• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ale čo si mimus, môžeš im niečo také povedať? oni sú dokonalý, aspoň ten môj to o sebe prehlasuje, ale je to moja vina, keď som ho balila, tak som mu toho veľa nakecala, až tomu uveril :grinning:
1. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deny mimusa, ved prave :slight_smile: ja viem ze to nemyslel zle, ako zart, ale aj tak... normalne som bola taka nastvana, ze ked mi povedal ze prepac tak zo mna vyletelo ze neprepacim :sweat_smile: mno teda, tie tehu hormoni su fakt sila :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deny :grinning:
1. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si ho riadne musela presvedčiť :grinning: ja môjmu furt poviem, bombaľ uhni..zaberáš miesto..a on mne teraz sloník odúľaj sa :grinning:

inak dnes som sa zobudila na to že mi niečo chce odtlačiť rebrá, tak neviem či to žalúdok abo malé, ale keď ono no nie je prítulné? :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
1. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej k rebru mimus :grinning:
ty a sloník? veď si útlučká, čo má potom hovoriť ten môj o mne? ale nehovorí o váhe nič, len to, aby som už na ňu radšej nechodila.
1. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: sa nám smeje :grinning: ..a vidíš aký bandeľ už mám, tak čo bude potom? :sweat_smile:
1. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde ste ostatné? :confused:
1. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu sme tuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemáš veľké bruško, len to na tebe viacej vidno, keby si bola obalená sadlom ako ja, tak by tak nevyniklo.
1. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimuska-dalidka :grinning: :grinning: :grinning:
deny mala som v auguste po ET :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
však hej jak spuchnutá cverna :sweat_smile:
joj vonku taká tma, že ma ťahá spať a to som len pred 2h vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimuska mne sa paci tvoje brusko :dizzy_face: cmuk
deny ty tam nemas brusko, skus sfotit mobilom :wink:
1. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hej, hnusne pocasie je dnes... som davala do albumu obrazteky, co som vysila pre nasu fazulku :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík melisska aj mne sa páči, ešte som také nemala..
deny vidíš, že ma nenapadlo :sweat_smile: však mobilom sa dá..melisska díky za nápad :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lynduska krasne obrazky, sameeeeeee maciky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lyndus to je peknučkééé :dizzy_face: a ten macko štipec je super, to kde takého majúúú :dizzy_face:
1. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimus ja mam aj fotak, ale fotim sa mobilo, je to rychlejsie :grinning:
1. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mne je jedno, aj tak mám po ruke jedno aj druhé
1. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nádherné obrázky, to máš nejakú predlohu?
nemám ako preniesť z mobilu do PC, teraz aj tak veľa nevidieť, mám dve hurky, tak dúfam, že každú chvíľu bude z nich iba jedna.
to som ešte nepočula, spuchnutá cverna :grinning:
1. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dany ze hurky :grinning:
1. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale deny neverím ti tie hurky, už máš určite bublinu na bruchu :wink: forma tam je 100-pro
1. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mate niektora DPN??? mne sa zda ze aj tam mam odniest ukoncenie mesiaca, iste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
melisska na peňažné dávky? áno, má ti dať dr. dve papere
1. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, lebo pod pupkom jedna, potom predel a nad pupkom druhá, vyzerá to hrozne, nie ako tehotenské brucho.
a v auguste to vyšlo?
1. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
melisska hej hej, macikov mame radi :slight_smile: este chcem takeho somarika vysit :slight_smile: mimusa dakujem :slight_smile: sesterka ho kupila v Optime, ale viem ze ho mali aj v babetkove... skus pozriet na nete, je to firma Nattou, inac tu kolekciu uz prestali vyrabat, aj ked tomu vazne nerosumiem, lebo ludia to kupovali, su to krasne hracky :slight_smile: ale maju aj rozne ine kolekcie, snad sa ti nieco zapaci :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, no mala som MA v 9tt :frowning2:
1. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lyndus jo kuknem, či sa nestiahlo, teraz v poslednej dobe, je stále niečo čo je zdraviu škodlivé :unamused:
1. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej deny, mam predlohy, rozne, tak si mozem vybrat...zatial take univerzalne obrazky a ked si bude vediet vybrat, tak vysijem podla vyberu :slight_smile:
mne dáva sestrička len jeden papier ku koncu mesiaca, ten doručím mzdárke a dávky mi chodia na účet. Inak tie dávky :cry: a taká bude aj materská, hrôza, aspoň materská by mohla byť v plnej výške platu, o rodičovskom nehovorím, to je trápne.
tak je to potom dobré znamenie s tým bruškom :zipper_mouth: netestneš?
1. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok