Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
kukulik30
3. jún 2009
Joj Misinko sa musi trapit...viem ako to je, ked je Samko prechladnuty 😞 ...ja sa tiez obavam alergie u Samusa,kedze ja som alergicka..ale zatial nic, tak dufam, ze to nepodedi, alebo neziska neskor..moja mamka po 40tke ziskala alergiu :-S

Melisska a to brusko ta prestalo boliet uz na druhy den po OPU..alebo ta bolelo dlhsie...ale nafuknute asi ostalo, ze?
kukulik30
3. jún 2009
ahooooj ixi 🙂 uz mas po sluzbe, co..tak si vysmiata 😃
kukulik30
3. jún 2009
ja som si predchvilkou dala teply kupel, ale cikanie ma vyhnalo 😃 tak som velmi dlho nepobudla 😃
ixiautor
3. jún 2009
kukulik 😃 😃 😃 😃 dnes som nemala sluzbu zajtra mam 😃 😃 😃 dnes som pratala varila a poobede som piekla kolac bola som na kavu... 😃 😃 😃
ixiautor
3. jún 2009
katy myslim na teba x-) x-) x-) x-)
ixiautor
3. jún 2009
a kolko pijes? vela soli papaj 😉 ja som chodila po byte so solnickou 😃 😃 😃
melisska
3. jún 2009
ja som pracantom dala najest, napit a idu pracovat dalej 🙂
ixiautor
3. jún 2009
melissecka kedy ides na krvicku? prepac idete x-) x-)
kukulik30
3. jún 2009
ked ja velmi slane nemusim...ale co nespravim preto,aby bolo dobre...najlepsie 😃
ixiautor
3. jún 2009
no predsa vsetko 😃 😃 😃
kukulik30
3. jún 2009
😃 ano tak 😃
ixiautor
3. jún 2009
.....aj ja by som chcela byt po opu 😉 a cakat na babulky....
melisska
3. jún 2009
ixi 8.6. 😃 ale :-x
kukulik ja nejem slane vobec pre cholesterol, ale teraz som schudla 4 kg 😉
ixiautor
3. jún 2009
za mesiac som mohla ist rodit..............ale musim verit
kukulik30
3. jún 2009
a ako to bolo s tvojim bruskom, pytala som sa ta na predoslej strane...si si nevsimla 😃
ixiautor
3. jún 2009
melisska ty este aj chudnes tebe to tehu prospieva 😃 😃 😃 ja tiez slane nemozem ach ten cholesterol.......
kukulik30
3. jún 2009
ixi |-| nemysli na to..len sa trapis..mysli dopredu, neobzeraj sa vzad :-x
ixiautor
3. jún 2009
ja viem kukulik ale dakedy mi to nejde hlavne ked z kazdej straney je dakto okolo mna tehu a domna kricia ze mam mat pavzu :-|
ixiautor
3. jún 2009
aspon ze sa mozem svami tesit x-) x-) x-)
kukulik30
3. jún 2009
:-x x-) :-x
ixiautor
3. jún 2009
idem popozerat panelak potom sa vratim 😎
kukulik30
3. jún 2009
papa..aj ja idem kuk telku 😉
mima263
3. jún 2009
dnes je to tu také nádejné x-)
Normálne som sa nakazila 😃
dúfam, že čoskoro budú samé dobré správy 😉
melisska
3. jún 2009
kukulik to sa pytas mna? uz je ok, mala som ho fest nafuknute a tvrde, tak som si lahla a pila jak salena ,nie slivku ale fatru, uz mi je OK 😃 sstaci trosku lezat a pit 😃
melisska
3. jún 2009
jaj kukulik ja som truuuuuuuuubka, brusko ma prestalo boliet uplne asi 4 den a ked som isla na vklad nebolo nafuknute 😃 😃 😃
kukulik30
3. jún 2009
melisska dik, takze mam nadej, ze to do pondelka prejde 😉

mima, no jasne, vladne tu dobra nalada 🙂
dalida
4. jún 2009
Dobre ranko, splnieckovo. 😃 Ako sa mate, kocendy? Kukulik, super. PK je ista a tehotenstvo este viac. x-) :-x Melisska, ved 8.6 je uz na buduci tyzden. 😃 Ako sa ma Katy s Hankou? Je uz na svete??? 🙂 Myslim na vas a drzim vsetkym palce.
kukulik30
4. jún 2009
Dobre ranko 🙂
katy myslim na vas :-x ,v sobotu sa uz rozhodne, kedy Hanku budes mat na rukach x-) x-) x-)
melisska
4. jún 2009
Dobre ranko,
zase mam depky, nic necitim, ziadne tehu nieje, babulky ma opustili 😞 ja viem ze som hrozna, ale uz nemozem 😞 😞
kukulik30
4. jún 2009
melisska ]-( ]-( ]-( co to su za reci....

Začni písať odpoveď...

Odošli