• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
lyndus, petronelka nechcete sa k nám pridať do spoločného termínu januarú/leden 2010?
vidím že sme spoločný tt :wink:
21. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, sak ja so svojimi mini kilkami budem za chvilku jak pavucik...rucicky, nozisko a brusiskoooooooooo hehehe... tiez som citala, ze to mozeme citit skor, ked sme tenucke :grinning:
21. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ako vravíš lyndus ja doma počúvam že no poď pavúčik, tučko, sloník stále niečo :grinning:
idem ja niečo porobiť...tak sa držte :wink:
21. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
zasa som prisla kuknut nachvilu, kym mala spinka....
taella, my chodime cvicit ku sestricke Stasikovej...
vidim, ze dnes ste toho popisali.... :wink:
21. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa :grinning:
katy s malou si asi uzivate :grinning:
21. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ty si dnes chytila imelecké črevo :grinning: je to pekné :wink: :slight_smile: a ja vidím motýlika :grinning: :grinning: :grinning:
zajacik vyskusala, je super :sunglasses:
21. júl 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie imelecké :grinning: :grinning: :grinning: ale umeleckééééééééééé :grinning:
21. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti poradnu by som mala mat koncom buduceho tyzdna, tento tyzden mam volat dokimu, aby ma objednal na utz a sestricka mi bude brat krv na Tripple testy, tak som zvedava, kolko to vyjde... a ty?
21. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, ja idem teraz vo stvrtok, tak som zvedava :wink: .
Dnes poobede som opat citila pohyby a to som si uz na 300% ista, ze to neboli creva :wink: .
21. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee,
Lyndus - Petronelka - zdravim, ja som mala poradnu dnes, na to moje obcasne svrbenie som dostala krem, ale to nie je podstatne, ultr. - super, dokonca mi aj zakyvalo babatko - doktorka vravi: ste videli, poslalo vam pozdrav...super to bolo. K tomu 6 ampuliek krvi a isla som spokojne domov, aj ten moj nestastny mechur mi doktr. vravela ze je to normalne. A inac sem tam mini steklenie citim aj ja , nech si hovori kto chce co chce - ja viem ze je to ono...
Prajem pekny vecer...
21. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jesper :slight_smile: .
Gratulujem, tak si to mala dnes aj s pozdravom od drobceka :slight_smile: . Snad to svrbenie coskoro prejde, drzim palce.
A kedy budes mat vysledky z krvi?
Mas uz aj fotku drobca?
21. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotku - ale iba na mobile, a aj tak z minuleho mesiaca...A vysledky budu min. o tyzden, tak dufam ze budu ok. Totiz vcera som sa pozabudla a ako naschval som jedla chipsy - nejedla som ich asi mesiace , a sladke pirohy - proste strava ako vysita, tak som zvedava na krvny obeh..
Ty kedy ides na poradnu?
21. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem vo stvrtok. Ja obcas tiez spravim nejaky ten prehresok, no ale ked sa to neda :wink: . Neboj, nebude to mat az taky velky vplyv na krvny obraz :wink:
21. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, vidim ze sa tu bavite o zdravej strave pred odberom...k tomu mam jednu prupovidku :slight_smile: ked som cakala malu, bolo mi priserne zle, ale vazne priserne, kazdy den som blulu jak alik, od obeda kym som isla vecer spat som nedokazala existovat prve 4 mesiace vobec... v nejakom 8TT som isla na odbery, jedine co mi pomahalo proti blutiu, boli Tic Tac, takze som ich zula jak o zivot...o tyzden boli vysledky a ze vraj blbe pecenove testy=dost vazny problem... ja v strese, katastrofa a neviem co, o dva tyzdne testy ukazkove... a neskor som citala, ze v tehu treba dat pozor na prijem mentolu, kedze po nom vychadzaju zle pecenove testy :grinning: :grinning: :grinning: takze tak :grinning: budem Vam drzat palceky na vysledky, pekny vecer :slight_smile:
21. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej teda a ja tiez zujem cukerliky jak o zivot hehehe...
Peti, Jespi, jak Vam dobre, aj ja uz chcem poradnu, kurňaaaaaaaaaaaaaaaaa hehehe
snad secko dobre dopadne...pred chvilkou som lezala na gauci, ruka na bruchu a male sa tam hemži jak naozaj :slight_smile: takze tiez som si ista, ze to nieje ani zaludok, ani creva...uz sa tesim na kopanceky :grinning:
21. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och Lyndus - do konca buduceho tyzdna - cakat aejjjej, no nic musis vydrzat, ale je super ze citis male. Mne sa na tom ultraz. zdalo take velke, a doktr. vravi - pockajte o mesiac aky bude rozdiel...dnes mala fakt dobru naladu...
21. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespi veru veru, hrozne je to cakanie a to nenisme este ani v polovici :grinning:
21. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránko všetkým :slight_smile:

Síce tomu neverím, ale aj tak sa spýtam, mali ste niektorá predmrchovské pobolievanie brucha hneď po ET?

Sobka, čakám :wink:
22. júl 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
niečo pod zub:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :-
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :-
22. júl 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima - po ET boli bolesti a boli niekoľko mesiacov, presne ako na mrchu, dokonca v deň ET bola aj krv na papieri, ale z toho sa nedá nič vyvodiť, len čakať, buď opiškávať papieriky alebo až na krv. A hlavne kľud, žiadna telesná námaha, aj keď ja som po troch dňoch už aj vysávala a žehlila, ale nič ťažšie nezdvíhala.
22. júl 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes idem na utz, dať si malého napáíliť na CD, som zvedavá, dúfam, že nebude spať, tak sa teším :slight_smile:
22. júl 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ham :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechávam aj ostatným :grinning:

deny3 vďaka, trošku sondujem lebo mi to príde trošku čudné, nečakala som to tak skoro- ale zase už mám dnes 35 Dc - mala som to celé posunuté
22. júl 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtedy ma ani nenapadlo rátať cyklus, ale teraz rátam, tak posledná mrcha 24.12., ET bol 26.1. a cyklus som väčšinou mala medzi 30-35dňami, tak to teda vychádza, že ET bol v deň, keď som mala dostať mrchu. Ale podľa mňa to nemá význam takto rátať, tie hormóny si robia svoje.
22. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda fakt, hlavne tie zázračné bobule, čo teraz beriem :sweat_smile:
22. júl 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste všetky? :slight_smile: spíte?
22. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kto by tu spal :slight_smile:

papanicaaaaa:

TTTTTTTTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTT
TTTTTTTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTT
TTTTTTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTT
TTTTTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTT
TTTTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTT
TTTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTT
TTTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTTT
TTTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTTTT
TTTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTTTT
TTT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTTTTTT
TT :grinning: TTTTTT :grinning: TTTTTTTTTTTTT

ZOBKAJTE nosnice :grinning: :wink: :dizzy_face: aby boli také dialnice :dizzy_face: držím palce...
22. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vraj nosnice :grinning: ja som slabá nosnica, mala som iba 5 vajec.
hej, všetky spíte, ja som od pol šiestej hore a čakám, kedy na mňa príde kríza.
mimus ako stojíš s výbavičkou, kočík, postielku máš?
22. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mimusa ked tu nikto iny nie je, tak ja si z tych virusikov uchmatnem :wink:
22. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno koľko si mala, ani ja som nemala veľa..
ja som hore od pol6 ako furt a nehovoriac že 2x v noci na budar na piš-piš a neviem potom zaspať, že ani nehovorím aká som unavená..
troška som kúpila, niečo už obnosené podostávala a kočiar s postielkou dostanem tiež...aspoň mám o toľko menej problémov :slight_smile:

a ty ako? už máš niečo?
22. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok