Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
4. jún 2009

ahoj Katy, mno ako sa ti dari, skoromamuľka? 😀

melisska
4. jún 2009

tini mna bolelo len brusko druhy s treti den po et a to velmi, odvtedy nic 😢 u teba to vyzera dobre 😉 ruzove u kazdej bolo dobre 😢 ja viem urobit test najst tam / plakat ako dazd, nebude ma nic bavit....otra na to pomysliet 😖 😝

katy2
4. jún 2009

zatial sa drzim, akurat co ma zacina uz obchadzat strach a nervozita.... ale to asi patri k tomu.... 😉

lyndus
4. jún 2009

melisska mojkoooooooooooooo, uz sa tolko netrap prosim, vobec nevies, ci tam nemas 3 velmi velmi velmi dobre vychovane babatka, ktore maminku vobec netrapia 😀
katy mocno drzime paluchy, uz som tu raz pisala, ze moja svokrusa ma 6.6. narodky a tusim aj zajacik, tak by sa mohla Hanicka v sobotu narodit 😀

lyndus
4. jún 2009

sa mi to povie, co? 😀

melisska
4. jún 2009

katy moja bez toho to asi nejde ale ked uvidis hanicku na vsetko zabudnes 😅 drzim ti silne palceky 😵
lyndus 😀 😀 😀 si zlatucka ak ma povzbudzujes 😀

katy2
4. jún 2009

melisska, strasne ti prajem, aby to vyslo..... a prosim ta nestresuj.... babenkam to nerobi dobre.... ja som tiez nic mimoriadne necitila, ale ja som testovala, tak som tusila, ze to vyslo.....
lyndus, uvidime, ci to bude v sobotu alebo v stredu... tych par dni uz hore-dolu 😉

lyndus
4. jún 2009

melisskaaaaaaaaaaaaaa, nech niesom taka zlatuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa testuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj xixi 😀
katy mno ved samozrejme 😉

melisska
4. jún 2009

nie 😀 😀 😀

melisska
4. jún 2009

ake to mate testy scitlivostou 10? ja mam mamatest a tam je 20 😕

petronelka77
4. jún 2009

ahojte 🙂
Katy, tych par dni hore dole, do tyzdna si s istotou mamina 🙂 ...drzim palce.
Meliss, nestresuj.... Musis verit a bude to pozitivne uvidis.....dnes si uz 10-y den od ET, takze uz je vsetko jasne a dvojbambulky si pekne buvaju v brusku, tak mysli na ne 🙂 .

melisska
4. jún 2009

peta 🙂

petronelka77
4. jún 2009

Mamatest je s citlivostou 20, ale su spolahlive a kvalitne.

melisska
4. jún 2009

ja viem 😉 🙂

lyndus
4. jún 2009

ja som mala Rapiclear tusim sa volal, citlivost 10 🙂

petronelka77
4. jún 2009

Ja som robila 1-y krat test dokonca s citlivostou 50IU/I, lebo som nemala iny, m.s. modra sprava a na 6-y den bol pozitivny, aj ked slabo, ale bola som kludnejsia.

dafy
4. jún 2009

meliska to nemyslis vazne ze ty mas doma test a nespravis si ho??? 😀

dafy
4. jún 2009

kde ste zase vsetky zdrhli??? 😲 😲

melisska
4. jún 2009

dafy mam, dnes som kupila mamates a women take lacne 😀

dafy
4. jún 2009

takze ked si kupila tak to znamena ze testnes??? 😀 😀

mima263
4. jún 2009

ahojte tehuľky a čakateľky 🙂
Kto prvý testuje?
Aj ja som sa už konečne pohla dopredu. Žiadosť mám schválenú, v pondelok idem do SPLN-u a keď bude ultrazvuk OK 😕 , tak dostanem prvú injekciu. Tak dúfam, že to bude v poriadku.
V robote mám hrozný stres ale vypísať sa nemôžem, tak len musím nejako ventilovať... 😒 . Ešte neviem ako, ale snáď vymyslím

melisska
4. jún 2009

dafy, nie nebudem iba v pondelok 😎
mima tak kric do vankusa 😀

zajacik...
4. jún 2009

Melisska testni zajtra, uvidis ze budes najstastnejsia na svete 😵 😵 😵

zajacik...
4. jún 2009

Katy strasne silno drzkam palce aby si mala z porodu ten najkrajsi zazitok na svete 🙂

melisska
4. jún 2009

zajacik 😵 🤐

melisska
4. jún 2009

zajacik ja nevidim na B. tickertiky preco

melisska
4. jún 2009

u nas padaju krupy, nastastie male 🤐

melisska
4. jún 2009

tak ste ma prehovorili na teste je len /

zuzana.dry
4. jún 2009

Melisska, kolky den si dnes? Mala si skusit az rano... 😉
Katy, moja svagrina vcera porodila v novej nemocke dievcatko....chcela nadstandard izbu, ale hovorila, ze je tam na prasknutie a ktovie, ci sa do nej dostane...hotovy baby boom 😉 ...mozno ty budes mat viac stastia 😉

zajacik...
4. jún 2009

Melisska ale testuje sa az rano, to nevies? Takze toto neplati!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre