Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
2. júl 2009

francúzske by som si dala,ale je to piplačka, ja zemiaky predváram, muž nad nimi krúti nosom, ale napokon zje.

kukulik30
2. júl 2009

aj ja predvaram v supke a potom je to uz raz dva upecene 🙂

deny3
2. júl 2009

kolegyňa nado mňoou krúti hlavou, že načo predvárať, ona ani karfiol pred vyprážaním nevarí. Ja si myslím, že predvarené je lepšie, len ja to všetko tak na kolieska krájam a ukladám vrstvy, no babrem sa s tým, a potom to za 5 minút zožerieme. Možno zajtra spravím, dnes nech ma muž pozve na pizzu, dlho som nemala, včera platil pokutu 30€, tak nech pyká.

kukulik30
2. júl 2009

nepredvara? 😕 ja si neviem predstavit nepredvarat..no ale proti gustu ziaden disputat 😀

uuuuj, no ta pokuta nepotesi...ale tou pizzou by si ju aj u mna vyzehlil 😀 mnaaaaaaaaaaaaam, ja by som pizzu jedla aj kazdy den

mimusa4
2. júl 2009

tak hotovo popapané, ešte som si na to dala aj kyslú smotanu, neviem či sa hodí, ale mne chutí 😀

ja tiež si predvarím zemiaky na francuzáky, ale karfiol by som určite nevyprážala surový, však to je pak tvrdé, viem, lebo raz dávno som akosi zabudla, že to treba 😅

kukulik30
2. júl 2009

mimusa, mne sa hodi kysla smotana skoro vsade 😀 ..ja ju dzabem skoro vsade 😅

mimusa4
2. júl 2009

tak aspoň nie som sama...len či by sa to páčilo aj mm, to teda neviem..on má iné vydumky ako ja 😅 🙂

ixi
autor
2. júl 2009

ahojky kocky 😵 😵 😵 dafy vyskusaj to tantum rosa ale mne dobre zabral aj canesten je to aj krem alebo tabletky 😉

lyndus
2. júl 2009

mno babule, ja na francuzaky epredvaram zemiaky, ani som nevedela, ze to niekto robi 🙂 ja ich na vrch zalievam kyslou smotanou, rozrobenou s vegetou...milujem to, som schopna zozrat cely kelimok, kym sa dostanem ku poslednej vrstve hehehe... ja len nakrajam na tenke platky a dam pict... mozno to raz vyskusam 😀 moja mama ich dokonca robila nepredvarene v kuchte a boli hotove za 20 minut 😉
mno moj mm zje skoro vsetko, okrem privarku z tekvice a zelenej fazulky, co nemusim ani ja, takze pohodka...v jedle vydumujem skor ja 😀

deny3
3. júl 2009

dobré ránko 😀
snáď už dnes nebude tak dusno.
lyndus kyslú smotanu s trochou práškového cukru zožeriem len tak. Mne viac chutia francúzske ak sú zemiaky predvarené, sú také jemnejšie a určite skôr upečené ako surové, stačí len zvrchu. Ja som včera kúpila karfiol, tak si ho zapečiem, na veľkú radosť manžela. Ale mám na to chuť, aj keď mne chutí len taký uvarený.

lyndus
3. júl 2009

bre ranecko 🙂
deny, ja vyprazany karfiol nemusim, ale taky uvareny v slanej vode a s troskou masla na vrchu...mňamkaaaa 😀 ja pojdem asik dnes s kamskou do mekača... nemozem si pomoct, ale idem sa teraz zatlct za nagetkami so sladkokyslou omackou, k tomu zahradny salat a kolu...juuuuuuuuuuuuuuj, mm na mna skaredo zazera zakazdym, ale ja si vazne neviem pomoct 😀

lyndus
3. júl 2009

mno babule, kdeze ste?

kukulik30
3. júl 2009

lyndus..my mekac nemame, ale zato mame vybornu bageteriu 😝 tak u mna bodovala pocas tehu 😀

inak u nas bola taka burka, krupy ...riadna spust 😕 ...este stale pohrmuje a tma ako v rohu

kukulik30
3. júl 2009

a akoby sa to vracalo, uz zase prsi a intenzivne hrmi 😕 ale dobre padol ten dazd 🙂

lyndus
3. júl 2009

mno tu by prsat nemuselo teda, nechcem prepast ten mekac 😀

kukulik30
3. júl 2009

tak dazdnik do ruky a hajde do mekaca...ak to pride k vam, tak hadam, to hned aj odide 😉

mimusa4
3. júl 2009

jáj konečne to kukulík došlo..lyndus však mekac je pod strechou a bolo treba aby už pršalo však som už nevedela ani dýchať 😝

lyndus
3. júl 2009

co ti ja viem, mne sa dycha celkom fajn 🙂 a uz prsi aj tu ☹ inac dnes som uz 2x blula, neviem, co sa tomu malemu dnes robi, asi mi robi miesto na ten mekac hehehehehe

mimusa4
3. júl 2009

lyndus ta čo to? však už ťa to prešlo či nie?? mne sa včera strašne zle dýchalo, ale dnes je to fajn 🙂

lyndus
3. júl 2009

mimusa netusim, cele tehu som blula tak raz za tyzden, tak dnes mi to asi vynahradza 😀 inac som zistila, ze mne nerobia dobre tekutiny...teda ked sa najem je to vacsinou pohoda... ale ked sa niecoho napijem, chvilu dobre, potom mi pride naraz zle a leti to von...nechapem to, smadi ma a ked sa napijem, naberie to spiatocku 😒 😕 😖

mimusa4
3. júl 2009

ale to čo vyhodíš zo seba to je čistá voda, alebo čaj, bublinky?

lyndus
3. júl 2009

to je jedno...cista voda, caj bublinky, cokolvek...netusim, co sa krpatemu nelubi 🙂

mimusa4
3. júl 2009

možno ti práve to urobí zle že ako sa napiješ tak to tam pláva..neskúsila si to s niečím tuhším? možno sa udrží..

lyndus
3. júl 2009

neviem, co tuhsie? ako jogurtove mlieko a tak? eee, to mi nerobilo dobre ani ako netehu 😀 mno neviem, ale idem skusut dalsie vitaminy, lebo tamtie su fuc...

lyndus
3. júl 2009

teraz skusam mlieko, uvidime 🙂

mimusa4
3. júl 2009

tak som myslela, že si dás k tomu pr. piškotku

lyndus
3. júl 2009

jaj... mno skusim, celko sa mi osvadcil aj maces... cista muka, ale ujde 😀

mimusa4
3. júl 2009

však za vyskúšanie nič nedáš 🙂

lyndus
3. júl 2009

sak hej hej, dnes je nejaky divny den...

piskota80
3. júl 2009

Ahojte bambuľky,
už som tu dávno nebola, lebo akosi nemám čas, trávim ho väčšinou v práci, a tak ani neviem, ako tu žijete 🙂.
A vlastne ani neviem, ako je vonku, lebo v robote máme okná veľmi vysoko a aj na nich sú žalúzie, takže vôbec neviem, aké je vonku počasie.
My s manželom po veľkom uvažovaní a prepočítavaní záväzkov uvažujeme o poslednom kete v septembri-októbri, tak verím, že to bude naozaj posledný a úspešný zákrok. Mám momentálne dobre obdobie (ak neberiem do úvahy prácu 😠 😠 😠 😠 😠 ), no teraz som trošku posmutnejšia, lebo teraz by som mala mať termín pôrodu, a akosi na to stále myslím - prečo je všetko také kruté, že človek bojuje a bojuje, a už a keď sa to podarí, tak sa to skončí neúspechom. Ja viem, že život je krutý, ale je to naozaj veľmi nespravodlivé a ja to nejako neviem prekusnúť. 😔 😔
Všetkým Vám tu držím palčeky- tehuľlkám, stimulantkám, čakateľkám a maminkám. Prajem vám krásny víkend.
Majte sa 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre