Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lucietta
20. júl 2009

oprava, taelka malo byt, prepac 😅

lucietta
20. júl 2009

stale to chce heslo ☹

lyndus
20. júl 2009

ahojte babulky, ta burka v sobotu to teda bolo nieco... ale aspon sa ochladilo trosku, bolo to na nevydrzanie uz... babule co dnes varite? ja uz vazne netusim, co kuchtit 😒 😖 😀

dafy
20. júl 2009

ahojte splniecka

zajacik to su nervaky .Tie poistovne to je na hlavu uz by s tym mali nieco spravit .Namiesto toho aby podporovali porodnost tak este nam to daju aj zaplatit,daju ultimatum ze 3krat IVF a dost a pytaju vselijake vysetrenia jak blbci ako keby sa malo nieco zmenit od prveho IVF .Tak ma to štve ze az hlavne ze nasim spoluobcanom počernym pomahaju o dušu do kelu s nimi namiesto toho aby pomahali normalnym ludom ktory chcu mat deticky a nemozu mat,keby tak vedeli ze kolko parov je neplodny ale ich to vobec nezaujima takymto sposobom bude na Slovensku uz len sama čarnota pobehovat 😠 😠

lyndus
20. júl 2009

dafy, si to presne vystihla 😀 inac dnes ma riadne bolia krize, neviem co to, ale snad normalka 🙂

dafy
20. júl 2009

ahoj Lyndus tak tie krize no to je normalka este len ta budu boliet ked uz budes vo vyssom stadiu tehotenstva 😀 potesila som ta??

ja si zacinam pichat prvu inekciu od piatka tak mi to vypocital do znamena na14 den cyklu 😕

lyndus
20. júl 2009

dafy jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze si potesila, sa nemozem dockat hehehehehe
budeme drzat paluchy, nech su co najuspesniejsie tie vcelicky 🙂

mima263
20. júl 2009

Ahojte, tak už aj ja sa konečne pridávam k čakateľkám na výsledok. 😅
Už "len" 2 týždne.

melisska
20. júl 2009

pekný dník 🙂

taellka, bože tí sú nadherníííííííííííííííííííííí, cmučik 😵 možno že aj mne pan božko dopraje dietatko 🤐
zajacik, ahoj moja, mozno sa to da vybavit zavolaj tam 😉 drzim palceky 🙂
dalidka, to je dolezité ze ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😉 🙂 🙂
kukulicek ako sa ma Samko????

melisska
20. júl 2009

mimka je uz iste domka aj s chrobacikmi v brusku, tak silne drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime palceky, aby sa to prevalilo 😉 🙂

mima263
20. júl 2009

áno, áno som tu, mám ich so sebou 😀
A ja dúfam, že sa to prevalí už skôr 😉

dalida
20. júl 2009

Mimka, jeeeeej. Tak ich len pekne opatruj, chrobacikov malinkych. 😵 Dafy, tak ty uz zase zacinas??? No, neviem kde som bola, ked som nepostrehla, ze zacinas so "vcelickami". Budem ti tiez drzkat palce. 😵
Ja som momentalne 4. den po vpichu agolutinu. Predpokladam, ze zajtra alebo v stredu uz mrska dorazi. Skusim zavolat do Splnu a pokecat so sestrickou... ze ako to budeme stihat... Ak budem musiet cakat az do septembra, tak to skusime tento cyklus s clostilom. Zacala som uvazovat aj nad pani Annou Kopacovou, ci by nam nepomohli tie jej bylinky. Aky je vas nazor na nu? Mate s nou skusenosti? Som na vazkach... 😒 Pred sebou mam viac alternativ...

dalida
20. júl 2009

Kde ste vsetky??? 😕

zajacik...
20. júl 2009

Tu sme 😀

zajacik...
20. júl 2009

Dafy a preco ti to dal tak neskoro? Ale dolezite je aby sa to nakoniec podarilo, drzim palce 😵
Mima aj tebe, opatruj bublinky a nech ti to cim skor zbehne 🙂
Dalidka nech MS dorazi co najskor 😉
Pozdravujem vsetky SPLNiecka 😵

dalida
20. júl 2009

Uz som myslela, ze sa "rozpravam" sama so sebou. 🙂

dalida
20. júl 2009

Baby, na mna cosi lezie. Nie je to manzel (skoda). 😀 , ale akasi chripka alebo angina. 😝 😒 Zacalo ma fest boliet hrdlo a hlava. ☹ Zajtra skocim k dokimu.

lyndus
20. júl 2009

mima opatruj sa a aj fazulky, nech sa dobre zahryzkaju 😉 dalida ja s bilinkarkou nemam ziadne slusenosti, ale podla mna ak nepomoze, urcite neuskodi... ale ja by som ju brala ako alternativu, keby som musela cakat dlhsie na IVF 🙂

dalida
20. júl 2009

Lyndus, dakujem za nazor. Stotoznujem sa s nim. 🙂

zajacik...
20. júl 2009

Dalidka tak sa rychlo preliec este kym mas cas, nech si fit 🙂

zajacik...
20. júl 2009

No a volala som do Dovery, tak budu akceptovat aj jeden horm.profil. A este musim mat vysetrenie na chlamydie, tak to si tiez budem musiet pockat na vysledok nejaky ten cas... 😖

lyndus
20. júl 2009

dalidka 😉

melisska
20. júl 2009

dalidka ani ja nemam skusenosti s bylinkarkou, ale s nou nic nepokazis 😉 dalidka je teraz viacej ludi chorich a prave angina 🤐
ahoj lynduskaja len ocim okale 16TT 🙂 krasne ti pribudajuuuuuuuuuuu 😵

dalida
20. júl 2009

Zajacik, super. Tak to mozeme zacat stimulkovat spolu. 🙂

zajacik...
20. júl 2009

Dalidka to by bolo super 😵

sobka
20. júl 2009

Pekný den splniečka...babenky mala ste niektorá taku nevolnost pocas posledných dni od transferu? Nemože to byt z tých hormonov? už mi poriadne lepí, aj bruško sa zas ohlasilo... ☹

jespera
20. júl 2009

Sobka - nevolnost myslis co konkretne? Mne osobne nebolo nic, ale ja som uz na 8 den robila test - takze trosku som tusila vysledok.

lulockka
20. júl 2009

Ahojte.Mimka to je super že ich už máš a už ich ani nepusť.Silno ti držím prsty aby sa poriadne zahryzli a na konci ťa čakali dve vytúžené //. 🙂

mima263
20. júl 2009

ďakujem všetkým.
Neviete náhodou, clexane a podobné injekcie sa pichajú podobne ako tie hormóny?
Mám si ďobnúť clexane a už znovu maturujem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre