• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
oprava, taelka malo byt, prepac :sweat_smile:
20. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale to chce heslo :frowning2:
20. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ta burka v sobotu to teda bolo nieco... ale aspon sa ochladilo trosku, bolo to na nevydrzanie uz... babule co dnes varite? ja uz vazne netusim, co kuchtit :unamused: :confounded: :grinning:
20. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka

zajacik to su nervaky .Tie poistovne to je na hlavu uz by s tym mali nieco spravit .Namiesto toho aby podporovali porodnost tak este nam to daju aj zaplatit,daju ultimatum ze 3krat IVF a dost a pytaju vselijake vysetrenia jak blbci ako keby sa malo nieco zmenit od prveho IVF .Tak ma to štve ze az hlavne ze nasim spoluobcanom počernym pomahaju o dušu do kelu s nimi namiesto toho aby pomahali normalnym ludom ktory chcu mat deticky a nemozu mat,keby tak vedeli ze kolko parov je neplodny ale ich to vobec nezaujima takymto sposobom bude na Slovensku uz len sama čarnota pobehovat :angry: :angry:
20. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, si to presne vystihla :grinning: inac dnes ma riadne bolia krize, neviem co to, ale snad normalka :slight_smile:
20. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lyndus tak tie krize no to je normalka este len ta budu boliet ked uz budes vo vyssom stadiu tehotenstva :grinning: potesila som ta??

ja si zacinam pichat prvu inekciu od piatka tak mi to vypocital do znamena na14 den cyklu :confused:
20. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze si potesila, sa nemozem dockat hehehehehe
budeme drzat paluchy, nech su co najuspesniejsie tie vcelicky :slight_smile:
20. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak už aj ja sa konečne pridávam k čakateľkám na výsledok. :sweat_smile:
Už "len" 2 týždne.
20. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník :slight_smile:

taellka, bože tí sú nadherníííííííííííííííííííííí, cmučik :dizzy_face: možno že aj mne pan božko dopraje dietatko :zipper_mouth:
zajacik, ahoj moja, mozno sa to da vybavit zavolaj tam :wink: drzim palceky :slight_smile:
dalidka, to je dolezité ze ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis :wink: :slight_smile: :slight_smile:
kukulicek ako sa ma Samko????
20. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka je uz iste domka aj s chrobacikmi v brusku, tak silne drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime palceky, aby sa to prevalilo :wink: :slight_smile:
20. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, áno som tu, mám ich so sebou :grinning:
A ja dúfam, že sa to prevalí už skôr :wink:
20. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, jeeeeej. Tak ich len pekne opatruj, chrobacikov malinkych. :dizzy_face: Dafy, tak ty uz zase zacinas??? No, neviem kde som bola, ked som nepostrehla, ze zacinas so "vcelickami". Budem ti tiez drzkat palce. :dizzy_face:
Ja som momentalne 4. den po vpichu agolutinu. Predpokladam, ze zajtra alebo v stredu uz mrska dorazi. Skusim zavolat do Splnu a pokecat so sestrickou... ze ako to budeme stihat... Ak budem musiet cakat az do septembra, tak to skusime tento cyklus s clostilom. Zacala som uvazovat aj nad pani Annou Kopacovou, ci by nam nepomohli tie jej bylinky. Aky je vas nazor na nu? Mate s nou skusenosti? Som na vazkach... :unamused: Pred sebou mam viac alternativ...
20. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky??? :confused:
20. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu sme :grinning:
20. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy a preco ti to dal tak neskoro? Ale dolezite je aby sa to nakoniec podarilo, drzim palce :dizzy_face:
Mima aj tebe, opatruj bublinky a nech ti to cim skor zbehne :slight_smile:
Dalidka nech MS dorazi co najskor :wink:
Pozdravujem vsetky SPLNiecka :dizzy_face:
20. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som myslela, ze sa "rozpravam" sama so sebou. :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, na mna cosi lezie. Nie je to manzel (skoda). :grinning: , ale akasi chripka alebo angina. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Zacalo ma fest boliet hrdlo a hlava. :frowning2: Zajtra skocim k dokimu.
20. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima opatruj sa a aj fazulky, nech sa dobre zahryzkaju :wink: dalida ja s bilinkarkou nemam ziadne slusenosti, ale podla mna ak nepomoze, urcite neuskodi... ale ja by som ju brala ako alternativu, keby som musela cakat dlhsie na IVF :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, dakujem za nazor. Stotoznujem sa s nim. :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka tak sa rychlo preliec este kym mas cas, nech si fit :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a volala som do Dovery, tak budu akceptovat aj jeden horm.profil. A este musim mat vysetrenie na chlamydie, tak to si tiez budem musiet pockat na vysledok nejaky ten cas... :confounded:
20. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka :wink:
20. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka ani ja nemam skusenosti s bylinkarkou, ale s nou nic nepokazis :wink: dalidka je teraz viacej ludi chorich a prave angina :zipper_mouth:
ahoj lynduskaja len ocim okale 16TT :slight_smile: krasne ti pribudajuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
20. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik, super. Tak to mozeme zacat stimulkovat spolu. :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka to by bolo super :dizzy_face:
20. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný den splniečka...babenky mala ste niektorá taku nevolnost pocas posledných dni od transferu? Nemože to byt z tých hormonov? už mi poriadne lepí, aj bruško sa zas ohlasilo... :frowning2:
20. júl 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobka - nevolnost myslis co konkretne? Mne osobne nebolo nic, ale ja som uz na 8 den robila test - takze trosku som tusila vysledok.
20. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Mimka to je super že ich už máš a už ich ani nepusť.Silno ti držím prsty aby sa poriadne zahryzli a na konci ťa čakali dve vytúžené //. :slight_smile:
20. júl 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem všetkým.
Neviete náhodou, clexane a podobné injekcie sa pichajú podobne ako tie hormóny?
Mám si ďobnúť clexane a už znovu maturujem :unamused:
20. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok