. Ty tolkol o tych priznakoch..., ze fakt zacinam mat pocit, ze je to na dobrej ceste... :slight_smile:
dalidka, ze vahas :wink:
15. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik :grinning: baby inac chodite niektora na nakupy do madarska? my chodime, len uvazujem, ci pojdem najblizsie aj ja, alebo radsej zostanem doma a poslem s manzelom svokra :slight_smile:
15. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida jasneeeeeeeeeeeee ze ano, uz bolo tolko zlych sprav, ze cakame iba same pozitivne :slight_smile:
15. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok