• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Mimusa-horm.vysetrenie,-odber. :grinning: este nepoznam vase odborne znaky.sorrrrrrrrry!
2. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Konečne som s práce doma.Pýtala som si dovolenku na piatok aby som mohla isť do splnu a ten môj šéf mi ju odmietol dať s dôvodu že máme akciu a nemá kto pracovať.snažila som sa mu to vysvetliť ale typický chlap on chce svoje a hotovo.prosím vás počas stimulácie sa ako často chodí na kontroly.
2. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola myslím dvakrát, potom už bol odber, to som si zobrala dovolenku, je to v plnej narkóze, ale dajú ti v centre aj paragraf, keď budeš chcieť. Ale medzitým si treba vybaviť predoperačné vyšetrenie.
2. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ako to spravím ked to treba za taký krátky čas toľko voľna.Predoperačné ti ako dlho trvalo vybaviť?
2. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deny dakujem
2. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za obvodnou gynekologičkou, ona dala papier na interné, tam na vyšetrenie, potom ráno krv a potom výsledky. ja som to riešila hneď ráno, so šéfom sa dalo dohodnúť, že budem trochu meškať, aj tak som si to nadrobila. Vyšetrenia v SPLNe sú rýchle, najneskôr do pol deviatej som bola hotová. Skús sa v práci dohodnúť, vlastne na nejaký súhlas šéfa sa môžeš ..., jednoducho si ráno vybav čo potrebuješ a donesieš paragraf, dá sa aj po hodinách, mzdárka ti to potom zráta, podľa zák. práce máš nárok na 7 platených § do roka, využi to.
2. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka, tehulky, stimulantky, snazilky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
davno som tu nebola, ale snazila som sa aspon precitat to co ste popisali ....
zdravim nove tvare :sunglasses:
kukulik ....prajem ti vela stastia na zajtra, aby sa ti to podarilo
steva gratulujem k babu, je to nadherne dieta :slight_smile:
tinus ty sa pekne opatruj s tou jednou bambulkou, aby vam to teraz vyslo
2. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemôžem vybrať pol dňa paragrafu len ked cely den sme len dve a moje každé voľno je na úkor voľna mojej kolegine.Ja nie som s ke a mne návšteva centra zaberie skoro celý deň.No čo už ved niečo vymyslím
2. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka samozrejme, nejak sa to vyrieši, pre bábo všetko. Držím palce.
2. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska ďakujem za info hned sa idem pozrieť
2. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestigio nemas zaco :wink:
deny ako sa mi mas?
lulocka , mas nato narok, ale ide aj o tvoju kolegynku, ale musis stym ratat pri IVF :grinning:
2. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka blahozelam k bambulke, necadi, ze len jedna, ale bude bojovat :wink: :dizzy_face:

prestigio, melisska ma pradu, skus sa nakontaktovat na Iscare, mozno ti poradia ...asi to nebude jednoduche, ale treba skusat a sand sa dopatras nejakej odpovede..drzim ti velmi paste :slight_smile:
2. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik dnes si prisla o navstevu :frowning2: bola som u vas ale nebola si domka :cry:
2. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
faaaaaaaaaaaakt???...juj, boli sme v meste, lebo mi trebalo nocnu kosielku :frowning2: :frowning2: :frowning2: co si mi nezavolala, ozelela by som a isla zajtra v starej :sweat_smile: ....ale aspon uz vies , kde byvame :wink:
2. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaj ved janko mi chcel urobit radost a isiel k vam ani mi nepovedal a ja som telefon zabudla v kupelni, lebo som si umyvala vlasy, bola som z toho nestastna a on nahnevany :sunglasses:
zajtra drziiiiiiiiiiiiiim silne palceky :wink:
2. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska ako sa mas s bambulkami?
2. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka mojkam ich aj moj manzel, len dnes som stresovala :pensive: ale uz som im slubila ze nebudem :wink:
2. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa pekne drzkajte, nema zmysel stresovat sa...na to som prisla v praci :sunglasses:
2. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zmizli? musim pustit mm k PC
2. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik30 a melisska tak som im tam nechala v ich rubrike Zavolame vam kontakt na seba kde som aj popísala svoj problém uvidím čo sa bude diať preistotu tam ešte zavolam zajtra aj sama
2. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, pozeram ordinaciu a notebook je v spalni :grinning: ...no tak to je skoda, ze to nevyslo, ale nabuduce maj mobil pri sebe..a uz to stretko neprepasneme :wink: :zipper_mouth:
2. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestigio dobre si urobila :wink:
2. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka dakujem za palceky :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska žiadne depky, ešte je skoro na to, aby si niečo cítila.
Dnes ma prepadli kamošky, zlaté, doniesli kopu ovocia - melón, nektarinky, jablká, dokonca aj pečené kuracie nožičky, mňam.
2. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik pozeraj :wink:
deny papkaj :wink:
idem pa, dobru nocku :pensive: :dizzy_face: :zipper_mouth:
2. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, neviete ako je KATY na tom?
2. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik zajtra vlastne už dnes ti silno držím prsty.
3. jún 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: kde to viazne :grinning:
Kukuliiiiiiiiiiiiiiiicek uz to mas a sebou moja a buvkas na izbicke, cmuk :zipper_mouth: :dizzy_face:
Taky , katy mala byt vcera na Dr. ale nebol tam, tak isla za nim dnes a my tiez cakame co :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska ahooooooooooooooooooj :slight_smile:
kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiik mociny drzime paluchy, uz to mas za sebou, urcite to bude oki :slight_smile:
dnes som bola u svojho dokiho, stiahli ma z krvicky-az 5 ampuliek zobrali :confused: , dostala som tehu knizku a dalsie kontrola o mesiac...doki hovoril, ze ked mi robim Hredzi utz minuly tyzden, tak ma ani nepozera :confused: mno snad to je ok :grinning: mam tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu knizkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
teraz som sa vratila z nemocky....
kukulik, drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bola som na monitore - srdiecko bije velmi rychlo - je na hornej hranici, co nie je dobre.....
uzv - placenta je uz skoro prezreta, mala slabo reaguje..... v sobotu idem do nemocky - zasa na monitor a na nejaku zatazovu skusku, ako bude mala reagovat, ked ma zatazia...... a úpodla toho sa uvidi, ci pojde von uz v sobotu alebo vydrzi do 10.6.

lyndus, gratulujem k tehu knizke..... :dizzy_face:
melisska, myslim na teba.... strasne ti drzim palce :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok