• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
autor
tu je dnes divno prsi svieti slnko a to sa v 15 min intervaloch strieda :unamused:
9. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ja som mala zo slovenciny vzdy same 1 ale tie diktaty....same gule :grinning: :grinning: :grinning:
u nas sa tiez nejako zatahuje.... a to sa prave chystam do mesta na omsu..... dufam, ze nezmoknem... uz aj hrmelo....
9. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v sobotu idem do trnavy a vratim sa az v utorok takze tu nebudem keby ste ma nahodou hladali :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ta gramatika robi vela ludom problemy.... a pritom mne sa zda taka logicka..... :slight_smile:
9. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bu bu bu :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies ja ovladam gramatiku teoreticky ale dajak ked pisem napisem to naopak a ked to odoslem alebo napisem tak az potom mi to dajak pride :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem na nocnu :confounded: :grinning: :grinning:
ixi, pozdrav odo mna trnavienku.... milujem ju.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
ok ako myslis mesto? :confused:
9. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mozno to vyznelo hlupo, ale ano, mesto.... prezila som tam hodny kus svojho zivota... a je hlboko vryta v mojom srdiecku.... :dizzy_face:
9. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja pobrat do mesta...
prijemnu nocnu ti prajem....
9. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som sa tam hned vratila :frowning2: pa katy :dizzy_face:
9. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, hej chcela som papat aj anopyrin, ale nemozem ho najst, kupovala som si ho a dakde zapatrosila :sweat_smile: asi si pojdem dokupit a zakon schvalnosti, ze potom ho najdem :grinning:
9. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dnes je tu pusto - nikto nikde. Ja som v polovici stimulky - bola som u dokiho, ale akosi mam z toho divny pocit, povedal len nieco endometrium B, nieco 7 - 9 - co ja viem, a ked diktoval - sestricka sa tam akosi prekvapene zatvarila --a ked som sa obliekala nieco sa bavili, a ked som prisla - ticho. pridete v utorok a dovidenia...neviete co to znamena.?
9. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera endometrium B a hned potom 7? to je asi 7mm, to je dobre a potom uz nadiktoval iba jedno číslo alebo viacej?

kukulik pekne mi napis co to vsetko papate aby som urobila pre babetko vsetko a este viac :wink: :slight_smile: anopiryn mam tiez jest ked picham fraxiparin?
10. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Vsetkym prajem pekny velky piatok a ak sa neukazem, tak aj velku noc :dizzy_face:
10. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky prajem Vam krasne prezitie Velkonocnych sviatkov, vela vody a kupacov a hlavne vela slniecka a usmevov na tvari :slight_smile: Ja dnes cestujem k nasim, tak sa tu vyse tyzdna neuvidime... Ahojte :dizzy_face:
10. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj zajacik, a dones si male zajaciky :wink: :slight_smile:
10. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte splniecka ja idem dnes na nocnu a rano odchadzam k nasim vratim sa az v utoroktak sa mi tu majte krasne a snazilkujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gúľaj sa vajíčko, cez hory, doliny, prines môj Veľkonočný pozdrav do každej rodiny. :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekné sviatky prajem dievčence, užite si ich čo najviac :grinning: :grinning: ak nechcete byť mokré odstaviť vodu, dať dole ružicu zo sprchy a čo ja viem čo všetko :grinning: :grinning: :grinning: papa
10. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.
Už sú sviatky Veľkej Noci, buď uterák na pomoci, keď Ťa voda z vedra zmočí a korbáč na chrbát skočí.
K radu ďalších vinšovníkov aj ja podľa dobrých zvykov pripojiť sa chcem – keď nie inšie - aspoň svoje skromné vinše. Pekné sviatky, dobrú zhodu, ženám dobrú čerstvú vodu, mužom tiež nech sladko je, nech si prídu na svoje. Prajem príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov. :grinning:
10. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlho som tu nebola, od kedy je von tak pekne, tak stále niekde lietam :slight_smile:
Prajem Vám všetkým krásne Veľkonočné sviatky, hlavne pohodu a milé stretnutia. Šibačov a polievačov priať radšej nebudem (predpokladám, že ich obľubujete ako ja :grinning: ) a ako niekto trefne poznamenal, čím menej žlčníkových záchvatov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidím, že sa tu stimuluje vo veľkom, držím palce všetkým stimulantkám k bohatej úrodičke a tým, čo už majú drobátka v brušku, nech sa aj udržia a vylezú von o 8 mesiacov :slight_smile: . Samozrejme pozdravujem aj všetky bývalé aj budúce stimulantky a mamičky :slight_smile:
10. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Splniecka. :dizzy_face:
Aj ja vam vsetkym prajem krasne Velkonocne sviatky :dizzy_face:
11. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidim, ze vsetky sviatkujete...my sme tiez boli prec...zajtra prajem pokojny velk. pondelok... :wink:
12. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj ja Vám všetkým prajem krásne prežitie veľkonočných sviatkov, veľa vody ale hlavne pohody a slniečka. Ja zajtra pracujem, takže si to užívajte aj za mňa a aspoň raz si na mňa spomente. Pa splniečatká. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
12. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj ja vám všetkým prajem krásne sviatky.

Piskota aj ja zajtra pracujem. A keďže máme manželskú krízu tak som sa uvoľnila fľašou vína, ktorú som stiahla sama (1l). No čo, je toho na mňa priveľa. Veď je apríľ. A ja vôbec nepijem. Iba keď už nevládzem a potrebujem sa aspoň na chvíľu uvoľniť.

Ešte raz krásne sviatky.
12. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhojte pracantky, maslim na vas :wink: :grinning:

marcelka ako sa citis? je to lepsie????

my sme sa dnes vratili z lucenca, tam je 28 stupnov a u nas 12 :unamused: no co na teplo musime dlhsie cakat ako na juhu :slight_smile:
13. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok