• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ja by som mozno aj isla ale nestihnem to urcite bude mat uz v septemri plny limit :unamused:
22. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja zas nebudem mat tolko koruniek mam strasne vela splatok tak tolko neusetrim..........
22. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj na to som ani nemyslela :grinning: :grinning: ale dajak by som hadam naskrabala.tak mozno predam telku :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy som si bola natiahnut kosticky, aby som nevyblula obed :slight_smile: som ti predtym toto pisala
dafy, mne sa stalo nieco podobne pred tymto KETom...vravim manzelovi, ze v piatok a tak a cely tyzden o tom ze piatok a potom kuknem do kalendara a 22. je streda hehehe...mozno je to dobre znamenie, ja som na take veci poverciva
ixinka,, urcite sa porozpravaj o tom s Hredzim
autor
idem do toho mesta vratim sa :dizzy_face:
dafy, ty len nist nepredavaj, budes tehu, nebojaj... a ixinka tiez :slight_smile:
22. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus :grinning: :grinning:
mne ked bolo zle tak som sa napchavala s citronmi chapes to??denne 4az5citronov.a na ranajky len rohlik s maslom a jah.dzem nic ine som nemohla
22. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies co moja od malicka zboznuje kysle veci :grinning: :grinning: fakt nieco na tom bude ze cim sa najviac napchavas pocas tehu myslim tym bud kysle alebo sladke to bude zboznovat aj to male.to ni uz viacere potvrdili
22. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ja mam zas sialenu chut na mandarinky, ale nemaju pekne v obchode :frowning2: budem musiet asik pockat do zimy :angry: ja zas na veceru len chleba s maslo, mne je strasne zle vecer :frowning2:
22. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus srandicky :grinning: :grinning: moj by telku nedal :grinning: :grinning:

vies co je sranda ze nasa LEA to je nas LABRADOR zacina mat plodne dni od stvrtka tak ja idem na oplodnenie a ona tiez si ide vrznut s kamosom :grinning: :grinning: tak budeme spolucakatelky no ktorej to vyjde neviem :sweat_smile:
22. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehehe, pekne, obe budete tehulkovat :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus aj ja som to mala tak poobede a vecer ale mne tak cudne od zaludka az po krk ako keby žáha ale stokrat horsie a v ustach kyseliny no hroza mne az do placu dakedy bolo ze kedy to uz konecne prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno mne je strasne zle, az mdlo, normalne si musim sadnut, alebo lahnut a dat si taic tac, lebo ma zacne nadrapovat a uz t ide
22. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus a kde si predtym byvala kym si sa nevydala?
22. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy ja som odjakziva Kosicanka :slight_smile: a ty?
22. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ale ste toho popisala...to ani nemam sancu docitat :slight_smile:
Melisska, super urodicka, Kukulik, pevnu ruku pri injekciach, Piskotka, drzim palce u liecitela :wink:
22. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes mi pichli prvú inj.S toho množstva liekov som bola hotová.A ani neviem načo všetky sú.Pýtala som sa sestričky ale tá mi povedala že teraz ma to nemusí zaujímať lebo by som s toho mala zbytočne veľkú hlavu.
22. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka ma pravdu, to ti povedia presne po odbere, ze co a ako nebojaj :slight_smile:
22. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu nikto nie je?
ahojte :slight_smile:
Pred chvíľou som došla z práce. Vy ste toho fakt veľa popísali :sweat_smile:
Lulocka, tak to je super,
Dúfam, že aj mne tak skoro schvália a začnem už v tomto cykle :dizzy_face:
22. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimka ahoj a kde pracujes? :dizzy_face:
22. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, tak aj ja ma za sebou prvu inj. velmi sa vytesujem. takze uz len teraz cakat 2 tyzdne a ideme na vec :wink: tak teraz tomu veriiiim. :slight_smile:
22. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz doma z mesta nic som nekupila akurat ponozky a 3/4 TEPLAKY NA DOMA SAK TU NIC NEMAJU
22. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelik ahoj tak gratulujem a sup do uspechu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dnes podarilo kupit fajnove tricko, urobila som si este vacsiu radost ako mam a este k tomu je piatoceeeeek :grinning:
22. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, nič také zváštne nerobím, som úradník :zipper_mouth:
marcela, mám kolegu, ktorý už od rána vyspevoval piatoceeeeeeeeek, hneď to zlepší náladu každému. Veľa šťastia a optimizmu
22. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka dakujem velmi pekne :wink:
22. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skoda ze u mna piatocek neplati ja sa prave chystam na nocnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa tak nechce :sweat_smile:
22. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, tak to Ti verím, ja som dnes fičala o sto6, takže mám dosť. Ale keď si predstavím nočnú :astonished:
22. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a v nedelu zasa do prace tak sa mi uz isto nechce :angry: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok