Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
dafy
22. máj 2009
ixi tak ako si sa rozhodla??uz si vybavujes nejake vysetrenia?
ixiautor
22. máj 2009
dafy tesis sa na transfer? to kedy ides v piatok?
lyndus
22. máj 2009
mno ja dlabem dlabem...poobede ideme do mekaca jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... niet nad zdravu stravu hehe
ixiautor
22. máj 2009
no dafy cakam co bude tento cyklus a ked budem spinit tak mam prist
ixiautor
22. máj 2009
mekac mozem aj ja 😃 😃 😃
dafy
22. máj 2009
teraz pozeram ze ja mam ist vo štvrtok nie v piatok do kelu :-p
ixiautor
22. máj 2009
lyndus tvoje dieta bude kozorozec ako ja 😃 😃 😃 😃
melisska
22. máj 2009
ix a nespinis cez ovulaciu?
ixiautor
22. máj 2009
no pekne dafy 😃 😃 😃 este nakonec zabudni 😃 😃 😃
lyndus
22. máj 2009
ixi 😃 som zvedava, jak tam zvladnem ti vypary 😞 ale asik zbalime a zjeme doma 🙂
ixiautor
22. máj 2009
melisska nie praveze az po az kym nedostanem mrchu predtym som to nemala az ked som bola po et vtedy to zacalo
ixiautor
22. máj 2009
melisska myslis ze to bude z liekov? ja sa musim opytat asi hredziho
lyndus
22. máj 2009
hehe ixinka veru, som zvedava, co to bude za povahu :-p :-p :-p
dafy, mne sa stalo nieco podobne pred tymto KETom...vravim manzelovi, ze v piatok a tak a cely tyzden o tom ze piatok a potom kuknem do kalendara a 22. je streda hehehe...mozno je to dobre znamenie, ja som na take veci poverciva 😃
ixiautor
22. máj 2009
keby tie kosice boli blizsie mne to nijak nevychadza teraz mam take naprate sluzby R,O,O,R,D,V,D,D.... :-p
lyndus
22. máj 2009
ixi ja si osobne myslim, ze to je z liekov...este je otazne, odkial spinis, ci z maternice, alebo len z posvy
ixiautor
22. máj 2009
ked bude mat taku ako ja tak dobru 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tvrdohlava som sice ale v dobrom a ctiziadostiva a vodcovsky clovek.... 😃 😃 😃 😃
dafy
22. máj 2009
ixi najlepsie bude fakt sa spytat Hredzaka.ty obycajny gynekologovia ti mozu vies co ked sa v tom ani poriadne nevyznaju ze co a ako to prebieha a tie hormony atd vies ako to myslim
ixiautor
22. máj 2009
lenze je to divne ked nic a zrazu po ovulke ....
ixiautor
22. máj 2009
viem dafy uvidi co tento cyklus ajtak sa teraz na ket nechystam az polete..... mozno som aj koli tomu potratila ]-(
ixiautor
22. máj 2009
ja som dajaka cudna ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃
dafy
22. máj 2009
neviem preco som si myslela ze v piatok este ze som sa pozrela na ten papier asi mi uz rajbe 😃
ixiautor
22. máj 2009
tak ak je to z liekov tak bud utros alebo estrimax teraz si vyber a to sa musia brat pritom lieky?keby som brala len dufaston?
lyndus
22. máj 2009
dafy, asik sme rovnake hehe
ixiautor
22. máj 2009
treba mi ist do mesta......zas minem secko ja neodolam 😃 😃 😃
ixiautor
22. máj 2009
hlavna vec ze mi treba setrit na IVF 😃
dafy
22. máj 2009
lyndus myslis??aj ty si taky stresmenko ? :-p
lyndus
22. máj 2009
ixi, treba brat lieky, aby sa drobuch udrzal... ale je dost mozne, ze je to estrimax, jedna holka na fore pisala, ze tiez tak spinila a mala problemy s estrogenom a to je tusim estrimax... a coze pekne nakupis?
dafy
22. máj 2009
ixi kasli na to kup si nieco co ta potesi ved zozenies dovtedy .ja som napr kvoli tomu zrusila poistku 😃 😃
lyndus
22. máj 2009
dafy jasneeeeeeeeeeeeeeeeee, si necitala? 😉 totalny 😃
ixiautor
22. máj 2009
no utrogestan sposobuje krvacanie v priebehu cyklu :-|