• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ahojte tehulky :slight_smile:
tá únava je normálna, u mňa bol najhorší ten druhý a tretí mesiac, to som ešte chodila do roboty, už poobede som sa nevedela dočkať na padla, prišla som domov a rovno do postele.
15. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes mám za sebou krásny deň. Som sa rozhodla, že pôjdem 15-tkou do Hyepernovy, no nejako som si neuvedomila, že tá ide Optimy, a tak som sa od konečnej poriadny kus prešla. Piškotkam som hovorila, že sme na prechádzke na čerstvom vzduchu :grinning: :grinning: :grinning: . V hypernove som nič nekúpila (okrem knihy pre svokra), zato som si dala McChicken a kúpila som si prsteň. Potom som sa odviezla do Tesca a kúpila krásny obrus pre svokru. A aby toho nebolo dosť, u nás na Furči robia suprovú zmrzku tak hádajte, kde som zakotvila :grinning: :grinning: :grinning: Strašne ma bolia kríže a už aj podbrušok, tak si idem ľaškať.
:slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak zasa ste toho popisali ja som teraz prisla z prace...........u nas dnes bol cely den v meste program tancovala sa o dvanastej stvorilka aby sa to mohlo zapisat do gynesovej knihy rekordov aj v ke sa to tancovalo malo by to byt aj v spravach a ja som makala..skoda :grinning:
15. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sa vratila :grinning: kupila som nakoniec Femibion 800 vo viacerych lekarnach mi to odporucili brala ho z vas niektora??
15. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi ahoj
15. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem pozerať telku.
Majte sa
15. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera ano, beriem primak, robi sa to vaginalne...ved prave, uz vidim jak bude Hredzi zazerat, zato pisem ze som zvedava, ci naberiem odvahu :slight_smile:
dafy, ixinka, piskotka ahojte :grinning:
15. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavte zlaticka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja mrcha prisla v utorok a vcera skoncila dnes uz len kus spinim dajake divne :unamused:
15. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixinka, nikto tu nieje :frowning2:
15. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus ako sa mas? :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixinka, celkom fajn, stale neblujem co ma dost prekvapuje pri mojom precitlivenom zaludku, tak som zvedava na utz, snad je secko oki... a ty ako moja?
15. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piskotka, ahoj. :slight_smile: Aj ja som dnesne popoludnie stravila tak podobne ako ty. Manzelik sa vratil z prace... Naobedoval, lahli sme a na hodinku zaspali. Potom sme zabehli do Hypernovi a Max... Tam sme si dali faaaajne pikantne kuracie so zeleninkou, ryzou... Nic som si nekupila..., ale chystam sa vyberat si cosi na statnice. Ja fakt neviem co na seba... :unamused: Mozno na buduci tyzden cez vikend skocim do KE na nakupy...
P.s. Aj ja som straasne unavena. Dost neprijemne mi bolo aj to, ze som chodim cikat castejsie ako zvycajne (ze by som bola tehu :confused: :grinning: )
15. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky vas zdravim, prajem krasny vecer. :grinning:
15. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalida urcite, dalsi pozitivny priznak tehu :grinning:
15. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dalyda tak tomu ver ze si tehu :wink:
lyndus no ja sa mam mic moc ale nechcem vam tu kazit tehu naladu :unamused: som rada ze aspon vam sa dari :dizzy_face: idem pozerat panelak púotom sa zastavim..... :sunglasses:
15. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ppozeram, dnes ide na JOJke dobry program, potom Kuriwr 2 a Hudson Hawk, skoda ze uz v polke Kuriera budem neboha :grinning:
15. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akurat oci pucim, ze som citala program az o tyzdne co bude :confused: :confused: :confused:
15. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte mamicky aj buduce mamicky,bola som poverena vam oznamit jednu velmi milu spravu.STEVA DNES PRIVIEDLA NA SVET KRASNEHO CHLAPCEKA,vola sa Jakubko Zima,meria 51cm a vazi 3200g.Je nadherny a hlavne zdravy.Ostatne vam napise stastna mamicka.
:slight_smile:
15. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo je tu niekto??
15. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
STEVKA BLAHOZELAM K JAKUBKOVI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuuuuuuuuuuuuučik :dizzy_face:
ahojteeeeeee som naspat :grinning:
15. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stevka.............blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: hura a zelam zdravie , stastie a lasku celej rodinke :zipper_mouth:
a ja idem hajat :slight_smile:
15. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, baby tak som to testla a .........

a nic. Takze svoj smutok idem zachnat nakupovanim do polska. Verim este ze krv ukaze nieco ine. :frowning2:
16. máj 2009 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra ranko :slight_smile:

jaanu, este nezufaj, predsa len si iba 9 den... :wink: hlavku hore, uzi sa nakupy a tesime sa na krv :dizzy_face:
16. máj 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano. Stevka, blahozelam. Tesim sa. Veeelmi. Hned z rana taka uzasna sprava. :grinning:
Jaanu, pockaj si na krvicku. :wink:
16. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stevka, velmi sa tesiiim....je to nedherna sprava :slight_smile: GRATULUJEM a obom vam prajem hlavne vela zdravia...
16. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Januu...na 9. den sa este nic nedeje, ked ti nic neukaze...o dva dni to bude ine... :wink:
16. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
blahoželám čerstvej mamine :slight_smile:

melisska, ak budeš tu, chcela by som sa Ťa opýtať na fraxiparin.
Mne zistili trombofíliu tento týždeň. Vôbec neodporúčajú hormonálnu liečbu. A keď tak s tými injekciami. Zatiaľ som dostala len kyselinu listovú 2x denne.
Nebude s tým nejaký problém v SPLN-e? Výsledky tam určite prinesiem.
16. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja verim ze krv ukaze nieco ine lebo mna brusko boli a verim ze aj s fazulkami. No ta ciarka bola uplne jasna.
16. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, no mne dr. hulikova nepovedala ze mi neodporuca hormonalnu, skor naopak, ze mi drzi palce :wink: neviem ako to mas ty, no ja pri KETe som chodila na kontroly a mala som krv vporiadku s tymi injekciami, len trosku hustejsiu, som zvedava teraz , idem na kontrolu rano pred ET :slight_smile: nebudeš mat s tym problemy, u koho si bola na hematologickom vysetrení?
jani netestuj a cakaj na krv :wink: ja nebudem testovať :wink:
16. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok