• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
inak som si kúpila testy :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: - žeby na zajtra, alebo stredu :sweat_smile:
18. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka smutne ze okrem problemov s otehulkovanim mas problemy aj s partnerom, ach jo... ale asi radsej byt bez zleho partnera, resp. hladat si nieco lepsie ako pokazit si zivot s tym nespravnym... no a daj sem ten tip na chudnutie, ja uz zvazim ci je to pre mna dobre alebo nie. Ako tie cigarety urcite skusat nebudem, ale ak je nieco ine, tak sem s tym :grinning:
18. máj 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piskotka, budes zajtra testovat? Budem drzat palce. :wink: A co to spinenie? Prestalo?
18. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka, kde si? :confused:
18. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala som fotku ale len taku s mobilu nemam nabity fotak a ponahlam sa do prace :grinning:
18. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, zaujimava zmena. Ta farba ti rozveselila este viac tvaricku. Sekne ti. :wink:
18. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to ajtak za par dni zafarbim to mam stiahnuty melir a nato sampon takze farbu si mozem dat aku chcem teda sampon :sunglasses:
18. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som taky hokus pokus ja ked pridem do kadernika poviem pavle-kadernicke je to natebe a ona sa bavka
18. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piskotka tak drzkam palce nech tie testy co si kupila su len dvojciarkove :wink:

Ixi ta farba ti pristane. Ajked ja by som na taku vyraznu asi nemala odvahu, ale tene ide :slight_smile:
18. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi super zmena :grinning:
18. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, suprové :wink: :wink: :wink: :wink:
dalida, už nešpiním, čomu som neskutočne vďačná.
Vnútorný hlas mi ale hovorí, že tentokrát to nie je to, čo minule. Vtedy som si bola na 100 % istá, že to vyšlo. Teraz len v kútiku duše dúfam, že to bude //. tak uvidíme, možno ma môj šiesty zmysel sklamal, a budem sa tešiť s krásnych dvoch // :dizzy_face: :dizzy_face: a ty fakt pôjdeš až v stredu? :confused: Ja by som to nevydržala, aj teraz pôjdem o deň skôr - v pondelok
18. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajačik, ďakujem - už to nezmením, tak uvidíme čo mi Boh nadelil :slight_smile:
18. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi na ktory den ti vkladal mrazacikov??

ja idem štvrtok na dalsi ultrazvuk
18. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka urcite :slight_smile:
18. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky, tak ako? Ja som bola po 2 tyzdnoch v praci a aj ked som si vravela ze budem kludna a nenecham sa detmi vyprovokovat tak mi to nevyslo. :frowning2: Normalne si vvycitam ze som isla do prace. Totalne som vystavena vsetko ma boli. Som ale truba
18. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooj dafy :slight_smile: piskotka, uvidis // :slight_smile: ixinka kočenda si :slight_smile:
18. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ahoj :slight_smile:
18. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ahoooooj :grinning: :grinning:

janulienka a co take vyviedli ze ta rozcertili???

piskotka zeby tehulka?? :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ty si bola teraz na KET vsak??ci sa mylim? :confused: uz ani neviem kedy kto jak a čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno co dafy, ako sa dari?
18. máj 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len preto ze ci mi nevies poradit kedy asi bude vklad
18. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, bola som na KET, aj Petronelka tusim :slight_smile:
18. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chvala bohu ze to bola posledna hodina, na ktorej mam spojene 2 rocniky a ktomu telesna. Jedna trieda su len romovia s IQ 20 aj to som niekomu pridala :sweat_smile: no a ta druha je polovica romska s IQ 55. No celu hodinu som riesila ich hadky bitky ale ze by pohli zadkami tak to nie, ze ci ich platim aby tu behali. Joj iba nerva chytam.
18. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak ma dnes strasne boli brucho az nejako na zvracanie ani jest mi nechutilo
18. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som si sadila kvety zacala som rano o osmej skoncila som o tretej ani som si neuvedomila ako mi zbehol čas ale ja blba som sa spiekla jak kura ramena mam ako dve ohnive gule :sweat_smile:
dafy ja som bola minulý týždeň na KET a brala som lieky dvadsať dní, dlhšie ako minule, vtedy som ich brala 15 dní. Tak teraz neviem, či som ti pomohla, ale cca 15 dní rátaj :dizzy_face:
juuuuuuuuuuuuuuj Jani som sa pobavial, ze IQ 20 a aj to som pridala :grinning: :grinning: :grinning: ta obdivujem, ze s takymi mozes pracovat
lyndus ja obdivuje samu seba ze nie som na psychiatrii. Boze mne je zle ale to je asi v tej zatazi po 2 tyzdnoch.
18. máj 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskota dakujem ti stvrtok bude osmy den co beriem estrofem .rano jena vecer takisto aj ty si tak brala?
18. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nech je streda aspon budem vediet ci sa mozem rozculovat
18. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok