Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
30. júl 2009

a čafte...
desiatu som nestihla vyrobiť tak obeeeed:

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttt
tttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

mimusa4
30. júl 2009

ta ti len radím to čo som si dávala ja lebo mäsko nechutilo 😅

lyndus
30. júl 2009

hej hej, maso je teraz moj verejny nepriatel hehe... okrem nagetiek z mekača, z coho ide draheho porazit, ale co narobim... s tou sladkokyslou omackou su senzacne...a k tomu zahradny salat, mno proste balada 😀
a co dobreho si este papala?

zajacik...
30. júl 2009

Melisska mnam malinovy lekvarik, vsetko malinove zboznujem 😵
Mima takze hcg nebolo? ☹ Ale ak mas bolesti, tak by to mali nejako riesit... drz sa 😕
Mimuska cise som naobedovana ale zopar ttt si zobnem 😀
Ixi takze ty sa teraz vytesuej zo synovceka, tak ho len pekne opatruj a nech sa na teba nalepi 😵
Lyndus to musel byt nadherny zazitok na UZV 🙂

AHojte SPLNieckovo 😎

zajacik...
30. júl 2009

... nie cise, ale sice... 😀

lyndus
30. júl 2009

veru Melisska, malinkove veci su senzacne 🙂
zajacik veru to bol zazitook, uz sa neviem dockat dalsieho utz 🙂

dalida
30. júl 2009

Mimka, vyzeralo to velmi nadejne. Nevadi, ket to isti, mas dost zmrzliniek, takze supito skusat dalej. 😉 Lyndus, aj mne chuti kapusticka, sesternicina dcerka ju lubi tiez a najnovsie kazdemu hovori, ze na obed mala "huľuštičky s makom". 😀

lyndus
30. júl 2009

hehehe zlatucka, ja mam tiez rada huľuštičky s makom 🙂 mno na morfologicky utz sa mi podarilo objednat nas 27. augusta, 21TT, juj uz sa tesim 🙂

deny3
30. júl 2009

meliska, ja som levica a keď raz niečo poviem, tak to aj tak bude 😠 . Vek 38 to istí, pozri na mňa a Katy.

deny3
30. júl 2009

lyndus ja idem 10.8. na prietoky, som zvedavá, kto tam bude, lebo už som tam bola 4krát a stále niekto iný. Ja som v 22tt mala nejakého Grochala, bol veľmi zlatý, toľko toho porozprával. A potom sa objednaj na 28. tt, síce 67€, ale stojí to za to.
A o varení nič nehovorte, mne to lezie na nervy, furt vymýšľať, čo uvariť, mužíček stále čaká, čím ho prekvapím, a ja pre istotu väčšinou ničím 😀 teraz mám zeleninu od svokrovcov, tak robím často lečo, dávam do toho aj nejaké mäso, aby to viacej zasýtilo.

lyndus
30. júl 2009

mno Deny som zvedava, kto sa mi pritrafi, sak uvidime...ja by som celkom brala aj Urdzika, robil mi laparku a baby tu pisali, ze aj on zvykne robit, tak uvidime 😀 Alebo Dankovcika, aj ten je podareny 😀 hlavne nech uvidime nasu fazulku 🙂

deny3
30. júl 2009

tak to už teda fazuľka nebude 🙂
ja mám budúci piatok poradňu a tam mi robí utz, síce len 2D, ale stačí, hlavne nech vidím ako sa hýbe. A som zvedavá, ako bude otočený, minule bol nožičkami dole.
aj mne robil laparku Urdzík, ale teraz bol iný, čistý biznis, neďakujte, plaťte.

lyndus
30. júl 2009

deny to vazne? hm, asik prasule vazne robia svoje, skoda, predtym bol velmi mily...

deny3
30. júl 2009

neviem, čím to bolo, možno to myslel ako srandu, ťažko povedať, len sa mu to veľmi nepodarilo. Ja som bola u neho vo februári minulého roku, tiež bol taký srandista.

lyndus
30. júl 2009

mno mozno to fakt myslel ako srandu, len sa mu nezadarilo 🙂 sak uvidime, kto sa pritrafi nam 🙂 a snad aj uvidime, coze to mame v brusku za tajomstvo 😀 😀 😀

mimusa4
30. júl 2009

vídíš lyndus tebe som radila tvarohové a ako som prišla od dr. tak som to mala na obed ja..mm mi urobil a to som ani o tom necekla..
petronelka tak ktorá, že si to bola?

petronelka77
31. júl 2009

Ahojte splniecka 🙂 .

Posielam Vám ranajky, dnes to bol celozrnny rohlik s bryndzovou natierkou 🙂 .

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Mimusa, vcera bolo u Benovej tolko tehuliek, ale len 3 s vacsimi bruskami, ako mas Ty 🙂 . Ktorá si to bola? 😉 Prisla si skor alebo az na 8-u?
Lyndus, aj ja idem k Dankovcikovi 27.8.
Pekny den a krasny vikend🙂

petronelka77
31. júl 2009

No, nejako sa mi to posunulo 😀

lyndus
31. júl 2009

mno peti to sa ti teda podarilo hehehehehehe

lyndus
31. júl 2009

a kedyze k nemu ides? mozno sa tam stretneme 🙂

lyndus
31. júl 2009

musim

lyndus
31. júl 2009

nas presunut

lyndus
31. júl 2009

na novu

lyndus
31. júl 2009

stranu

lyndus
31. júl 2009

hehe

lyndus
31. júl 2009

ale moc mi to nejde... 😀

lyndus
31. júl 2009

kdeze ste secky, este buvate?

deny3
31. júl 2009

dobré ránko 🙂
ja som už dávno hore, ale nič sa mi nechce, ani písať, dnes bude asi poriadne horúco, už mám v izbe 25,9 a stúpa to. A to mám ísť do mesta 😝

lyndus
31. júl 2009

juj deny ani mi nehovor o teplote, vcera som normalne migrenu taku chytila z tepla, ze som si musela dat panadol, lebo som sla zomriet...este ma tak hlava v zivote nebolela... my mame vacsinu izieb na juznu stranu, takze sme tu jak v peci 😒 mno hruza...mam rada teplo, ale nie ked som tehulka hehe

deny3
31. júl 2009

ja teplo a slnko zbožňujem, som typický lev, ale presne, teraz mi to vadí a ako naschvál už je tak dlho horúco. My máme okná na východ, ale ráno stačí slnko vyhriať izby. No aspoň trochu pofukuje, uvidíme, čo z toho bude.
Už začínaš niečo nakupovať pre malé? ja sedím na nete a pozerám, kde je čo výhodnejšie a furt objavujem niečo nové, čo musím mať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre