Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
20. máj 2009

nemozem, akurat ma dojst kamoska s malou, tak sa mi neda ☹ ale aspon vecer skor zaspim, lebo jak som doma, sa mi nedalo spat
hehe ixinka to sme dve 🙂

dafy
20. máj 2009

lyndus ja zboznujem macka pu ona ma v jednej izbe vsetko od macka a v druhej vsetko princez 😀 😀

lyndus
20. máj 2009

dafy urcite 🙂

lyndus
20. máj 2009

dafy este ze mate tolko izieb, ta sa teda ma 🙂

dafy
20. máj 2009

lyndus hej len skoda ze si to nevazi skoro z nicim sa nehra ma to na haaku ja v detstve mat tolko hraciek tak asi z koze vyskocim .stale si povieme ze uz ziadne hracky ale ja somar neodolam.nemam fotak ved by som ti odfotila skusim z mobilom

ixi
autor
20. máj 2009

odfot ja rada mam tiez hracky 😵 😵 😵

ixi
autor
20. máj 2009

dafy krasna izbicka tak emka sa ma 😵

dafy
20. máj 2009

odfotila som to ale nedalo sa poriadne celu izbu mobil je mobil 😀 😀

lyndus
20. máj 2009

paaaaaaaaaaaaaani to je ale hraciek 🙂

dafy
20. máj 2009

neporiadok si prosiiiim nevsimat 😀 😀

ixi
autor
20. máj 2009

dafy ty si mozes rovno otvorit obchod 😀 😀

dafy
20. máj 2009

hej to sa kazdy smeje.hadam sa nam pstasti mat aj to druhe lebo mi to bude luuuto len tak to niekomu dat ved Emmka je coraz starsia takze uz by bolo nacase aby pribudlo dalsie DIEVCATKO 😀 😀

zajacik...
20. máj 2009

Dafy teda vy maet doma hotove detske kralovstvo 🙂 Pamatas ako som ti raz napisala ze na mna posobis ako princezna? Tak ty si teraz kralovna, lebo princezna je vasa Emmka 🙂 Super ze mate take velke izby ze sa tam vsetko zmesti, ved len tych kocikov co tam mate 🙂 No podla mna by sa kludne hodili na tolko hraciek aj dalsie dve dievcatka, rovno dvojicky 😀

dafy
20. máj 2009

zajacik 😀 😀 humoristka teraz som si pripadala ako z tej rozpravjy MRAZIK nie princezna rovno kralovna hehe

dafy
20. máj 2009

no dievcata tak je uz nacase ist po moju papulnatu princezničku .neskor nakuknem hadam tu uz bude aj Meliska a Dalidka z pozitiv.vysledkami zatim pa

dalida
20. máj 2009

Dobre popoludnie, kocendy. Zial, tehu nie som. Caka ma 2. IVF. Uz sme s manzelom rozhodnuti. Bavili sme sa o tom hned po tom neg.teste. Takze v piatok pojdeme za lekarom na konzultaciu, vypise nam ziadost a odoslem ju... Mam strach ist do vsetkeho znovu... ☹ Nemala som dobre skusenosti so stimulaciou... vlastne po nej... silny OHSS... Potom hned potrat ☹ 😔

ixi
autor
20. máj 2009

dalidka tak to mi je luto 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 je to nespravodlive prajem ti vela sily do dalsieho ivf............

lyndus
20. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj dalidka, to mi je velmi velmi luto, vazne som si myslela, ze si tehu ☹ ☹ ☹

dalida
20. máj 2009

Som ok. Pripravovala som sa na to... Baby, ale vo vnutri ma to strasne boli. Ale velmi velmi velmi...😔

dalida
20. máj 2009

Idem sa ucit. Cely den som preflakala, musim vsetko dohnat.

lyndus
20. máj 2009

dalidka moja, budeme velmo drzat palceky na dalsie IVF

zajacik...
20. máj 2009

Dalidka 😢 😢 😢 Moja prajem ti vela sily... ja mam tiez strach ist do toho znovu, ajked ja som stimulku aj cely priebeh IVF znasala az velmi dobre, ale ja sa bojim negativneho vysledku 😔 Tak radsej cakam na zazrak 😅

katy2
20. máj 2009

dalidka 😔 je mi to luto 😔 prajem ti vela sily do daslieho boja..... u nas bolo prave 2.IVF to prave, orechove.....

marcela24
20. máj 2009

ahojte splnacata, mohla by som sa k vam pripojit? patrim medzi dlhodobe snazilky. mam za sebou 3xIUI a 1x IVF- vsetko neuspesne. chodila som do gyncaru k hermanovi ale teraz som zmenila centrum a chodim do splnu tak ako vy. verim tomu , ze hredzak mi pomoze, aj ked ako sa hovori, je to vsetko vyssia moc. mala by som jednu otazocku. kedy je najlepsie ist na 2.ivf - myslim aku dlhu pauzu je najlepsie nechat od 1.ivf.

jespera
20. máj 2009

Ahojte,
Jani - Dalidka - pripajam sa aj ja, je mi to luto, prajem vam vela sil, snazte sa nevzdavat

dafy
20. máj 2009

dalida dalsia smutna sprava :- ☹ ☹ ale nevzdavaj to urcite sa daj na to druhe IVF budem drzat palce 😉

dafy
20. máj 2009

marcela ja ani neviem aka pauza by mala bt ale skus sa o tom porozpravat z Hredzakom 🙂

marcela24
20. máj 2009

no to bude asi najlepsie, uz mam doma aj schvalenu ziadost. stimulovala som od polovice januara a skoncila som v polovici februara.

dafy
20. máj 2009

tak to mas super aspon nebudes musiet cakat este aj na schvalenie.tak potom chod cim skor za Hredzakom mozno to este stihnes do leta 😉

jaanulienka
20. máj 2009

Tak som opat tu. Musela som sa ist prevetrat do obchodov.

Dakujem vsetkym za povzbudive slovka, ktore pohladkali srdiecko. Dobre je aspon to ze mame 8 mraziacikov.

Teraz uz len pockat na mrchu a ako vzdy sa jej dockam po dlhej dlhej dobe.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre