• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
vodicka mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooooooooj ixi neprehanaj :slight_smile: mno ja nemam chut ani na pizzu teraz a to je co povedat :slight_smile: akurat sa stopkam rizou s kompotom, moc mi to nejde teda :frowning2:
21. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ryzou boze u zni neviem co pisem :angry:
21. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano poslusne budem hlasim stav vypitych tekutin od zajtra , kazdy vecer :grinning:
21. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik tesime sa :slight_smile: a mala si to OHSS az take zle?
autor
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5117445 toto by sa pacilo kukulickovi samkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja by som si dala pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaaaaaaaaaaam, milujem pizzu :slight_smile:
21. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus tak to by neslo ani mne a nie som tehu :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam rada zemiaciky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, zle ..strasne bolesti su to :confounded: ...no , co uz......ale uz som aj zabudla bolo to pred skoro 3 rokmi :grinning: teraz uz nebude a basta :grinning:
dievcatka sze zlatucke :grinning: mala som navstevu :wink:
kukulik tak ako pisala zajacik :grinning: ja to beriem :grinning:
dnes idem do SNV na gyndu, nech mi napisu vychadzky :wink:
ja som mala 1.IVF 24 vajiciek ale len 11 sa oplodnilo a po PK ostalo 6 a vsetkych 6 mi aj vlozili, 2.IVF som mala 18 a oplodnilo sa 9 vajicok, bolo ich malo tak PK mi nerobili, a vlastne z tych 9 mi vlozili len styri, ostatne neprezili rozmrazovanie, preto som pri vysokom pocte za PK
mno ja to mam celkom rada a je to take ze to moc nezatazuje zaludok, ale co ti ja viem...daco musim zjest, ach jaj :wink:
melisska, vsetkych 6 ti vlozili??? :confused: :confused: :confused: to naozaj...to som este nepocula :confused:
21. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska aj ja stem Pk zlatusik tebe to teraz vinde a budu dvojky ako lusk a hned zatebou kukulik a mi sa ostatne tiez pridame :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulkik isto nie naraz
hehe, ixi, veru pacilo...teraz uz fici ale na shrekovi :grinning:
juuuuuuuuuuuuuuj kukulik urcite tentokrat nebude, uvidis...hlavne vela tekutin...
ixi, zemiaciky boli vcera :slight_smile:
niekto sa budi
21. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik vazne Shrek? mno teeeda, ma dobry vkus :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska takze si teraz trhla svoj osobny rekord :grinning: :grinning: :grinning:
Kukulik mas pekne meno - Livia :wink: Sa mi paci viac ako Ester, teda ak mam byt uprimna, tak mne sa Ester velmi nepaci :unamused: Ale nehnevas sa za moju uprimnost, vsak? :wink:
Ixi tie slipky s krtkom nemali chybu :grinning:
autor
zeby mali srek :grinning: :grinning: :grinning:
sak zajacik, kazdemu sa paci ine meno, ale vazne nechapem ludi, co daju meno ze Gertruda alebo Blanka...dufam, ze sa tu ziadna z vas tak nevola :grinning: ak ano, nechcela som sa dotknut, len fakt nemozem take mena... :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik myslella som vsetkych 6 ale nie naraz, tym som chcela napisat , ze vsetky prezili rozmrazovanie :wink: a boli ukazkove :grinning:
zajacik ano zatial je to moj rekord,ale najvacsi by bol po 9 mesiacoch :grinning:
ixi uz som ti pisala mi sme ETarky :wink:
21. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ixina chces nechces tahaj do prace :grinning: :grinning: :grinning: treba ti zarabat na ivf :grinning: :grinning: :grinning: zlaticka ja uz sa musim ist obliect majte sa tu krasne a myslite na mna ako sa parim v praci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meliska tak tomu ver ze sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaa :grinning:

Samko este zaspal, chcel iba cikat :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinka, nech Ti rýchlo zbehne služba. čaf
21. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teraz sa obliect ideme do SNV-ku mojej gynekologicke :wink: zatial pa
21. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko...hnevam sa , aby si vedela :angry: .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co si , ale sak to meno sa nemusi pacit vsetkym,beriem :wink:
21. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska, gratulujem, nech sa bambulky pekne do pondelka delia :slight_smile: .
Kukulik, ja som pichala gonal vecer, vzdy o 18,30 a vobec som nemala ziadne problemy. Citila som sa uplne v pohode, pila som asi 2,5 l tekutin, celkovo som sa az cudovala, ze mi vobec nic nebolo, ani prsia neboleli ani brusko.
Po odbere vajok som bola fit, ako keby sa tam dole nic nedialo :slight_smile: ..tak drizm palce,nech je to ako ma byt :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok