• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Ahoj mima ms už dorazila len silnejšia ako zvyčajne.Teraz musím čakať kedy skonči len vždy to tak vide že prave vtedy musím isť do prace a v robote mi veľmi dovolenku nechcú dávať.A čo ty ako ešte sa s poisťovne neozvali.
1. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka a po koľkých dňoch dorazila, nech viem, na čo sa mám priraviť?
Ja už mám poisťovňu v suchu, volala som tam. Ešte musím zbehnúť do SPLN-u pozisťovať kedy začíname s decapeptylom. Tie ďalšie sa tuším začínajú pichať od 7 DC - neviem ako to bude v mňa. Tak som zvedavá.
1. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima mne prvú pichli 22dc a ms som dostala 31.To som nevedela že sa začínajú pichať 7 deň.A ty máš aké lieky
1. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám gonal.
Dúfam, že som to s tým 7. dňom nepoplietla :sweat_smile:
1. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám gonal tak asi sme na tom rovnako.Nevieš načo sa používa estrimax.A čo ak mi ms neskončí do vtedy
1. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka myslím, že to nevadí. kukulik bude isto vedieť. Možno sa tu objaví a poradí :slight_smile:
1. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estrimax je estrogén http://www.liekinfo.sk/liek-estrimax-tbl-flm-3x28-9826-pil.aspx
Ten asi budeš brať dlhšie, baby to tu spomínali.
1. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka estrimax je na rast sliznice maternice :wink: perinky pre babetko :slight_smile:
1. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte!som tu po prví krát.vyzerá to tak ze navstívim aj ja SPLN.asi budem potrebovat vase rady.-pomozete?
:rolling_eyes:
1. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: -asi ma tu nikto nechce,skusim zajtra.dobru nocku!
1. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, az teraz som sem nakukla :slight_smile:
ja som zacala strimulovat Gonalom na 7dc :wink:
silu...o takomto case tu fakt nikto nie, ale zajtra ta tu radi uvidime,a poradime,a k budeme vediet :slight_smile: len prid
ja uz idem hajat, papa a dobru nocku :dizzy_face:
1. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za rady ja tam v stredu zavolám aby som niečo neprešvihla.Dobrú noc všetkým
1. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silu ahoj vitame ta medzi nami :dizzy_face:
vidite ja nemozem spat :frowning2:
2. jún 2009 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

meliss, ty nemas spania? :confused: ta co to?
2. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bra ranecko seckym :grinning: melisska, mno teda, bublinky ta nenechaju buvat? :confused: :grinning:
2. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuj zas tu nikto nieje :frowning2:
2. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, tu som, ale zase tak odbieham, lebo varim :grinning:
2. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robkas ty? vari oddychujes :grinning:
2. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik trochen :slight_smile: a co dobreho varis? nech sa inspirujem :grinning:
2. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
tak ja som dnes na kontrole nic nevybavila, lebo Dr. ma dovolenku..... :angry: len dufam, ze tam zajtra bude..... musim mu zajtra rano zavolat, ci ma vezme.....
Vsetkym prajem krasny slnecny dnicek :dizzy_face:
2. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slepaciu polievku, kedze som taka nejaka na nic, tak to mi chuti najviac :slight_smile: a zeleninove rizoto..taka rychlovka a hlavne nenarocne :grinning:
2. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy, to vazne?..a nedal ti vediet, ze bude dovca...a nikto ho nezastupuje??
2. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zastupuju ho na uzv, ale ja chcem ist k nemu... aj tak ma on sleduje..... jeden den hore-dole... len dufam, ze zajtra bude v robote.......
2. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno polievka neni zly napad, mozno aj ja nejaku uvarim :slight_smile:
Katy, snad budes mat zajtra viac stastia :wink:
2. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak kym to je jeden den, to sa da...horsie , ked to bude viac dni :unamused: ..zajtra zavolas a snad ta vezme, ved uz si pred terminom, tak je to dost dolezite :wink:
2. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
Dnes som zazila soky a hned rano, manzel odniesol papier do robboty (ten moj na prechod mesiaca PN) , celu noc som nespala, lebo si myslim, ze nie som tehu a trapi ma to, rano som zaspala , ked mi vola manzel ze mi Dr. zle napisla datum-dala mi namiesto do 31.5. -29.5. sokkkkkkkk a nervy, vcera sme to boli v SNV vybehat, hned som musela volat aj za DNP do socialnej poistovne v SNV, ta mi povedala, preco to sem nosite, vy patrite pod Gelnicu, a ja som jej povedla ze mam toho dost, do SNV idem k Dr. pre papiere a mam to odniest potom do Gelice? , ja to donesiem opravene do SNV, a ona tak dobre, ja viem ze patzrime pod Gelnicu, ale ja som DNP uzavrela v SNV a tam chodim aj k lekarom, tak preco sa mam trepat s papiermi 50 km??? som nahnevana, takze idem znovu poobede do SNV vybavit tie papiere a v praci mi povedala ze do zajtra na mna pocka:(
a okrem toho prisli temy na II.kvalifikacnu pracu a mam ju napisat do konca juna, no aj tam spekuluju v skole, neviem ako to doriesim ,idem tam o 10:00, som nestatstna a co sa tyka tehotenstva ja nic necitim a z toho som hotova, ked mi to nevyslo neurobim nic, ale je to na nervy
2. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska .tak s tymi uradmi je to na porazenie :angry: ...ale snaz sa upokojit, chapem ta :zipper_mouth: ale stres ti ozaj nepomoze
a tie pocity su normalne, po tolkych sklamaniach je to prirodzene..ale nenahovaraj si nic dopredu, moze to byt uplne inak, ako predtym , vies sama, ze u kazdeho je to ine, aj priznaky sa mozu menit...nemusia byt a mozu byt :slight_smile: hlavne pokoj a rozvahu....bude ako ma byt :zipper_mouth:
2. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuuuj melisska moja, to je hrozne s tou birokraciou :angry: clovek aby bol jak na spagatiku... a nebojkaaaaaaaaaaaj, urcite bude secko dobre, uvidis :slight_smile:
2. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kukulik, aky si mala porod? nebojis sa druheho? lebo ja mam ohladne toho dost zmiesane pocity :sweat_smile: a este by ma zaujimalo, to porodne, co davaju pri narodeni prveho dietata, vraj je uz schvalene aj za druhe a tretie dieta, viete nieco o tom? niezeby som to potrebovala, ale kamoska caka druhe babatko a nevie, ci to schvalili alebo nie a ja to neviem na nete najst :unamused:
2. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok