Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😃 😃 😃 😃 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😃 😃 😃
lucietta
20. júl 2009
oprava, taelka malo byt, prepac :-N
lucietta
20. júl 2009
stale to chce heslo 😞
lyndus
20. júl 2009
ahojte babulky, ta burka v sobotu to teda bolo nieco... ale aspon sa ochladilo trosku, bolo to na nevydrzanie uz... babule co dnes varite? ja uz vazne netusim, co kuchtit :-| :-S 😃
dafy
20. júl 2009
ahojte splniecka

zajacik to su nervaky .Tie poistovne to je na hlavu uz by s tym mali nieco spravit .Namiesto toho aby podporovali porodnost tak este nam to daju aj zaplatit,daju ultimatum ze 3krat IVF a dost a pytaju vselijake vysetrenia jak blbci ako keby sa malo nieco zmenit od prveho IVF .Tak ma to štve ze az hlavne ze nasim spoluobcanom počernym pomahaju o dušu do kelu s nimi namiesto toho aby pomahali normalnym ludom ktory chcu mat deticky a nemozu mat,keby tak vedeli ze kolko parov je neplodny ale ich to vobec nezaujima takymto sposobom bude na Slovensku uz len sama čarnota pobehovat ]-( ]-(
lyndus
20. júl 2009
dafy, si to presne vystihla 😃 inac dnes ma riadne bolia krize, neviem co to, ale snad normalka 🙂
dafy
20. júl 2009
ahoj Lyndus tak tie krize no to je normalka este len ta budu boliet ked uz budes vo vyssom stadiu tehotenstva 😃 potesila som ta??

ja si zacinam pichat prvu inekciu od piatka tak mi to vypocital do znamena na14 den cyklu =-)
lyndus
20. júl 2009
dafy jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze si potesila, sa nemozem dockat hehehehehe
budeme drzat paluchy, nech su co najuspesniejsie tie vcelicky 🙂
mima263
20. júl 2009
Ahojte, tak už aj ja sa konečne pridávam k čakateľkám na výsledok. :-N
Už "len" 2 týždne.
melisska
20. júl 2009
pekný dník 🙂

taellka, bože tí sú nadherníííííííííííííííííííííí, cmučik x-) možno že aj mne pan božko dopraje dietatko :-x
zajacik, ahoj moja, mozno sa to da vybavit zavolaj tam 😉 drzim palceky 🙂
dalidka, to je dolezité ze ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😉 🙂 🙂
kukulicek ako sa ma Samko????
melisska
20. júl 2009
mimka je uz iste domka aj s chrobacikmi v brusku, tak silne drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime palceky, aby sa to prevalilo 😉 🙂
mima263
20. júl 2009
áno, áno som tu, mám ich so sebou 😃
A ja dúfam, že sa to prevalí už skôr 😉
dalida
20. júl 2009
Mimka, jeeeeej. Tak ich len pekne opatruj, chrobacikov malinkych. x-) Dafy, tak ty uz zase zacinas??? No, neviem kde som bola, ked som nepostrehla, ze zacinas so "vcelickami". Budem ti tiez drzkat palce. x-)
Ja som momentalne 4. den po vpichu agolutinu. Predpokladam, ze zajtra alebo v stredu uz mrska dorazi. Skusim zavolat do Splnu a pokecat so sestrickou... ze ako to budeme stihat... Ak budem musiet cakat az do septembra, tak to skusime tento cyklus s clostilom. Zacala som uvazovat aj nad pani Annou Kopacovou, ci by nam nepomohli tie jej bylinky. Aky je vas nazor na nu? Mate s nou skusenosti? Som na vazkach... :-| Pred sebou mam viac alternativ...
dalida
20. júl 2009
Kde ste vsetky??? =-)
zajacik...
20. júl 2009
Tu sme 😃
zajacik...
20. júl 2009
Dafy a preco ti to dal tak neskoro? Ale dolezite je aby sa to nakoniec podarilo, drzim palce x-)
Mima aj tebe, opatruj bublinky a nech ti to cim skor zbehne 🙂
Dalidka nech MS dorazi co najskor 😉
Pozdravujem vsetky SPLNiecka x-)
dalida
20. júl 2009
Uz som myslela, ze sa "rozpravam" sama so sebou. 🙂
dalida
20. júl 2009
Baby, na mna cosi lezie. Nie je to manzel (skoda). 😃 , ale akasi chripka alebo angina. :-p :-| Zacalo ma fest boliet hrdlo a hlava. 😞 Zajtra skocim k dokimu.
lyndus
20. júl 2009
mima opatruj sa a aj fazulky, nech sa dobre zahryzkaju 😉 dalida ja s bilinkarkou nemam ziadne slusenosti, ale podla mna ak nepomoze, urcite neuskodi... ale ja by som ju brala ako alternativu, keby som musela cakat dlhsie na IVF 🙂
dalida
20. júl 2009
Lyndus, dakujem za nazor. Stotoznujem sa s nim. 🙂
zajacik...
20. júl 2009
Dalidka tak sa rychlo preliec este kym mas cas, nech si fit 🙂
zajacik...
20. júl 2009
No a volala som do Dovery, tak budu akceptovat aj jeden horm.profil. A este musim mat vysetrenie na chlamydie, tak to si tiez budem musiet pockat na vysledok nejaky ten cas... :-S
lyndus
20. júl 2009
dalidka 😉
melisska
20. júl 2009
dalidka ani ja nemam skusenosti s bylinkarkou, ale s nou nic nepokazis 😉 dalidka je teraz viacej ludi chorich a prave angina :-x
ahoj lynduskaja len ocim okale 16TT 🙂 krasne ti pribudajuuuuuuuuuuu x-)
dalida
20. júl 2009
Zajacik, super. Tak to mozeme zacat stimulkovat spolu. 🙂
zajacik...
20. júl 2009
Dalidka to by bolo super x-)
sobka
20. júl 2009
Pekný den splniečka...babenky mala ste niektorá taku nevolnost pocas posledných dni od transferu? Nemože to byt z tých hormonov? už mi poriadne lepí, aj bruško sa zas ohlasilo... 😞
jespera
20. júl 2009
Sobka - nevolnost myslis co konkretne? Mne osobne nebolo nic, ale ja som uz na 8 den robila test - takze trosku som tusila vysledok.
lulockka
20. júl 2009
Ahojte.Mimka to je super že ich už máš a už ich ani nepusť.Silno ti držím prsty aby sa poriadne zahryzli a na konci ťa čakali dve vytúžené //. 🙂
mima263
20. júl 2009
ďakujem všetkým.
Neviete náhodou, clexane a podobné injekcie sa pichajú podobne ako tie hormóny?
Mám si ďobnúť clexane a už znovu maturujem :-|