Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulocka
1. jún 2009

Ahoj mima ms už dorazila len silnejšia ako zvyčajne.Teraz musím čakať kedy skonči len vždy to tak vide že prave vtedy musím isť do prace a v robote mi veľmi dovolenku nechcú dávať.A čo ty ako ešte sa s poisťovne neozvali.

mima263
1. jún 2009

lulocka a po koľkých dňoch dorazila, nech viem, na čo sa mám priraviť?
Ja už mám poisťovňu v suchu, volala som tam. Ešte musím zbehnúť do SPLN-u pozisťovať kedy začíname s decapeptylom. Tie ďalšie sa tuším začínajú pichať od 7 DC - neviem ako to bude v mňa. Tak som zvedavá.

lulocka
1. jún 2009

mima mne prvú pichli 22dc a ms som dostala 31.To som nevedela že sa začínajú pichať 7 deň.A ty máš aké lieky

mima263
1. jún 2009

ja mám gonal.
Dúfam, že som to s tým 7. dňom nepoplietla 😅

lulocka
1. jún 2009

aj ja mám gonal tak asi sme na tom rovnako.Nevieš načo sa používa estrimax.A čo ak mi ms neskončí do vtedy

mima263
1. jún 2009

lulocka myslím, že to nevadí. kukulik bude isto vedieť. Možno sa tu objaví a poradí 🙂

mima263
1. jún 2009

estrimax je estrogén http://www.liekinfo.sk/liek-estrimax-tbl-flm-3x...
Ten asi budeš brať dlhšie, baby to tu spomínali.

melisska
1. jún 2009

lulocka estrimax je na rast sliznice maternice 😉 perinky pre babetko 🙂

silurusgl
1. jún 2009

🙂 Ahojte!som tu po prví krát.vyzerá to tak ze navstívim aj ja SPLN.asi budem potrebovat vase rady.-pomozete?
🙄

silurusgl
1. jún 2009

☹ -asi ma tu nikto nechce,skusim zajtra.dobru nocku!

kukulik30
1. jún 2009

jaj, az teraz som sem nakukla 🙂
ja som zacala strimulovat Gonalom na 7dc 😉
silu...o takomto case tu fakt nikto nie, ale zajtra ta tu radi uvidime,a poradime,a k budeme vediet 🙂 len prid
ja uz idem hajat, papa a dobru nocku 😵

lulocka
1. jún 2009

Ďakujem za rady ja tam v stredu zavolám aby som niečo neprešvihla.Dobrú noc všetkým

melisska
2. jún 2009

silu ahoj vitame ta medzi nami 😵
vidite ja nemozem spat ☹

kukulik30
2. jún 2009

dobre ranko 🙂

meliss, ty nemas spania? 😕 ta co to?

lyndus
2. jún 2009

bra ranecko seckym 😀 melisska, mno teda, bublinky ta nenechaju buvat? 😕 😀

lyndus
2. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuj zas tu nikto nieje ☹

kukulik30
2. jún 2009

lyndus, tu som, ale zase tak odbieham, lebo varim 😀

kukulik30
2. jún 2009

co robkas ty? vari oddychujes 😀

lyndus
2. jún 2009

kukulik trochen 🙂 a co dobreho varis? nech sa inspirujem 😀

katy2
2. jún 2009

Dobre ranko 🙂
tak ja som dnes na kontrole nic nevybavila, lebo Dr. ma dovolenku..... 😠 len dufam, ze tam zajtra bude..... musim mu zajtra rano zavolat, ci ma vezme.....
Vsetkym prajem krasny slnecny dnicek 😵

kukulik30
2. jún 2009

slepaciu polievku, kedze som taka nejaka na nic, tak to mi chuti najviac 🙂 a zeleninove rizoto..taka rychlovka a hlavne nenarocne 😀

kukulik30
2. jún 2009

ahoj katy, to vazne?..a nedal ti vediet, ze bude dovca...a nikto ho nezastupuje??

katy2
2. jún 2009

zastupuju ho na uzv, ale ja chcem ist k nemu... aj tak ma on sleduje..... jeden den hore-dole... len dufam, ze zajtra bude v robote.......

lyndus
2. jún 2009

mno polievka neni zly napad, mozno aj ja nejaku uvarim 🙂
Katy, snad budes mat zajtra viac stastia 😉

kukulik30
2. jún 2009

aha, tak kym to je jeden den, to sa da...horsie , ked to bude viac dni 😒 ..zajtra zavolas a snad ta vezme, ved uz si pred terminom, tak je to dost dolezite 😉

melisska
2. jún 2009

Dobre ranko,
Dnes som zazila soky a hned rano, manzel odniesol papier do robboty (ten moj na prechod mesiaca PN) , celu noc som nespala, lebo si myslim, ze nie som tehu a trapi ma to, rano som zaspala , ked mi vola manzel ze mi Dr. zle napisla datum-dala mi namiesto do 31.5. -29.5. sokkkkkkkk a nervy, vcera sme to boli v SNV vybehat, hned som musela volat aj za DNP do socialnej poistovne v SNV, ta mi povedala, preco to sem nosite, vy patrite pod Gelnicu, a ja som jej povedla ze mam toho dost, do SNV idem k Dr. pre papiere a mam to odniest potom do Gelice? , ja to donesiem opravene do SNV, a ona tak dobre, ja viem ze patzrime pod Gelnicu, ale ja som DNP uzavrela v SNV a tam chodim aj k lekarom, tak preco sa mam trepat s papiermi 50 km??? som nahnevana, takze idem znovu poobede do SNV vybavit tie papiere a v praci mi povedala ze do zajtra na mna pocka:(
a okrem toho prisli temy na II.kvalifikacnu pracu a mam ju napisat do konca juna, no aj tam spekuluju v skole, neviem ako to doriesim ,idem tam o 10:00, som nestatstna a co sa tyka tehotenstva ja nic necitim a z toho som hotova, ked mi to nevyslo neurobim nic, ale je to na nervy

kukulik30
2. jún 2009

melisska .tak s tymi uradmi je to na porazenie 😠 ...ale snaz sa upokojit, chapem ta 🤐 ale stres ti ozaj nepomoze
a tie pocity su normalne, po tolkych sklamaniach je to prirodzene..ale nenahovaraj si nic dopredu, moze to byt uplne inak, ako predtym , vies sama, ze u kazdeho je to ine, aj priznaky sa mozu menit...nemusia byt a mozu byt 🙂 hlavne pokoj a rozvahu....bude ako ma byt 🤐

lyndus
2. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuj melisska moja, to je hrozne s tou birokraciou 😠 clovek aby bol jak na spagatiku... a nebojkaaaaaaaaaaaj, urcite bude secko dobre, uvidis 🙂

lyndus
2. jún 2009

ozaj kukulik, aky si mala porod? nebojis sa druheho? lebo ja mam ohladne toho dost zmiesane pocity 😅 a este by ma zaujimalo, to porodne, co davaju pri narodeni prveho dietata, vraj je uz schvalene aj za druhe a tretie dieta, viete nieco o tom? niezeby som to potrebovala, ale kamoska caka druhe babatko a nevie, ci to schvalili alebo nie a ja to neviem na nete najst 😒

lyndus
2. jún 2009

mno uz som to nasla, je to tu 🙂 http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre