• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
mimusa, ved len teraz si stimulovala a uz mas 16tt :dizzy_face: utecie to, ani nevies ako.... :dizzy_face:
melisska, ahoj :slight_smile:
16. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem katy, pomaly skončí leto a budem sa diviť :grinning:
16. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lete aspon nebudes behat vo vysokom stadiu tehu.... a august, september nejako prezijes.... i ked nebude to nic moc.... tak si vychutnavaj tehu :dizzy_face:
16. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: uvidíme, ja len sa modlím, žeby neboli veľké horúčavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerobia mi dobre
16. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ja sa vytesujem, ze uz budem vo vysokych horucavach bez bruska, s kocikom.... :wink: dobre sme to vyratali :grinning:
16. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj tak ty budeš mať fajneeeee :wink: :wink:
16. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe to vychadza ako mojej sestre.... jedno mala v septembri a druhe o rok v oktobri.... :wink:
16. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jeseň by mohla byť pekná :grinning: ja mám rada jar a jeseň, ale peknú...tak asi budeme mať váhu
16. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazde obdobie ma svoje caro... hlavne, nech sa narodi zdrave babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno áno...pekne sa ti to rýmovalo.../dúfam, že tam má byť y, normálne som rozmýšľala/ :grinning:
16. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, rym je s y :wink: nemala som v plane pisat rymovacku :grinning:
tinka este nic? :confused:
16. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či šla na krv do Ke? ak áno tak by mala byť už aj doma, asi sa ozve po telefonáte...veeľmi na ňu myslím
16. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning: tak som konecne doma z tych kosic :dizzy_face: ide sa ketovat :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi hor sa do toho :wink: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem a tebe sa ako dari?
16. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, tesi sa s tebou a drzim palce :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo ti poviem? ani neviem že som..v pondelok mám poradňu, tak budem vedieť zase viac, a ako pred každou kontrolou prichádza rešpekt :sweat_smile:
16. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kus popratať, aj keď sa mi moc nechce
16. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj katynka dnes som na teba myslela ked som cakala v splne ako sme sa vtedy stretli :dizzy_face: sestricka sa ma pytala ze co sa mi stalo ze som taka vazna? :confused: neviem a doki sa ma tak cudne pytal ze a kolky ste den cyklu ked sa vo mne stural s tou sondou :wink:
16. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus ani mne sa nic nechce zasa som pochodila vsetky obchody v ke minula evrace a mozem sa teraz past :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, to uz bolo davno, co som bola naposledy v SPLNe :slight_smile:
mna tiez caka kopa zehlenia, prala som plienky a nejake detske veci.... ale nejako ma boli brusko, ked sa namaham, tak sa k tomu nemam.... a este mam kopec dalsieho prania....
16. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale katy neper hlavne sa setri manzel popere a pozehli :wink:
16. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dnes bola aj dalida v splne? mozno sme sa stretli? aj tinka? co ja spim ci co?
16. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulienka tu ihlu nemusis zapichnut celu hlavne je ze ti to pichne a ze to netecie von :sunglasses:
16. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny slnecny den prajem :slight_smile:

kuspiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit...jej, to je super sprava, tak sa to podarilo, no vidis , a velmi sa ti nechcelo ist do 2 kola......blahozelam z celeho srdiecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ixinka, blahozelam aj tebe k zaciatku stimulky :wink:

lenka, ale nevadi, ze nie sio stimulantka , ani nic....ale snazilka stale si a tu sa plnia vsetky nase babatkovske sny :dizzy_face: takze tu patris :wink:

dalida..tak konecne M dorazila a ide sa na vec :slight_smile: hura hura :dizzy_face:

zdravim vsetky uz mamicky, tehulky, stimulantky a snazilky :slight_smile:
16. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ixi, dakujem za odpoved. Tak muzickovi ta prva injekcia asi nevysla na 100% lebo kustikustikusticek isiel von no dufam ze to nie je taka katastrofa. A to mixovanie a vytahovanie tej poslednej kvapky da tiez zabrat. :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kukulik ty kedy zacinas?a ako samko?
janulienka to nic neboj vsetko bude tak ako ma byt :slight_smile:
16. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no co???????????????????????????
16. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takže nevyšlo to :frowning2: . Už som sa vyrevala a je mi trošičku lepšie. Máme ešte snehuliačikov, takže môžme ísť hneď v máji na KET. Pozerám Ixi, že aj ty ideš. Ako to KET teraz prebieha?
16. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja uz tomu nerozumiem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no ket do 3 dna cyklu pojdes na usg budes brat 2x1 estrimax o tyzden kontrola a estrimax sa zvysi na 3x1 a pri tomto usg ti povie kedy mas prist na ket mne to vyslo na 17 dc a este 3 dni myslim pred Ket zacnes brat aj utros 2x2 ....za ket sa plati 90 eur
16. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok