• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
dafy jasneeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: tesime sa na tvoje testiky pozitivne :grinning:
3. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy a ty si koľký deň po KET?
3. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina ked den vkladu nepocitam tak som 6 den :confused:
3. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus keby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budem štastna jak opica.ale nieco mi hovori ze asi nie :fearful:
3. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovat budem asi v sobotu :sunglasses:
3. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina a tebe kolko vkladali?? :slight_smile:
3. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky zdrhli ved vonku leje :grinning:
3. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy preco myslis? veru leje, normalne burka
3. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, mne vkladali len 1 embryjko, to druhé sa prestalo vyvíjať. A koľko bunkové ti vkladali?
3. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina 6 až 8 bunkove. :sweat_smile: a tebe??
3. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus hej ved teraz mi volal mm ze mam vsetko vytiahnut zo zasuvky :grinning: :grinning: totizto nemame hromozvod :zipper_mouth:
3. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus neviem proste nic ani prsia a tak.
3. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
uz som doma,uroda 26 vajok/ presne ako pri 1. IVF/, takze dr odporucil predlzenu kultivaciu, ak sa dobre oplodnia, mam si zavolat zajtra okolo obeda a rozhodne sa ....ak bude vsetko dobre, tak cast zamrazia a zvysok do pondelka na mna pocka :dizzy_face:
hrozne ma boli brusko :frowning2: , tak si idem dat tabletku , nakupila som si chipsy, tak konecne budem papat bez vycitiek svedomia tolko slaneho :grinning: manzel este odbehol do roboty, ale prise o chvilku domov, takze mozem dnes oddychovat....neviem ako bude zajtra, ak bude este boliet..ale to neriesim zatial
3. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kukulicek :slight_smile: .
Blahozelam ku krasnej urodicke, uz nech sa len pekne delia a v pondelok sup pre babenka :slight_smile: .
Hlavne pi vela nesytenej mineralky a tekutin.
3. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy ja nemam ziadne zmeny na prsiach do teraz, tak nestresuj dopredu, jo? :wink:
kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, super urodicka, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, to mas riadne mnozstvo :grinning: budem edrzat palceky, aby brusko preslo, mna tiez bolelo v ten den, vzala som ibalgin a na druhy den to uz bolo ok, tak snad aj u teba to bude tak :slight_smile:
3. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik super tolko vajok :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik :grinning: to sa mi lubi :dizzy_face: tak lezkaj aby brusko prestalo cim skor boliet :wink:
dafy ked ja nema dobre skusenosti s testymi, ked robim nic, ked nerobim nieco :grinning: v auguste som urobila len preto lebo vysla krv neg. a nezdalo sa mo to :grinning: ale az po krvi :sweat_smile:
3. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska jasne ved je to na tebe :slight_smile: :slight_smile:

ja sa takto tryzdnit nebudem,ked mam vediet aj ked zly vysledok chcem ho vediet cim skor a nie cakat az do krvicky aj tak si teraz na ihlach no nie??tak je to jedno ci teraz som zufala alebo ci budem este aj o dva tyzdne zufala a tak uz to budem vediet v sobotu uz
3. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som to ako hotentot ale hadam budes vediet co som tym myslela :sunglasses:
3. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz ma zase boli brucho kus :unamused:
3. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus no nemam pravdu??? :grinning: :grinning: :grinning:

kde si tehulka :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska ty estrofem beries pravidelne v urcitu hodinu??lebo ja nie :confused: dufam ze to nevadi
3. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dafy mas pravu :grinning:
3. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska tebe krv vysla negativna a predsa si bola tehu??? :confused:
3. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska som ta odhalila :sunglasses: :sunglasses: a vies kde??? :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rano , obed a vecer po 20:00 :sunglasses:
3. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale iste to nevadi :grinning:
3. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano a kde si ma odhalila :grinning:
3. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy, ja som bola tiez taka testovatelka :slight_smile: , uz od 6-eho dna a bolo to pozitivne. Nevydrzala by som to az do krvi, chcela som byt na vsetko pripravena...asi by som sa zblaznila bez testikov :wink: .
Ale je to na kazdom, ako sa citi a ci je pripraveny na kazdy vysledok.
Ja som to proste chcela vediet dopredu a na krv som isla pripravena, aj ked viem, ze krv je najistejsia.
Ked je to poztitivne a ciarocka kazdym dnom silnie, nie je vacsej radosti :slight_smile: .
Drzim Vam palce, nech su tam len // :slight_smile: .
3. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto som este nepocula ze krv negat.a predsa tehu :unamused: :unamused: :unamused: tak to je uz na zamyslenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa ani necudujem ze nechces testovat :astonished: :astonished:

odhalila v inej teme cakanie po transfere aj ja som tam chodila po IVF pred 3 mesiacmi :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok