• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
a čafte...
desiatu som nestihla vyrobiť tak obeeeed:

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttt
tttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ti len radím to čo som si dávala ja lebo mäsko nechutilo :sweat_smile:
30. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, maso je teraz moj verejny nepriatel hehe... okrem nagetiek z mekača, z coho ide draheho porazit, ale co narobim... s tou sladkokyslou omackou su senzacne...a k tomu zahradny salat, mno proste balada :grinning:
a co dobreho si este papala?
30. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska mnam malinovy lekvarik, vsetko malinove zboznujem :dizzy_face:
Mima takze hcg nebolo? :frowning2: Ale ak mas bolesti, tak by to mali nejako riesit... drz sa :confused:
Mimuska cise som naobedovana ale zopar ttt si zobnem :grinning:
Ixi takze ty sa teraz vytesuej zo synovceka, tak ho len pekne opatruj a nech sa na teba nalepi :dizzy_face:
Lyndus to musel byt nadherny zazitok na UZV :slight_smile:

AHojte SPLNieckovo :sunglasses:
30. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... nie cise, ale sice... :grinning:
30. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Melisska, malinkove veci su senzacne :slight_smile:
zajacik veru to bol zazitook, uz sa neviem dockat dalsieho utz :slight_smile:
30. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, vyzeralo to velmi nadejne. Nevadi, ket to isti, mas dost zmrzliniek, takze supito skusat dalej. :wink: Lyndus, aj mne chuti kapusticka, sesternicina dcerka ju lubi tiez a najnovsie kazdemu hovori, ze na obed mala "huľuštičky s makom". :grinning:
30. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe zlatucka, ja mam tiez rada huľuštičky s makom :slight_smile: mno na morfologicky utz sa mi podarilo objednat nas 27. augusta, 21TT, juj uz sa tesim :slight_smile:
30. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska, ja som levica a keď raz niečo poviem, tak to aj tak bude :angry: . Vek 38 to istí, pozri na mňa a Katy.
30. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ja idem 10.8. na prietoky, som zvedavá, kto tam bude, lebo už som tam bola 4krát a stále niekto iný. Ja som v 22tt mala nejakého Grochala, bol veľmi zlatý, toľko toho porozprával. A potom sa objednaj na 28. tt, síce 67€, ale stojí to za to.
A o varení nič nehovorte, mne to lezie na nervy, furt vymýšľať, čo uvariť, mužíček stále čaká, čím ho prekvapím, a ja pre istotu väčšinou ničím :grinning: teraz mám zeleninu od svokrovcov, tak robím často lečo, dávam do toho aj nejaké mäso, aby to viacej zasýtilo.
30. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno Deny som zvedava, kto sa mi pritrafi, sak uvidime...ja by som celkom brala aj Urdzika, robil mi laparku a baby tu pisali, ze aj on zvykne robit, tak uvidime :grinning: Alebo Dankovcika, aj ten je podareny :grinning: hlavne nech uvidime nasu fazulku :slight_smile:
30. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to už teda fazuľka nebude :slight_smile:
ja mám budúci piatok poradňu a tam mi robí utz, síce len 2D, ale stačí, hlavne nech vidím ako sa hýbe. A som zvedavá, ako bude otočený, minule bol nožičkami dole.
aj mne robil laparku Urdzík, ale teraz bol iný, čistý biznis, neďakujte, plaťte.
30. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny to vazne? hm, asik prasule vazne robia svoje, skoda, predtym bol velmi mily...
30. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, čím to bolo, možno to myslel ako srandu, ťažko povedať, len sa mu to veľmi nepodarilo. Ja som bola u neho vo februári minulého roku, tiež bol taký srandista.
30. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno mozno to fakt myslel ako srandu, len sa mu nezadarilo :slight_smile: sak uvidime, kto sa pritrafi nam :slight_smile: a snad aj uvidime, coze to mame v brusku za tajomstvo :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vídíš lyndus tebe som radila tvarohové a ako som prišla od dr. tak som to mala na obed ja..mm mi urobil a to som ani o tom necekla..
petronelka tak ktorá, že si to bola?
30. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte splniecka :slight_smile: .

Posielam Vám ranajky, dnes to bol celozrnny rohlik s bryndzovou natierkou :slight_smile: .

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Mimusa, vcera bolo u Benovej tolko tehuliek, ale len 3 s vacsimi bruskami, ako mas Ty :slight_smile: . Ktorá si to bola? :wink: Prisla si skor alebo az na 8-u?
Lyndus, aj ja idem k Dankovcikovi 27.8.
Pekny den a krasny vikend:slight_smile:
31. júl 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, nejako sa mi to posunulo :grinning:
31. júl 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno peti to sa ti teda podarilo hehehehehehe
31. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedyze k nemu ides? mozno sa tam stretneme :slight_smile:
31. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim
31. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas presunut
na novu
stranu
hehe
31. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale moc mi to nejde... :grinning:
31. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeze ste secky, este buvate?
31. júl 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
ja som už dávno hore, ale nič sa mi nechce, ani písať, dnes bude asi poriadne horúco, už mám v izbe 25,9 a stúpa to. A to mám ísť do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj deny ani mi nehovor o teplote, vcera som normalne migrenu taku chytila z tepla, ze som si musela dat panadol, lebo som sla zomriet...este ma tak hlava v zivote nebolela... my mame vacsinu izieb na juznu stranu, takze sme tu jak v peci :unamused: mno hruza...mam rada teplo, ale nie ked som tehulka hehe
31. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teplo a slnko zbožňujem, som typický lev, ale presne, teraz mi to vadí a ako naschvál už je tak dlho horúco. My máme okná na východ, ale ráno stačí slnko vyhriať izby. No aspoň trochu pofukuje, uvidíme, čo z toho bude.
Už začínaš niečo nakupovať pre malé? ja sedím na nete a pozerám, kde je čo výhodnejšie a furt objavujem niečo nové, čo musím mať :slight_smile:
31. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok