• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
jajka, to sa budes bat cele tehotenstvo :wink: neboj , vsetko je vporiadku :dizzy_face:
18. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny ty si mala ET alebo KET?
18. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melisska , jajka :dizzy_face:
18. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukulik, malicky uz spinka?
18. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz :slight_smile: ...a ja cakam byvalu spoluziacku z vysky, ideme blahozelat dalsej spoluziacke k svadbe :dizzy_face: ta babulka je tehotna a mimochodom tu zo splnu :dizzy_face:
18. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ET, na KET nič neostalo.
18. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukulik...máš pekný albumík,kopec nádherných fotiek,ste veľmi sympatická rodinka,Samík je zlatunký,pekné kučeravé vlásky,vyzerá riadny šibal :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka dakujeme :dizzy_face:
men uz prichadza mrska, spinim,takze zajtra alebo dnes v noci sa asi rozbehne...takze o 3 tyzdne pojdem po vcelicku decapeptyl do Splnu :wink: dufam, ze dovtedy to schvalia
18. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny ET, super :wink:

kukulik :wink: ja idem po vcelicku v pondelok :wink: tak sa pekne zabavte :slight_smile:

papapa a dobru nocku
18. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky. :slight_smile: Ja som tu nová a som veľmi rada že je takáto stránka.Ked som sa dozvedela že budeme musieť navštíviť centrum bola som úplne zúfala a veľa krát som sa sama seba pýtala prečo my.Ale v daka tejto stránke som pochopila že nie sme sami a dalo my to veľa síl bojovať a spraviť maximum aby sme sa raz dočkali vytúženého bába.Všetkým vám silno držím prsty aby sa vám splnilo po čom túžite.
19. apr 2009 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krasne slnecne ranko vsetkym :dizzy_face:
lulocka, vitaj :wink: naozaj nie si sama s tym problemom.... je nas velmi vela.... ale nadej je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bavili ste sa o PN po transfere....
ja som na PN od odberu.... pracujem v skole, plno chorob, stresov, vela schodov, cely den na nohach, moj gyndos mi vlastne ani nedal na vyber.... a nelutujem.... a aj napriek PN som si v 12-13tt polezala v nemocke.... nechcem mysliet, co by bolo, keby som chodila do prace.... da sa to zvladnut.... :wink:
19. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

mám za sebou smutný deň, neviem prečo, ale včera celý deň som myslela na naše bábo, ktoré bolo s nami chvíľku, ale bola som najšťastnejšia žena na svete, už je to za mňou, dnes je u nás krásne:O)

lulucka vitaj medzi nami :wink:

katy mas pravdu aj ja robim v škole, a teraz som pevne rozhodnuta ze idem na PN, aj ked pred KETom mi moja dr. povedala, ze co sa ma stat to neovplyvni PN, ale v skole som sa velakrat rozculila-mame kopu ciganov, na nervy :unamused: a niekedy mi zdvihli mandle aj ucitelky :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz ideme do 3. kola a urobim viac ako doteraz :wink:

pozdravujem hankuuuuuuuu, cmuk :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooooooj a zabudla som pochváliť Karolínku a Oliverka, ale boli vyfešákovaný :slight_smile: čím ďalej sú krajšííííííííííí :dizzy_face: posielam cmukyyyyyyyyyyyy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

pevne veríííííííím ze aj my budeme mat takeeeeeeeee :dizzy_face:
19. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, do tretice vsetko dobre :dizzy_face: a anjelik vam urcite posle dalsieho nastupcu :dizzy_face: drzim palce :zipper_mouth: :wink:
19. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ďakujeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drž silneeeeeeeeee :sweat_smile:
19. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den prajem :slight_smile:

taella takze drobci sa dnes stanu dietkami bozimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslim na Vas :zipper_mouth: deturence su kraaaaaaaaaaaasne :slight_smile:
19. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekný deň dakujem za milé privítanie.
19. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulo a prid aj castejsie, budeme radi :wink:
19. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci tak som tu zas po dlhsej prestavke. napisala som tu no citam vas pravidelne a tesim sa zo vsetkymi novymi tehulkami.Ak vsetko pojde ako ma byt tak v utorok pojdem do SPLnu a zacnem so stimulkoou a dufam ze tento krat to moje babo nevzda a budem sa tesit na prichod maleho drobca.Tak mi drzte palce
19. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, vidim, ze jar a leto bude plne stimulantiek a nasledne tehuliek :dizzy_face: drzim palce velmi vsetkym, aby sme sa dockali nasich zazrakov :slight_smile:
19. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik dakujem pekne a dufam ze sa aj ty coskorao pridas do nasich radov a ze to tehulkovanie si budeme uzivat spolu :slight_smile:
19. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik verim verim a uz sa neviem dockat :slight_smile: som taka netrpezliva :sweat_smile:
19. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte splniecka moje :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixi :grinning:
19. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako kukulik? :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nove?
19. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cmuk sa nam dlho neozvala, vidim, ze dala inzeratik, ale nic nenapise...baba jedna :grinning: ani nevieme ako sa ma :unamused:
19. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cavik tiez..ktovie, ako pokracuje? :confused: dnes som na nu myslela od rana
19. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dievcatat sup sup ozvat sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech vieme ako a co :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano :grinning: potom nemame prehlad o maminkach a ich detickach :wink:
19. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok