Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
17. máj 2009

hej Soni, aj my sme sa tu uz rozculovali, ze zarabaju na ludskom nestasti, ale bohuzial s tym nis nespravime 😒

jespera
17. máj 2009

hej ved minule tu bola debata - ze potrat stoji okolo 3000 a umele oplodnenie 30000 - ze kde to ma logiku!!!!

lyndus
17. máj 2009

hej hej Jespera, presne tak... juuuuuuuuuuuuuuj nejaka som fakt nervna na ten utz na utorok...pocuj moja, tebe tiez nie je spatne? bola som si ista, ze mne bude a kde nic, tu nic... mas nejake vyrazne priznaky? lebo ja velmi ani nie...

jespera
17. máj 2009

podstate mi nic neni - keby som nevedela ze som tehotna tak ani neviem, uz ani prsia ma nebolia, brucho tiez ani nie - sem tam trosku, ale inac nic...
Pocuj napadlo ma - ze co sa stane ked pojdem k dokimu uz zajtra, ved jeden den hore dole...a hotovo

lyndus
17. máj 2009

mno ja som na tom rovnako 🙂 mno neviem, asik sa nist nestane, len zajtra tam mozno bude vela ludi, ale sak skus 😉

katy2
17. máj 2009

ahojte 😵
jespera, ja mam zvysny estrofem (to je jedno ci estrofem alebo estrimax), keby sa dalo, hned by som ti ho posunula....
lyndus, v statnych centrach sa neplati za IVF, len sa doplaca za lieky.... aj v KE je na Rastislavke, ale nema ziadne uspechy..... takze radsej si priplatit a mat vacsiu istotu, ako precerpat 3 pokusy bezuspesne, hoc aj zadarmo.... aj mimusa bola na 1.IVF tam a nevyslo to a druhe v SPLNe vyslo.... 😵
kukulik, gratulujem k ms 😵

lyndus
17. máj 2009

katy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, mno asik to bude tak 🙂 ako sa ti dnes dari?

katy2
17. máj 2009

manzel je vo vani, ja varim obed a medzitym pozeram, co noveho na nete 😉

lyndus
17. máj 2009

nedelna pohoda 🙂 ja cakam, kym sa vrati ten moj z madarska 🙂 tak ja stresujem na nete 😀

kukulik30
17. máj 2009

na rastislavke je to sice lacnejsie, ale zadarmo to urcite nie je, za kazde lieky si treba cast doplacat, poistovna hradi iba cast liekov a zakrok je zdarma/ odber a spracovanie/, cize za to uz sa neplati na Rastislavke
V Splne si za to platis 15000, kedze je to nestatne sanatoriom, ale zase ma ovela lepsie vysledky, ako pise Katy 🙂

katy dik, uz sa tak tesim, ze sa to zacne 😵

lyndus
17. máj 2009

kukulik 🙂 tesime sa s tebou 😀 budeme tehulkovat spolu 🙂

kukulik30
17. máj 2009

budeme 😉 ...teraz sa tu rozsype vrece s tehulkami, mam taky citak 🙂

lyndus
17. máj 2009

super citak 😀 secky budeme tehulkovat nakopu 😀

piskota80
17. máj 2009

ahojte,
stevi - srdečne gratulujem 😉 😉 😉 😉 😉
u mňa to nevyzerá dobre, začala som špiniť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takže z toho asi nič nebude.
Majte sa zatiaľ

lyndus
17. máj 2009

piskotkaaaaaaaaaaaaaaaaaa moja, to este nemusi nic znamenat, pockaj na krvicku, siiiiiiiiiiiiiilno drzime prsteky

kukulik30
17. máj 2009

spinenie, moze byt aj znak uhniezdovania, piskotka, este nebud smutna 😉

lyndus
17. máj 2009

tak tak, tiez si myslim 😉

piskota80
17. máj 2009

ďakujem za povzbudenie.
ideme k svokrovcom na obed a poobede idem skúšať sesternici svadobný účes.
vyznie to kruto, ale ak to nemá vyjsť, tak radšej teraz, ako ísť na kyret ☹ ☹

mimusa4
17. máj 2009

ahojte prišla som vás pozdraviť, keď už som zapla pc...koník sa nevynecháva 😅

lyndus
17. máj 2009

ahoj mimusa, ako nedelnujes?

mimusa4
17. máj 2009

asi tak že zapnutá telka, pc, a šporák točí hodiny 😀
a ty sa ako cítiš? v pohode? grcky nič? mne nebolo nič tak len preto 😉

mimusa4
17. máj 2009

pozerám, že ty máš už aj mená...a ja ešte nevieeeeem 😒 😒
a ty čo robíš?

lyndus
17. máj 2009

mimusa grcky veru nic, coz ma dost prekvapuje, mno uvidime v utorok...este nevies, ci to bude chlapcek alebo dievcatko? v 20TT sa robi velky ultrazvuk nie? ja som prave doobedovala, manzel konecne dosiel dom z nakupov v madarsku, tak sa tesim 🙂

melisska
17. máj 2009

krasnu nedelu,
vecra som tu uz nebola, lebo bola u nas moja mamka 😵
kukulik ja som isla po skonceni 7DC 😉 🙂
marcelka ozaj nic???? 😕to si ma nepotesila, ale super je ze si schudla, a o praci radsej pomlcim 😉
idem si vas este precitat

melisska
17. máj 2009

katy,kukulik to naozaj? a plati to aj pre 4.IVF ze sa za zakrok neplati?
piskotka, este nie je rozhodnute 😉 🙂

kukulik30
17. máj 2009

ahoj melisska 🙂 nie ..limit zostava rovnaky , iba 3 IVF hradi positovna, ostatne si hradis sama..

kukulik30
17. máj 2009

melisska, az po skonceni, nie to neskoro? 😕 lebo mne pri 1. IVF vychdzal odber na 14. alebo 15.den vyklu, to by som potom malo stimulovala...co ak mi popraskaju foliky skor, ako ich vyberie 😕
ja asi zavolam v utorok a pojdeme v stredu....sestricka, povedala, ze ked mi bude koncit MS 😕 tak teraz neviem 😒

deny3
17. máj 2009

jespera - ja mám asi pol balíka estrimaxu, asi sa ti už ani neoplatí kupovať nové balenie, pretože keď ideš teraz na druhý utz, to už bude srdiečko, estrimax od tej doby nebudeš brať.

kukulik30
17. máj 2009

melisska, to je tak , u Toporcerovej si uz 4. IVF budes platit lieky+ samotny zakrok,ale uz nic naviac, co berie Hredzi este k tomu, kedze je nestatny lekar..chapes, ako som to myslela...u Hredziho by boli lieky+ zakrok +nieco navyse 😉

melisska
17. máj 2009

no jo chaaaaaaapem 😀 , skus zavolat ja som isla tak a pichat som zacala az o dva dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre