Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
16. jún 2009

marcelka vďaka, že reaguješ, už mám v tom hokej.
Áno sestričke som povedala, kedy mi pichli decapeptyl a povedala, že ešte mám také 2-3 týždne čas a že ona mi povie, kedy už nesmiem brať žiadne lieky.
Asi sa zajtra vyberiem za naším doktorom do SPLNU. Je to teda pech. Len nechápem ako je možné, že sa také veci nezisťujú. Mňa na ten odber poslala hematologička a keby nie jej, tak sa to ani nedozviem ☹

marcela24
16. jún 2009

inac to je sila, podla mna pre takym zakrokom by mali robit potrebne vysetrenia, ktore by mohli teoreticky ohrozit cely priebeh IVF a ak nie oni, tak poslat za gynekologom, lebo viem ze toho maju vela. no tazko sudit. ja som pre istotu isla sama ku svojmu gyndosovi a poprosila ho aby mi urobil vyteri.

marcela24
16. jún 2009

a nemala si ziadne priznaky ? nic si necitila ? a co je to vobec ?

mima263
16. jún 2009

marcela nemala som žiadne príznaky, vybehla mi nejaká hodnota z krvi, ktorá mohla znamenať skrytý zápal, tak som išla na všetky vyšetrenia, či to náhodou niekde nemám. Podobné som absolvovala minulý rok a nezistili nič - lenže to mi nerobili ten výter. sú to nejaké baktérie. Ale mňa na tom prekvapuje to, že mi gynekolog robil pred tým, než ma poslal do centra vyšetrenie na chlamýdie, ureaplazmy, mykoplazmy, poslal na na hematologiu, a ešte kade tade a toto nikto neriešil.
Veď nemám vyštudovanú medicínu, tak ako môžem vedieť aké vyšetrenia mám žiadať.

marcela24
16. jún 2009

tak to je fakt divne, ze na nic neprisli. a nemoze byt toto nahodou problem v tom, ze nemozes otehotniet ? ved bohvie ako dlho to uz mas, nie ? mozno sa preliecis a podari sa to nakoniec aj prirodzene 😉

lyndus
16. jún 2009

marcelka 9 den po KET som prvy krat testovala, kukni albumcek 🙂

kukulik30
16. jún 2009

mima, tak snad ti v Splne poradia....mozno fakt budes stacit, ked to budes brat do stimulky a potom das pauzu..hmm

lulocka
16. jún 2009

mimka to mi je ľúto že ťa teraz tak stresuju ale neboj všetko dobre dopadne.Ty sa pre liečiš a bude dobre.Držím silno prsty. 🙂

zajacik...
16. jún 2009

Mima ja by som sa asi tiez najprv preliecila na tvojom mieste. Tie tbl. sa beru 12 dni (tiez ich prave beriem 😀), takze do stimulky to v pohode stihas. Akurat ze este budes mat MS a vtedy neviem ci sa beru... 😕 A stimulku ti mozu posunut aj na neskor, ja som stimulovala az od 20.DC.

mima263
16. jún 2009

ďakujem žienky,
poviem Vám, že mi je z toho riadne na figu. A pritom mi nič nie je. Fakt nechápem.

zajacik berieš ten macmiror complex? Ten sa berie 12 dní. No a počas menštruácie nie.

ixi
autor
16. jún 2009

ahojky mima tak ja by som sa preliecila predtym to co ze az potom nechapem toho doktora 😠

ixi
autor
16. jún 2009

aj ja som brala macmior a pomohol mi 😉 neboj vsetko bude ok 🙂

mima263
16. jún 2009

Ešte raz ďakujem všetkým a pekný večer.

ixi
autor
16. jún 2009

sladke snicky splniecka 😵 😵 😵

kukulik30
16. jún 2009

ahojte babky, uz spinkate?
ja sa uz chystam, ale mna taaaaak zacalo boliet brucho, citim sa ako po transfere, nafuknuta a strasne to boli..az po rebrami, picha...no hnusne, az sa mi zle chodi 😖 ...asi je to dobre znamenie, sestricka ma upozornila, ze sa to moze zhorsit,ale neratala som, ze az tak 😕 ...no nic, asi od zajtra nasadim rezim opatovneho pitia 5 litrov denne 😅

zajacik...
16. jún 2009

Kukulik nech brusko cim skor prestane boliet 😵

zajacik...
16. jún 2009

Mima ano macmiror complex... ja som mala trosku vytok, tak som isla k dokimu a on mi to predpisal, predtym ma vysetril a povedal ze to je uplne bezne, nastastie som nemala ziadne sprievodne javy ako bolest, svrbenie a pod. ale na preliecenie mi to predpisal, este mi poradil aby som si kupila take prasky Rosalgin co sa rozpustia vo vode a vyplachuje sa s tym cikulka... a zobral mi vramci preventivky stery, tak snad to bude dobre 🙂

petronelka77
17. jún 2009

Dobre ranko 🙂 .
Posielam tehu bacilky, tak chytajte T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

Kukulik, dnes si netestovala? Uz ti je lepsie?

lulocka
17. jún 2009

Ahojte tak mi sme sa už vrátili so splnu dnes o 21 hod si mám pichnúť pregnyl.Chcem sa vás spýtať pichali ste si ho samé alebo ste boli niekde na pohotovosti.

zajacik...
17. jún 2009

Tu je dnes teda rusno 😀
Lulocka ja som pichala Choragon a bola som na pohotovosti. Doki ti nedal vymenny listok pre pohotovost aby ti to pichli?

lulocka
17. jún 2009

Dal mi lístok ale povedal že si to môžem pichnúť aj doma. Tak neviem

zajacik...
17. jún 2009

Tak snad ti niekto napise, ja s tym skusenost nemam. Choragon sa musel nejako namiesat, ale tak skus si precitat pribalovy letak, ako sa picha pregnyl a pokial mas pocit ze by si to zvladla sama alebo manzel, tak to skuste doma.

lyndus
17. jún 2009

ahojte babulky...mimka radsej sa preliec, ja som pred IUI mala mikozu z ATB a inseminaciu mi spravil, ked uz som bola po liecbe, takze urcite preliecit 🙂
petri ahoj, ako sa dari?
kukulik ako dnes brusko?

kukulik30
17. jún 2009

ahojte 🙂
petronelka, testovala, ale rano bol troska slabsi,a le fakt len minimalne ako vcera a na obed taky isty ako vcera 😉 tak dufam, ze dobre bude....v nosi ma strasne bolelo to brucho, az som sa zlakla, pichalo ma pri lezani vsade, aj vajecniky boli bolave....ale rano uz bolo lepsie a teraz poobed ezase citim ,a le nie az tak ako vcera...

lulocka, mne ten choragon pichla teta, je zdravotacka, ale kludne mozes ist na pohotovost...2 prasky a jedna vodicka/ to je 10000 Iu/...ten listok, co ti dal, mozes pouzit na pohotovosti 😉

lyndus
17. jún 2009

kukulik mno vidis, super, to budu dvojky hehehe...sa nezabudni v piatok opytat, kolko mas HCG, ked budes volat...inac, na mna sestricka v SPLNe vyvalila oci, ked som jej pri odbere povedala, ze 4 pozitivne testy...neviem, co povie tebe moja hehehe...kolko si ich uz spotrebovala? haaaaaaaaaaaaaa??? 😀 😀 😀

kukulik30
17. jún 2009

praveze dnes som sa vylakal rano, ze ta ciarocka zo vcear je silnejsia ako dnes ☹ ...uz mi sibe z toho testovania, uz aby som mala po krvi....vobec to nechapem, ja nie som az taky stresman..ale teraz ,co dokazujem 😔 som sama zo seba nervozna a prekvapena, nezvyknem tak reagovat..este ze ta ciarka na obed vysla aspon ako ta vcera....

ja sestricke ani nepoviem, ze som tolko testovala, sak si bude mysliet , ze som naozaj sisi 😝 ...spotrebovala som asi 10 testov 😅 🙄

kukulik30
17. jún 2009

a este mam 2 v zasobe 😅

kukulik30
17. jún 2009

ved len dnes som testovala trikrat, kym som sa upokojila ☹

lyndus
17. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mojko nestresuj, sak babulky budu z toho hin, co sa robi, ze si v takom strese... kliďo piďo, urcite su v poriadku, nebojaj 😉

lyndus
17. jún 2009

ja som bola dnes u dokiho, lebo som mu volala, ze ma picha kade tade, tak mam vraj dojst... bola som, povedal ze tehu vyzera oki a pravdepodobne je to vajecnik, ze lieky mi zatial neda-ani som ich nechcela, takze som sa ukludnila trochen...o 2 tyzdne poradna, tak sa tesim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre