• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
jeeeeeeeeeeeeej kukulik a kto to bude zivit? :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus asi manzel :grinning: :grinning: :grinning: chudak, ma co robit..ale on chce tiez :sweat_smile: .....ale som vdacna aj za ten jeden zazrak,ale ak Boh da , tak budem velmi stastna :dizzy_face:
19. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska boze tak dlho? to teda je vykon :slight_smile: kukulik aj vy, sak to je skoro polka zivota :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus nooooooooooooo. my sme zacali spolu chodit na strednej skole, ja som bola druhacka a bol to moj prvy chalan :sweat_smile: a tak sa ho drzim ako kliest a nepustim :grinning:
19. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ved samozrejme, je super, ze on ich chce tiez tolko...my sme sa zatial dohodli na troch, este mame 3 mrazacikov, tak keby sa podarilo toto a to dalsie, neviem,c i by som sla na dalsie IVF, lebo potom by mi bolo luto nevyuzit aj mrazacikov a co ked sa chytia cesky :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budeme velkaaaaaaaaaaaaaaaaa rodina :grinning:
19. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze tiez to je nase posledne IVF, ak sa podari :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe kukulik kliestatko :slight_smile: sak to je super, ze sa aj po tolkych rokoch tak velmo lubite :slight_smile:
a malo tam byt ze secky, nie cesky hehe
inac sa tu bafcam a sa mi skoro pripalila zelenina na rizoto, to bolo v sekunde dvanactej, fuuuuuuuuuuu
19. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe kukulik futbalova jedenastka aj s nahradnikmi :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako tu mate veselo :slight_smile:
Dalidka ja ta nechcem moc salit, ale aj ja tam ten tienik idim, a to nehovoriac o tom ze je to na fotke, a na fotke su tieniky slabsie ako v skutocnosti, no tak ja neviem... ale strasne ti drzim palce!!! :dizzy_face:
Piskotka a ty si teda ozaj testikovala veeeeeeeelmi skoro, takze nehadz este flintu do zita, nic nieje stratene :wink:
19. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik vsak, aj ja im to obom hovorim, jedna ma tienik, druha testuje skor...babule jedny blaznive :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to dufam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahojky lyndus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixinka, uz si domka z prace?
19. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som po nocnej zajtra robim rano :wink:
19. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný dník

čítam, ako obvykle, len poslednú stránku, ale niečo som zachytila .....
dalidka....aj ja ho vidím, tak Ti veeeeeeľmi prajem, nech je to ONO :wink: :slight_smile: :slight_smile:
piškótka....aj Ty si testovala ? tuším áno, ale asi skoro, že ? :wink: ...tak ja si počkám :dizzy_face: :dizzy_face: , na ten // :wink:
19. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj cavik tak stebou sa tu dajk nemozem stretnut :sunglasses:
19. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi...keď je pekne, tak sme väčšinou vonku, ale teraz bývame aj často, aj dlho na chalupe a tam nieje signál na net :wink: resp. je, ale stráááášne slabý :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, volala som do Splnu a v piatok/ 7dc/ zacinam pichat Gonal 150 jednotiek az do 26.maja a 27. maja kontrola :dizzy_face:
19. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved tak treba slniecko si uzivat :wink: keby som mala chalupu tak tiez som stale tam ako v byte ale ked musim byt v praci tak ani sa bars neda niekam odcestovat ale taky je zivot zajtra nam ma prist kontrola z anglicka ako sa starame o romov :angry: uz neviem ci im nebudeme fukat praskovy cukor dozadku :angry: :angry: :angry:
19. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hormony su ok :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulik super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa tesim stebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vela vodicky pit!!! :grinning:
19. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dpočítavam.....
piškótka, ale musíš uznať, že je iné vkladať embryjka pri ET a iné pri KET....pri ET Ti skôr vyskočí HCG, pretože pri KET je pri rozmrazovaní nejaký "odpad", a nanovo sa musia embryjka naštartovať :wink: ....tak, nemôžeš porovnávať testíky Katy a Tvoj :wink:

a aj ja som počula, že niekde vyžadujú plný močový mechúr pri transfere....ja som ho nemala ani raz plný :wink: :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez vzdy idem na wc :confused:
19. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ano rozkaz, stale mi to musis pripominat,aby som nezabudla, ok? :wink:
cavik, hej mne sestricka povedala, ze pred transferom nemam cikat, ale s plnejsim mechurom :wink:
19. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nabuduce budem triamt :grinning: :grinning:
ixi....sa majú s tými rómami, došľaka....a mňa chceli po sekcii pustiť domov na 4. deň, pretože mám "zlú" zdravotnú poisťovňu, ktorá málo platí za deti na novorodeneckom :angry: a nikto sa nebol pozrieť, či vládzem chodiť( P.S.: ja som vládala, keby išlo len o to.....ale ten princíp ma zlostí :angry: )
autor
kukulik budem dufam ze teraz mas pohar v ruke :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala 3-dnovu mrchu comu bars nerozumiem a som zvedava ci budem tento cyklus spinit
19. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik...hmmm, skoda reci a nervov :angry:
19. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavik ja ked som isla na kyret tak ma poslali domov lebo bol vykend a nikto sa ma ani neopytal ci spinim a ci mam bolesti ja ti uplne rozumiem a to robim v nemocnici :angry:
19. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa zajtra tesim :angry: skoda ze neviem anglicky by som im to hned vysvetlila :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok