Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cmuk05
12. jún 2009

nie kuspi necvicila som vobec.Ale nemala som problemy necitila som sa ani unavena 😉 dobre som sa citila 😀

kukulik30
12. jún 2009

lyndus, monitorije sa ako normalna gravidita..ved to je normalna gravidita, len ten proces , ktory tomu predchadzal bol iny, ale od momentu, ako krv potvrdi tehotenstvo, uz je to normalna gravidita 🙂 dufam, ze chapes, ako to myslim...to znamena, ze aj monitorovana budes ako kazda ina tehulka, ak sa teda nevyskytnu / co dufam nevyskytnu/ziadne komplikacie...a sono tiez nie je dobre, aby sa robilo velmi casto 😉
tak bud v klude moja a uzivaj si to 😵

lienka2
12. jún 2009

kukulik, a mne praveze doki hovoril, ze tehu po ivf sa povazuje automaticky za rizikove.. 😖

lyndus
12. jún 2009

mno ja tiez viem, ze sa toberie ako rizikove...mozes chodit do prace a tak, ak nemas problemy, ale neberie sa to ako bezna gravidita...aspon moj gyndos to tak neberie 😕 a viem ze po IVF automaticky posielaju na cisarak, ak si to vyslovene nezelas, mozes ist aj prirodzene...tu v Ke je to tak, nieco som si uz zistovala 😀

lienka2
12. jún 2009

lyndus, nemame rovnakeho lekara? 😀

lyndus
12. jún 2009

mno mozno? 🙂

lienka2
12. jún 2009

ja mam na furci, ale mne to vravel aj doki z nemocnice ked som bola na laparke

kukulik30
12. jún 2009

tak ja viem opak, ale neva 😉 hlavne , ze je vsetko ok 🙂 ....a o tom cisaraku pocujem prvy krat 😕 u nas ak je vsetko ok, nie je dovod robit cisarak/ iba v pripade dvojiciek a zlej polohy alebo inej komplikacie, co je teda bezne aj pri prirodzenych tehotenstvach/ , ved IVF nie je zoadna indikacia na cisarsky 😕 😅
a to u nas bolo vela po IVF a rodili spontanne 🙂 ved cisarak je predsa len vacsia zataz na organizmus 😕

baby prepacte,ale ja nechapem co na tehu po IVF rizikove....???ak je vsetko v poriadku..to je jasne... 🙂

lyndus
12. jún 2009

mno neviem, tu to asik beru nejak inac... mne doki povedal, ze tym ze to nieje prirodzene, je to rizikove...podla mna to zalezi od lekara, ale ja by som rada rodila prirodzene, ak by sa dalo... mne vobec nevadi, ak ma budu brat ako normalnu tehulku 🙂 lienka ja mam dokiho v zeleznicnej nemocke 😀

kukulik30
12. jún 2009

veru lyndus, ak je vsetko ako ma byt, netreba sa bat...treba si to tehulkovanie uzivat, ved je to krasne 😵

kukulik30
12. jún 2009

lyndus, co mas dobre na obedik? 🙂

lulocka
12. jún 2009

Ahojte dnes som bola v splne tak mám dalej pichať rovnakú dávku a o 5dní na kontrolu.Tak a polovicu mám za sebou.

kukulik30
12. jún 2009

lulocka, pekne, len tak dalej , nech foliky rastu 😉

lulocka
12. jún 2009

Ďakujem.Len nech rastú tak ako hovoríš.

lyndus
12. jún 2009

kukulik neuveris, kapustnicu hehehehehehehehehe
normalne som zaspala a vstala som teraz 😕

mima263
12. jún 2009

ahojte 🙂
nejako to tu viazne ...
lulocka pekne ti to ubieha, dúfam, že ťa už menej bolí bruško.
Koľko jednotiek si picháš?

lulocka
12. jún 2009

Ahoj mimka.Chvála bohu že to tak rýchlo ide.Brucho niekedy boli inokedy nie ale zatiaľ sa to dá.Pichám si 225.A ty kedy očakávaš ms.

mima263
12. jún 2009

jaj lulocka, tak to netuším, ešte som len 4. deň po decapeptyle, takže ešte mám čas - tipujem aspoň taký týždeň 😅

lulocka
12. jún 2009

Najhoršie je to čakanie.Ani ja sa neviem dočkať kedy sa to celé skonči a som veľmi zvedavá ako to celé dopadne.

mima263
12. jún 2009

no dobre, dúfam 😉

lulocka
12. jún 2009

Ja tomu verím že nám sa to podarí ved optimizmus musí byť nie 🙂

kukulik30
13. jún 2009

Pekny vikend...dnes nejako blbol kon , ta predpokladam, ze preto tu nik este nenapisal 😀

vevericka80
13. jún 2009

ahoj kukulik....blahozelam k // 🙂

kukulik30
13. jún 2009

🙂 vevericka dakujem, len este opatrne...velmi sa bojim, ci bude silniet... 😕

vevericka80
13. jún 2009

no ano, je to iba zaciatok, ale treba tomu verit 🙂

kukulik30
13. jún 2009

ja verim 😵

vevericka80
13. jún 2009

tak potom tie ciarky budu len silniet 🙂 🙂

petronelka77
13. jún 2009

Ahojte.
Kukulicek, gratulujeeeeeeeeeeeeeem, velmi sa tesim s Tebou 🙂

vevericka80
13. jún 2009

ahoj petronelka....ako sa citis?Este ti stale byva zle?

kukulik30
13. jún 2009

joj baby...ja neviem, prislo to tak skoro...ze sa neviem este ani radovta...dufam, ze to dobre dopadne, nemam nejake moc priznaky, iba ma bolia kustik krize a troska nafuknute brusko, to je po liekoch normalne...sem tam pichnutie, alebo podbrusko...ale to si ani moc nevsimam...tak uvidime... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre