• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
petronelka treba vojsť do lekárne a hneď za dverami vpravo je výťah a šup na 2p.
28. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning:
zase bude horúco, puchnú mi nohy, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko zelam vsetkym :slight_smile: veru to pocasie je riadne dusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krasne rano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz nemam velmi prehlad o vsetkom,ale stale na vas myslim a vsetkym vam drzim palce.
Kukulik je mi luto ze to nevyslo ale paci sa mi tvoj pristup a verim ze tam medzi mrazacikmi je urcite surodenec pre Samka. :wink:
Katy Hanka je rozkosna a ako sladko spinka v kociku.Aj Jakubko ma rad prechadzky v kociku.tak rychlo rastie a tak sa snazim uzit si kazdu chvilku.
Zuzanka aj tebe sa to krati,onedlho mas malinkeho pri sebe.
Prajem krasny den vsetkym.
Petronelka vysledky u Dankovcika su tak do tyzdna a ano,robi kombinovane testy.
29. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocendy :slight_smile:
petronelka a si objednana? ja k nemu idem vo stvrtok na tie testy, sa tesim ze konecne uvidim krpceka :slight_smile: snad sa aj k obrazku dopracujeme, aj ked ho asi budeme musiet zacvakat :confounded:
29. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby. Dnes som si nasla na testoch // je to 14 po Pregnyle a pre cca 3-4 dnami som mala testiky (robila som ich asi 7) ciste ako sneh. V stredu idme na krv tak dufam, ze to je pravda. inak uz vcer som mala na teste taky tienik ale dnes je to podstatne viditelnejsie ake je to stale slabulinka ciarka ale v termine. Az sa bojim ci to moze byt pravda....
29. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaqti podla mna si tehu, sak dej fotky do albumu, nech kukneme odbornym ockom :slight_smile: :grinning:
29. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som dnes 8.deň po Et a stále viac a viac sa cítim na mm ja len dúfam že nedôjde.Prajem vám krasne horúci deň :sunglasses: :grinning:
29. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, kdeze ste secky?
29. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas netusim co na obed :unamused:
29. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lyndus na ktorí deň si si robila test ty.
29. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deviaty :slight_smile: mam fotky v albume :slight_smile: nemala som PK
29. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
nestiham citat, som tu len na skok.... Myslim na vas vsetky....
Album malej pravidelne doplnam, tak obcas mozete kuknut.... :dizzy_face: Teraz prave spinka, tak sa snazim dohnat, co treba.... :slight_smile:
Drzte sa....
29. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte splniecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: katy mala je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samozrejme aj jakubko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixi ako sa máš? :slight_smile:
29. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bebulky, konecne tu niekto je :slight_smile: oki mate?
29. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lyndus ty si dnes aktívna lietaš s jednej témičky do druhej a všadiaľ rozdávaš podporu a radosť si šikulka :wink:
29. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ked tu nikto nieje, tak si musim nejako kratit cas :grinning: :grinning: :grinning: a tebe sa ao dari?
29. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tak podobne ho trávim aj ja. :slight_smile: Ako sa cítim ako pred mrchou :frowning2:
29. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti pisala v transfere, nebojaj, to nemusi byt vobec zle
29. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa len tak motkam po byte a vyzieram manzelovi Merci, co som mu kupila hehehe... hlavne ze v tehu by sa nemalo jest vela cokolady a orieskov :unamused: a ta je najlepsia :grinning:
29. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme čas ukáže.takže len a len čakať :frowning2:
29. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory den si dnes?
29. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8.deň som
29. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra testujes? a mala si PK?
29. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemala som PK ja sa veľmi bojím testovať
29. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ja som sa zas nevedela dockat, kedy budem moct...ked som bola 2x na IUI tak som netestovala a potom som bola priserne sklamana, tak som to nechcela zazit znova...a radost bola z pozit. krvicky aj tak :grinning:
29. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Test mám doma tak možno skúsim a nie je to ešte skoro?
29. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno netusim, ako tvoje telo pracuje a produkuje HCG, ja som mala ciarocku hodne po limite, na zaciatku iba taky tienulicek, myslela som, ze ho vidim iba ja...ciarka bola az na vyschnutom teste... ale za pokus to stoji :wink:
29. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok