Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
14. apr 2009

a občas aj rybí olej, lebo niekde som sa dočítala že aj to je potrebné. ale už neviem na čo. Ale ixinka nám to určite povie. 😉

dafy
14. apr 2009

ixi akolko beres denne??

jajka27
14. apr 2009

Ahojky všetky SPLňáčky,
už som tu dávno nebola,ale stále som na vás všetky myslela,na nič nebolo času,určite som toho dosť zmeškala,ale nechce sa mi to všetko dozadu čítať,tak sa ozvite,čo máte nové....a teraz to najdôležitejšie....som tehuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 Vo štvrtok som bola na krv,ráno som si prvýkrát robila test,skôr som nemala odvahu podľa toho, ako som sa celé dva týždne od prenosu cítila.Chcela som si ho urobiť v stredu večer,dlho som váhala,až nakoniec som sa rozhodla,že sa chcem vyspať a nie preplakať celú noc ako týždeň predtým,tak som to nechala tak.Ale ráno som nevydržala a s malou dušičkou som si ho urobila,manžel ho položil na komodu v chodbe a pozoroval,ja som s brucha bolením sedela na WCku.A on sa len posmieval....boli tam // hoci vľavo nie až taká výrazná ako tá vpravo,ale dostatočne viditeľná.Neverila som tomu a keď som poobede zavolala a sestrička mi povedala"gratulujem,ste tehotná"myslela som,že sa mi snáď sníva...mala som chuť vrieskať,ale aj plakať od radosti,ale najhoršie bolo krotiť ten nápor emócií,lebo som bola v robote.Dievčatá,stále tomu neverím....a bojím sa už z toho tešiť,je to ešte len" jeden krôčik zo sto".O 2 týždne mám ísť na utz,tak už teraz sa bojím,ako to dopadne 🙂 🙂 🙂 Ale aj napriek tomu,že neviem,ako to dopadne...všetkým vám zo srdiečka prajem zažiť tento pocit 😉 😉 😉

dafy
14. apr 2009

jajaka27 gratulujem viem si predstavit aka si stastna a este aby boli dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirus25
14. apr 2009

Jajka. Strašne sa teším. A veľmi ti to prajem. Párkrát som ťa tu spomínala, ale myslela som si že sa natoľko trápiš že si nemala silu sa nám ozvať. Ale takto si ma veľmi prekvapila. Ozaj ti to prajem. Až mi vyhrkli slzičky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajka27
14. apr 2009

ďakujem vám strašne krásne,aj ja vám to strašne prajem 🙂 ale som v tom radovaní veľmi opatrná 🙂 dievčatá,to sa nerobí odber krvi opakovane ako stúpa HCG? 😉

mirus25
14. apr 2009

jajka ako to myslíš ?

jajka27
14. apr 2009

mirus,ci sa krv berie iba raz- 2 týždne po odbere alebo potom ešte niekoľko krát v nejakom krátkom intervale,aby sa potvrdilo,že tehotenstvo prospieva a HCG stúpa nejakým radom?

mirus25
14. apr 2009

aha. už rozumie. ale neviem ti povedať. niekoľkokrát tu spomínali hladinu HCG. ale fakt neviem poradiť. ale všetko bude dobré. 😀 nevieš si predstaviť ako sa teším. normálne mi to dodalo silu a vieru.

mirus25
14. apr 2009

jajka na testovanie krvi nemusím byť na lačno, však ? ešte budúci týždeň je ďaleko ale ...

jajka27
14. apr 2009

určite nemusíš byť nalačno,veď by nato upozornili,ale ja som bola nalačno,lebo som od toho nervového vypätia nemohla dostať nič do žalúdka...raňajkovala som v aute cestou do práce 😀 veľmi vám naozaj všetkým držím palce,aby to dobre dopadlo,nebojte...dopadne 😉 🙂 na opakovaný odber krvi kvôli stúpajúcemu HCG som sa pýtala iba preto,že som mala dojem,že sa to tu niekedy spomínalo a sestrička mi nič nepovedala,iba to,že zhruba za 2 týždne mám prísť na uzv.Ale zajtra asi pôjdem do SPLNu,tak ak nezabudnem,tak sa opýtam sestričky.

tina1
14. apr 2009

jajka, myslím si, že opakované testy sa robia, keď je nízke HCG. Ty si ho možno mala dosť vysoké, keď ti povedali že najbližšie UTZ. 🙂

ixi
autor
14. apr 2009

mirus asi 30.4 😉 uvidime 😉 😉 😉 jajka ked je dostatocne vysoke Hcg tak sa nerobi opakovany odber 🙂 dafy ja berem acidum ale mam uz len par a mam kupenu kys.listovu tak ju budem brat 2x denne

jajka27
14. apr 2009

dievčatká,na kus času vás opustím...možno ešte večer nakuknem,čo máte nové 🙂 papa

ixi
autor
14. apr 2009

jajka inak G R A T U L U J E M 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jajka27
14. apr 2009

ixi,vrelé dík 😀 ....ďakujem vám za vysvetlenie,myslela som si,že je to tak s tým HCG🙂

marcelka82
14. apr 2009

jajka blahoželám. Nech sa vám darí. Dobre sa opatrujte. 😵

ixi
autor
14. apr 2009

ahoj marcelik ako? ty sa nechystas na ketik? 😕 😵

vevericka80
14. apr 2009

ahojte zienky
jajka blahozelam 🙂

vevericka80
14. apr 2009

mam k vam otazocku....ten choragon mi pichnu aj na klasickej pohotovosti, alebo mam ist na gynekologicku?

ixi
autor
14. apr 2009

ahoj vevericiacik 😵 😵

vevericka80
14. apr 2009

ahoj ixi...ako bolo cez sviatky?Oddychla si si?

ixi
autor
14. apr 2009

ja myslim ze hej 🙂

ixi
autor
14. apr 2009

bolo super jak doma 😉

vevericka80
14. apr 2009

este si rozmyslim, kde pojdem.....tusim som tu raz citala,ze niekomu nechceli pichnut na klasickej pohotovosti, len na gynekologickej
ixi a si nepribrala? 😉 ....ja zvyknem u mamy trosku pribrat 🙂

ixi
autor
14. apr 2009

no samozrejme 2 kg 😀 😀 😀

vevericka80
14. apr 2009

tak to je super 😀

ixi
autor
14. apr 2009

tak to teda je 😀 😀 😀 ale uz nezerem 😀 😀 😀

vevericka80
14. apr 2009

ja mam v poslednom case pocit,ze aj od vzduchu priberam 😀

melisska
14. apr 2009

ahojte, citam krasnu spravicku 😵 jajka blahozelam adrzkajte sa 😉 HCG bolo vysokeeeee, ked nejdes na druhy odber 😉 mozno budu aj dvojky 😵 uz teraz som zvedava, drzkajt sa a hlavne budte vporiadku este 8 mesiacov 😵

ixi ahoooooooooooj, drzim ti silne palceky 😉 aj na teba som veeeeeeeeeelmi zvedavaaaaaaa 😎 jajka prelomila lady, tak dievcata sup ne tehuvlnu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre