Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
lyndus
25. máj 2009
bre ranecko babulky 😃
lyndus
25. máj 2009
meliskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mocno dnes drzime prsteky, pfuj pfuj pfuj
lyndus
25. máj 2009
inac ta nasteka uz je dobre narvana, mohli by si dat vacsiu, som zvedava, kam daju fotky nasich babatiek 😃
ixiautor
25. máj 2009
meliska drzim prsty silno silno x-) x-) x-) x-) babulky sa hned zakuskaju a tehu ako vysite ja sa tak tesim pozdarv sestricku 😉

dnes som zasa kus spinila tak uvidi ci sa to rozbehne ci co :-|
lyndus
25. máj 2009
juj ixi moja, snad to bude dobre 😉 inac babule, mam taky neprijemny pocit, ze ma zacina boliet dolna osmicka ]-( uz len to mi k stastiu chyba, fakt ]-( uz ju mam zablombovanu, ale ked bude boliet, zrejme ju budu musiet vytrhnut a to si vazne neviem zivo predstavit, ako to budu robit, ked som tehu, snad to prejde :-|
ixiautor
25. máj 2009
joj lyndus davaj na vas pozor dufam ze ti to prejde 😉 vies ja som v podstate stastna ze som a vsetko ostatne pride x-) x-) x-) x-)
ixiautor
25. máj 2009
baby vcera som konecne vytiahla tie korcule po 100 rokoch no sranda bolo super 😃 😃 😃 😃 ja som sa nasebe nasmiala ako kon 😃 😃 😃
ixiautor
25. máj 2009
dnes idem poobede do prace zajtra rano utekam navarit mliecko pre deti a potom smikam na gulas a zatym denna to zas budem ako vyrihana knedla 😃 😃 😃 😃
dalida
25. máj 2009
Dobre rano, kocendy. 😉 Akosi na vas nemam casik... Uz pracujem naplno... Melisska, myslim na teba 🙂 Piskotka, ty si mala ist na krvicku, nie? Drzim prstiky. Vsetky vas zdravim a prajem krasny den.
ixiautor
25. máj 2009
ahoj dalidka nech sa ti dari v praci x-) x-) x-) x-)
lyndus
25. máj 2009
mno ixinka to teda dufam 🙂 mas riadne nabity program hehe 😃
ahoj dalidka 😉
ixiautor
25. máj 2009
aspon nemam cas sa lutovat ze nemam deti :-|
ixiautor
25. máj 2009
dnes nemusim varit tak mam cas 😃 😃 😃
ixiautor
25. máj 2009
lyndus a velmi ta boli ten zubok? neskusala si si to dacim vyplachovat?
ixiautor
25. máj 2009
skus vyplachovat so salviou
jespera
25. máj 2009
Gisel ahoj, ja som presne to co hladas 🙂 🙂 neviem co chces vediet - pytaj sa...pripadne IP.
lyndus
25. máj 2009
zatial to je v pohode, len nemam nic na bolest doma, ani neviem, ci nieco mozem, zacalo ma to rano ked som sa zobudila...
ahoj jespi 🙂
ixiautor
25. máj 2009
lyndus no lieky nemozes si tehu
jespera
25. máj 2009
Cau Lyndus,
zub - nic moc....dufam ze ti to prejde. Ako zijes inac? ja som mala vcera prisernu migrenu - bala som sa dnes zobudit... Na bolest myslim ze nemozes nic - alebo chod cim skor k zubarovi, mozno ti tam da len nejaku vlosku a bude dobre, len mu rozhodne pripomen ze nie si obycajny pacient.
ixiautor
25. máj 2009
jaspera a ty sa ako mas inak?
lyndus
25. máj 2009
mno, volala som dokine, tak sa mam vraj dojs ukazat, ale manzel mi nebere telefon 😞 ach jaj
ixiautor
25. máj 2009
lynduska drzim palce nech ti to dopadne cim naj a nech ta ten zubok prestane hnevat 🙂
lyndus
25. máj 2009
jespi, ani migrena nije buhvico, moja zlata.... a uz ti je lepsie?
lyndus
25. máj 2009
dakujem ixi si zlata, snad to prejde aj samo...ja mam strasne zle skusenosti s zubarmi, vooooooooooooobec ich nemusim hehe
jespera
25. máj 2009
Ixi ahoj, no mam sa asi tak - ako som pisala vyssie.. Lepsie trosku, ale je to ako casovana bomba..Na veceru som si vcera dala - ze vianocka+sunka+zelenina - jak mne z toho bolo zle..
Pocuvajte - take ako sumive vitaminy do vody, alebo sodu bikarbonu - mozme nie v tehot.,?
kukulik30
25. máj 2009
Ahojte x-)

melisska, myslim na teba, nech mas v brusku co najkrajsich bobacikov x-) :-x
ixiautor
25. máj 2009
jaspera ta ty mas chute 😃 😃 😃 😃
kukulik ahojky 😃 😃 😃
lyndus
25. máj 2009
jespera dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chute mas, sa ani nedivim, ze ti bolo zle hehe
kukulik ahojky 🙂
jespera
25. máj 2009
preco - mne sa nezda ze by to bola nejaka sialena kombinacia..? a co tie sumive vitaminy - mozme?
lyndus
25. máj 2009
mno neviem, vianocka a sunka 😃 😃 😃 mno o tych sumakoch neviem, ale podla mna su to vitaminy, tie by nemali uskodit