• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
nemozem, akurat ma dojst kamoska s malou, tak sa mi neda :frowning2: ale aspon vecer skor zaspim, lebo jak som doma, sa mi nedalo spat
hehe ixinka to sme dve :slight_smile:
20. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lyndus ja zboznujem macka pu ona ma v jednej izbe vsetko od macka a v druhej vsetko princez :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dafy urcite :slight_smile:
dafy este ze mate tolko izieb, ta sa teda ma :slight_smile:
lyndus hej len skoda ze si to nevazi skoro z nicim sa nehra ma to na haaku ja v detstve mat tolko hraciek tak asi z koze vyskocim .stale si povieme ze uz ziadne hracky ale ja somar neodolam.nemam fotak ved by som ti odfotila skusim z mobilom
20. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
odfot ja rada mam tiez hracky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dafy krasna izbicka tak emka sa ma :dizzy_face:
20. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odfotila som to ale nedalo sa poriadne celu izbu mobil je mobil :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paaaaaaaaaaaaaani to je ale hraciek :slight_smile:
20. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neporiadok si prosiiiim nevsimat :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dafy ty si mozes rovno otvorit obchod :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej to sa kazdy smeje.hadam sa nam pstasti mat aj to druhe lebo mi to bude luuuto len tak to niekomu dat ved Emmka je coraz starsia takze uz by bolo nacase aby pribudlo dalsie DIEVCATKO :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dafy teda vy maet doma hotove detske kralovstvo :slight_smile: Pamatas ako som ti raz napisala ze na mna posobis ako princezna? Tak ty si teraz kralovna, lebo princezna je vasa Emmka :slight_smile: Super ze mate take velke izby ze sa tam vsetko zmesti, ved len tych kocikov co tam mate :slight_smile: No podla mna by sa kludne hodili na tolko hraciek aj dalsie dve dievcatka, rovno dvojicky :grinning:
20. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajacik :grinning: :grinning: humoristka teraz som si pripadala ako z tej rozpravjy MRAZIK nie princezna rovno kralovna hehe
20. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dievcata tak je uz nacase ist po moju papulnatu princezničku .neskor nakuknem hadam tu uz bude aj Meliska a Dalidka z pozitiv.vysledkami zatim pa
20. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre popoludnie, kocendy. Zial, tehu nie som. Caka ma 2. IVF. Uz sme s manzelom rozhodnuti. Bavili sme sa o tom hned po tom neg.teste. Takze v piatok pojdeme za lekarom na konzultaciu, vypise nam ziadost a odoslem ju... Mam strach ist do vsetkeho znovu... :frowning2: Nemala som dobre skusenosti so stimulaciou... vlastne po nej... silny OHSS... Potom hned potrat :frowning2: :pensive:
20. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dalidka tak to mi je luto :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: je to nespravodlive prajem ti vela sily do dalsieho ivf............
20. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj dalidka, to mi je velmi velmi luto, vazne som si myslela, ze si tehu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Som ok. Pripravovala som sa na to... Baby, ale vo vnutri ma to strasne boli. Ale velmi velmi velmi...:pensive:
20. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem sa ucit. Cely den som preflakala, musim vsetko dohnat.
20. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalidka moja, budeme velmo drzat palceky na dalsie IVF
20. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dalidka :cry: :cry: :cry: Moja prajem ti vela sily... ja mam tiez strach ist do toho znovu, ajked ja som stimulku aj cely priebeh IVF znasala az velmi dobre, ale ja sa bojim negativneho vysledku :pensive: Tak radsej cakam na zazrak :sweat_smile:
20. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalidka :pensive: je mi to luto :pensive: prajem ti vela sily do daslieho boja..... u nas bolo prave 2.IVF to prave, orechove.....
20. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte splnacata, mohla by som sa k vam pripojit? patrim medzi dlhodobe snazilky. mam za sebou 3xIUI a 1x IVF- vsetko neuspesne. chodila som do gyncaru k hermanovi ale teraz som zmenila centrum a chodim do splnu tak ako vy. verim tomu , ze hredzak mi pomoze, aj ked ako sa hovori, je to vsetko vyssia moc. mala by som jednu otazocku. kedy je najlepsie ist na 2.ivf - myslim aku dlhu pauzu je najlepsie nechat od 1.ivf.
20. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
Jani - Dalidka - pripajam sa aj ja, je mi to luto, prajem vam vela sil, snazte sa nevzdavat
20. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalida dalsia smutna sprava :- :frowning2: :frowning2: ale nevzdavaj to urcite sa daj na to druhe IVF budem drzat palce :wink:
20. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marcela ja ani neviem aka pauza by mala bt ale skus sa o tom porozpravat z Hredzakom :slight_smile:
20. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to bude asi najlepsie, uz mam doma aj schvalenu ziadost. stimulovala som od polovice januara a skoncila som v polovici februara.
20. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to mas super aspon nebudes musiet cakat este aj na schvalenie.tak potom chod cim skor za Hredzakom mozno to este stihnes do leta :wink:
20. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som opat tu. Musela som sa ist prevetrat do obchodov.

Dakujem vsetkym za povzbudive slovka, ktore pohladkali srdiecko. Dobre je aspon to ze mame 8 mraziacikov.

Teraz uz len pockat na mrchu a ako vzdy sa jej dockam po dlhej dlhej dobe.
20. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok