• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Ahoj Kukulik :slight_smile: .
Meliss, tak to mate deticiek habadeeeej :slight_smile: , my uz nemame nic :frowning2: , ale snad aj motyka sama vystreli :wink: .
16. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy ahoojte :grinning: cmučik sladučký :zipper_mouth: :dizzy_face:
Dalidka bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulienky, ja uz zajtra idem na vyvolavacku. Ja uz necakam, kedy sa prirda rozhodne zauradovat a spustin tu mrchu mrchatu... :angry: Ked chcem, aby prisla tak nepride a ked ju najmenej ocakavam (cakala som ju az o 9 mesiacov) tak just sa jej zaraci. :angry: Vobec nie je moja kamoska. Do kelu :angry:
16. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta nie je dolezite ze ich mame zmrazene ale to ze mas jedno v brusku :wink: a ste zdravucky, aj predtym som mala 7 zostali po rozmrazeni dve a tie sa neuchytili.
16. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska ja aj tak verím :dizzy_face:
a čísla, no práve tie presne neviem-len že viac ako 20 sa ich vyšmolkovalo :confused:
aj vy ste mali po odbere také nafučané brušká? Ja som ako balón
16. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali chod na vyvolavacku :wink: ani moja kamoska nie je :grinning: hnusana jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik veru kukame ostosest :grinning: a ty kde sa flakas? :grinning:
Peti a na dalsie IVF nepojdes?
16. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, ano mala som nafucane brusko. Pijkaj vela vodicky, aby sa u teba nerozbehol OHSS. Takze u teba asi bude PK, ze? Myslim na teba. :wink:
16. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima dakujem :slight_smile: az dvadsat :grinning: ci paaaaaaaaaaaana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co sa tyka bruska musis pit aspon 4-5 l vody denne a cikat aby si nemala silny hiperstimulak, pijes????
16. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v meste :grinning:
16. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecka moje idem uvarit zemiaciky a kapusticku a som tu ako na modrom konikovi :grinning:
Melisska, uz zajtra idem. Volala som, ci tam bude moj doki. Akurat dnes mal dovcu, zajtra tam uz bude. :wink:
mimka veru, vela vodicky, aspon 3l denne a slane papaj, nech si na prenos oki doki :grinning: uz lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, az DIGI vypadlo hehehe
16. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocendy, neviete co je s Deny32? Uz dost dlho sa neozvala. Dufam, ze je OK a // z testiku bolo potvrdene aj krvickou. Troska sa o nu bojkam.
16. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem, ale zároveň sa bojím, že keď prestanem chodiť na wecko, tak mi to všetko ostane v bruchu :astonished:
16. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, len pijkaj a chod na WC. Tym, ze piskas sa to u teba v pohode prefiltruje. Zle by bolo, ak by si nepiskala, to by fakt ostalo v tebe... Len pi, moja. :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, urcite pi ako len vladzes, je to ovela ovela lepsie....ja som 1. IVF pila malo a nakoniec prepukol hyperstimulak a teraz som pila ako dabel a vidis, krasne ma to obislo, tiez som mala pocit, ze ta voda, co do seba nalievam, nevyjde von ..ale cikala som a cikala a to je najdolezitejsie :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj aka je tu dobra naladicka :grinning:
Melisska ze si tu ako na modrom konikovi, xixi :grinning: :grinning: :grinning:
Lyndus dik za drzane palcekov, ale to staci az v septembri, teraz treba drzat tym ktori to potrebuju :wink:
Dalidka takze vyvolavacka a potom aj KET-ko ak stihnes do dovolenky v SPLNe? Ci az po dovolenke planujes?
Petronelka naco su ti algidky ked mas v brusku drobceka :slight_smile:
Mima tak smolkov mate neurekom, tak nech sa len pekne do pondelka vyvijaju :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka ja uz chcem tiez mrsku :unamused: ...mam pocit, ze bude mat riadne meskanie, este ani ovula nebola. ...to som 24 dc....asi to nestihnem pred dovolenkou v SPLNe, takze v septembri nastupujem do roboty :sweat_smile:
16. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik, mna caka 2. IVF. Ziadost je uz schvalena, ale teraz to uz asi nestihnem. Uvidim. Sestricka mi kazala prist na 18. den cyklu, ze to prepocitame a asi pichneme decapeptyl. Uvidime....
16. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, ved, ak nebude chodit, tak si das pichnut vyvolavacku. Uvidis, ako to budes stihat v splne. :wink:
16. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuj babulky, jake pekne plany, to bude zas tehuliek a babatiek :grinning: len nech sme secia zdravucky a bude to super
16. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka no ale ak aj stihnes decapeptyl do dovolenky v SPLNe, tak stimulka by bola az po dovolenke a to by ti teda zacala dost neskoro, nie? Ja som to tak mala posunute kvoli vianociam a podla mna to nebolo dobre, ze som stimulovala tak neskoro :unamused: Drzim palceky a dufam ze v oktobri sme uz bruskate :dizzy_face:
16. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuj ale to tu riadne rafe...az zakazdym podskocim, ked zhrmi...hruza :confused:
16. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas este nerafe :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas rafe a aj je tma ako vecer o desiatej :sunglasses:
16. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, neviem ci pojdem na dalsie IVF, pocitala som, ze nam zostal mrazacik, ale nic :wink: . Podstatne je, ze mame jednu zmrzlinku v brusku a nech len pekne rastu drobci :wink: . A moje vajecniky uz tolko neprodukuju, ako by mali(doki naznacil nieco o predcasnom prechode :pensive: ), takze tazko rozmyslat o druhom IVF a aj vek ma uz tlaci :wink: , uvidim.
Zajacik, v septembri drzim silno palce.
Kukulik, Dalidka, nech tie mrchy mrskate uz dorazia.
Mimka, vela tekutin a gratulujem k urodicke.
16. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nerafe, len zacina este viac fukat, asi mi odletia muskaty z balkona :grinning:
16. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka dakujem :slight_smile: A ked uvidim lietajuce muskaty, hned budem vediet ze to su tvoje :grinning:
16. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus , takze to mozme cakat u nas ....lebo u nas zatial nic...ale dusno riadne, doobedu hrmelo,par krat sprchlo, ale nejak moc nie...mohlo by troska poprsat, aspon sa vzduch zlepsi :wink:
16. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok