• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
no taaaaaaak budete trojka :wink: piskotka aj tebe drzim palceky :dizzy_face:
ixi ty to mas za paaaaaaaaaaaar :wink:
16. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IXI - Ja mam take brutalne navaly. Je to normálne? Asi ano ked sa dopujem hormonmy co?
16. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulienka moze byt s tych hormonov ved to su obr davky co bereme
16. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska hej zapar len nech to vinde :sunglasses:
16. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem spravit janikovy veceru lebo on je ako chodiaca hladna matoha :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
Tina je mi to velmi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Vidim ze onedlho tu budeme mat plno novych tehuliek.Velmi velmi vam to vsetkym prajem :dizzy_face:
16. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky tak je nas tu stale viac a viac :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak vy hádam všetky naraz otehotniete ? :grinning:
Budeme všetky naraz kočikovať drobčekov. :wink:
16. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska, dakujem pekne. :grinning: Piskotka, mas pravdu, zase budeme take tri bojovnicky :grinning: P.s. Len tam v pozadi mam takeho strasiacika. Dufam, ze coskoro odtial zmizne :angry: Ja mu daammmmmmm. Matohe, jednej :angry:
16. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kuk na tuto stranku: www.bess.sk Je tam uzasne krasne oblecenie pre tehulky, deticky... Takeeeeee by som chcela :grinning: :grinning: :grinning: Uz aby som bola tehu :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka a co ak mas tehu priznaky? :confused: lebo ta nevolnost a grganie mi tak pride...no uvidis, ci ankoniec mrska v nedelu dorazi :grinning: bodaj by nie :wink:
16. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dalida ja to oblecko poznam :sunglasses: mam to okukane :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

sladke snicky splniecka ja zajtra pracujem :confounded:
16. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

krajsie bude s pesnickou http://www.youtube.com/watch?v=UuhDDx49TTw :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
vyzera to na celu hrbu novych tehuliek..... :dizzy_face: vsetkym drzim palce :dizzy_face:
17. apr 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,
mate pravdu dievcata, cela hrba :slight_smile:

ixi vyjde, raz nam to musi vyjsť :wink: :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ja mam chvilku klud. Deti mi (asi omylom) zaspali, tak som vas hned prisla pozriet. Mame tu nejake nove tehulky? Vsetkym drzim palceky, aby to vyslo. :wink: :slight_smile: . Tak uz placeme, tak padam.
17. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Jankitka, malickí su zlatuckííííííííííííííí :dizzy_face: mate krasnu rodinku
17. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankitka, ahoj :slight_smile: mali su nadherni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech sa vam dari :slight_smile:
17. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik pesnicku by som si aj pustila ale v praci mi nejdu repraky :unamused:
17. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievcatka vy sa mi tu ulievateeeeeeeeeeee :grinning:

Jespera uz mas urcite vajka von :slight_smile: cakame na spravicku moja :wink:
17. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankitka :dizzy_face: krasne fotecky a ta posledny nema chybu :grinning:
17. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievcata. Strasne rada by som s vami chodila kecat castejsie, ale akosi mam velmi "dobre" deticky, tak nestiham nic. Steve som slubila tusim pred tyzdnom, ze jej napisem IP, tak stevi - napisem :slight_smile:. Ale kedy, neviem. Aj teraz jeden mrnci, len tajne dufam, ze zaspi, he.
17. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jankita máš krásnych synčekov...určite,keď si sa dozvedela,že čakáš dvojčiatka,tak to bola veľká radosť,no teraz,keď sú na svete,tak to je určite riadna fuška :wink:času nazvyš určite nie je :slight_smile: Ja mám sestry- dvojčatá,ja som od nich staršia iba o 1 rok aj tri mesiace,takže mamka nás mala skoro ako trojčatá :wink: :grinning:
17. apr 2009 o 13:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak pred tvojou mamkou fakt klobuk dole jajka. Obdivujem ju. To stihla aj jest a spat? Lebo ja to nejak nestiham a mam len dvoch :grinning: .
Inak babule, Hredzak byva na KVPcku? Zda sa mi, ze som ho tam videla s kociarikom. Vraj sa mu narodil syn Daniel, co o tom viete?
17. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
takze moje hlasenie je 12, som v pohode - zijem. Az na to nafuknute brucho je to ok.
prajem vsetkym pekny den.
17. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera gratulujem k urodicke :slight_smile: teraz si uz len oddychni
17. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaspera, blahozelam k urodicke :grinning: Oddychuj, aby si bola pripravena na transfer :grinning: Jankita, potvrdzujem, ze Hredzak ma syna Danielka. Rozoberali sme to tu pred par mesiacmi... :grinning: To, kde byva neviem... Nie som z KE.
Ixinka, ja idem na uzv v o tyzden v piatok. :grinning: Dnes som v Splne bola prva... Este ani sestricka nefigurovala na prijme (ale v praci uz bola) :sweat_smile: Dorazila som tam presne o 7. 00
17. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera pekna urodicka :slight_smile: naozaj si teraz oddychni a pi vodu na to brusko :wink: povedali ti kedy bude transfer?
17. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jaspera. Super urodička. gratulujem. :wink: len oddychuj, a pi veľa vody. to pomôže. a keď to bolí tak si kľudne zober tabletku proti bolesti.
17. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera, parada...takze uz mas vajka von :slight_smile: urodicka ako sa patri :dizzy_face: v pondelok budu v brusku babatka :wink:
17. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok