Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

boncusik
21. júl 2009

lyndus, petronelka nechcete sa k nám pridať do spoločného termínu januarú/leden 2010?
vidím že sme spoločný tt 😉

lyndus
21. júl 2009

ved to, sak ja so svojimi mini kilkami budem za chvilku jak pavucik...rucicky, nozisko a brusiskoooooooooo hehehe... tiez som citala, ze to mozeme citit skor, ked sme tenucke 😀

mimusa4
21. júl 2009

tak tak ako vravíš lyndus ja doma počúvam že no poď pavúčik, tučko, sloník stále niečo 😀
idem ja niečo porobiť...tak sa držte 😉

katy2
21. júl 2009

Ahojte 🙂
zasa som prisla kuknut nachvilu, kym mala spinka....
taella, my chodime cvicit ku sestricke Stasikovej...
vidim, ze dnes ste toho popisali.... 😉

lyndus
21. júl 2009

mimusa 😀
katy s malou si asi uzivate 😀

melisska
21. júl 2009

mimus ty si dnes chytila imelecké črevo 😀 je to pekné 😉 🙂 a ja vidím motýlika 😀 😀 😀
zajacik vyskusala, je super 😎

melisska
21. júl 2009

nie imelecké 😀 😀 😀 ale umeleckééééééééééé 😀

lyndus
21. júl 2009

Peti poradnu by som mala mat koncom buduceho tyzdna, tento tyzden mam volat dokimu, aby ma objednal na utz a sestricka mi bude brat krv na Tripple testy, tak som zvedava, kolko to vyjde... a ty?

petronelka77
21. júl 2009

Lyndus, ja idem teraz vo stvrtok, tak som zvedava 😉 .
Dnes poobede som opat citila pohyby a to som si uz na 300% ista, ze to neboli creva 😉 .

jespera
21. júl 2009

Ahojteeee,
Lyndus - Petronelka - zdravim, ja som mala poradnu dnes, na to moje obcasne svrbenie som dostala krem, ale to nie je podstatne, ultr. - super, dokonca mi aj zakyvalo babatko - doktorka vravi: ste videli, poslalo vam pozdrav...super to bolo. K tomu 6 ampuliek krvi a isla som spokojne domov, aj ten moj nestastny mechur mi doktr. vravela ze je to normalne. A inac sem tam mini steklenie citim aj ja , nech si hovori kto chce co chce - ja viem ze je to ono...
Prajem pekny vecer...

petronelka77
21. júl 2009

Ahoj Jesper 🙂 .
Gratulujem, tak si to mala dnes aj s pozdravom od drobceka 🙂 . Snad to svrbenie coskoro prejde, drzim palce.
A kedy budes mat vysledky z krvi?
Mas uz aj fotku drobca?

jespera
21. júl 2009

Fotku - ale iba na mobile, a aj tak z minuleho mesiaca...A vysledky budu min. o tyzden, tak dufam ze budu ok. Totiz vcera som sa pozabudla a ako naschval som jedla chipsy - nejedla som ich asi mesiace , a sladke pirohy - proste strava ako vysita, tak som zvedava na krvny obeh..
Ty kedy ides na poradnu?

petronelka77
21. júl 2009

Idem vo stvrtok. Ja obcas tiez spravim nejaky ten prehresok, no ale ked sa to neda 😉 . Neboj, nebude to mat az taky velky vplyv na krvny obraz 😉

lucietta
21. júl 2009

ahojte dievcence, vidim ze sa tu bavite o zdravej strave pred odberom...k tomu mam jednu prupovidku 🙂 ked som cakala malu, bolo mi priserne zle, ale vazne priserne, kazdy den som blulu jak alik, od obeda kym som isla vecer spat som nedokazala existovat prve 4 mesiace vobec... v nejakom 8TT som isla na odbery, jedine co mi pomahalo proti blutiu, boli Tic Tac, takze som ich zula jak o zivot...o tyzden boli vysledky a ze vraj blbe pecenove testy=dost vazny problem... ja v strese, katastrofa a neviem co, o dva tyzdne testy ukazkove... a neskor som citala, ze v tehu treba dat pozor na prijem mentolu, kedze po nom vychadzaju zle pecenove testy 😀 😀 😀 takze tak 😀 budem Vam drzat palceky na vysledky, pekny vecer 🙂

lyndus
21. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeej teda a ja tiez zujem cukerliky jak o zivot hehehe...
Peti, Jespi, jak Vam dobre, aj ja uz chcem poradnu, kurňaaaaaaaaaaaaaaaaa hehehe
snad secko dobre dopadne...pred chvilkou som lezala na gauci, ruka na bruchu a male sa tam hemži jak naozaj 🙂 takze tiez som si ista, ze to nieje ani zaludok, ani creva...uz sa tesim na kopanceky 😀

jespera
21. júl 2009

Och Lyndus - do konca buduceho tyzdna - cakat aejjjej, no nic musis vydrzat, ale je super ze citis male. Mne sa na tom ultraz. zdalo take velke, a doktr. vravi - pockajte o mesiac aky bude rozdiel...dnes mala fakt dobru naladu...

lyndus
21. júl 2009

jespi veru veru, hrozne je to cakanie a to nenisme este ani v polovici 😀

mima263
22. júl 2009

Pekné ránko všetkým 🙂

Síce tomu neverím, ale aj tak sa spýtam, mali ste niektorá predmrchovské pobolievanie brucha hneď po ET?

Sobka, čakám 😉

deny3
22. júl 2009

dobré ráno 🙂
niečo pod zub:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-

deny3
22. júl 2009

mima - po ET boli bolesti a boli niekoľko mesiacov, presne ako na mrchu, dokonca v deň ET bola aj krv na papieri, ale z toho sa nedá nič vyvodiť, len čakať, buď opiškávať papieriky alebo až na krv. A hlavne kľud, žiadna telesná námaha, aj keď ja som po troch dňoch už aj vysávala a žehlila, ale nič ťažšie nezdvíhala.

deny3
22. júl 2009

a dnes idem na utz, dať si malého napáíliť na CD, som zvedavá, dúfam, že nebude spať, tak sa teším 🙂

mima263
22. júl 2009

ham 😝 ale nechávam aj ostatným 😀

deny3 vďaka, trošku sondujem lebo mi to príde trošku čudné, nečakala som to tak skoro- ale zase už mám dnes 35 Dc - mala som to celé posunuté

deny3
22. júl 2009

vtedy ma ani nenapadlo rátať cyklus, ale teraz rátam, tak posledná mrcha 24.12., ET bol 26.1. a cyklus som väčšinou mala medzi 30-35dňami, tak to teda vychádza, že ET bol v deň, keď som mala dostať mrchu. Ale podľa mňa to nemá význam takto rátať, tie hormóny si robia svoje.

mima263
22. júl 2009

to teda fakt, hlavne tie zázračné bobule, čo teraz beriem 😅

deny3
22. júl 2009

no kde ste všetky? 🙂 spíte?

mimusa4
22. júl 2009

ahojte kto by tu spal 🙂

papanicaaaaa:

TTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTT
TTTTTTTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTT
TTTTTTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTT
TTTTTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTT
TTTTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTT
TTTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTT
TTTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTTT
TTTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTTTT
TTTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTTTT
TTT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTT
TT 😀 TTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTT

ZOBKAJTE nosnice 😀 😉 😵 aby boli také dialnice 😵 držím palce...

mima263
22. júl 2009

😀

deny3
22. júl 2009

že vraj nosnice 😀 ja som slabá nosnica, mala som iba 5 vajec.
hej, všetky spíte, ja som od pol šiestej hore a čakám, kedy na mňa príde kríza.
mimus ako stojíš s výbavičkou, kočík, postielku máš?

vevericka80
22. júl 2009

ahojte 🙂
mimusa ked tu nikto iny nie je, tak ja si z tych virusikov uchmatnem 😉

mimusa4
22. júl 2009

to je jedno koľko si mala, ani ja som nemala veľa..
ja som hore od pol6 ako furt a nehovoriac že 2x v noci na budar na piš-piš a neviem potom zaspať, že ani nehovorím aká som unavená..
troška som kúpila, niečo už obnosené podostávala a kočiar s postielkou dostanem tiež...aspoň mám o toľko menej problémov 🙂

a ty ako? už máš niečo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre