• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
ahoooooooooooooooooooj melisska, sa nejako obchadzame, ked som tu ja, nie si tu ty a ked si tu ty, tak zase ja nie :grinning:

hej to je mapka, na ihrisko, ktore mame za cinziakom...ale uz to vymazem, ale v podstate podla toho trafis v pohode k nam...i ked lepsie by bolo inou cestou...to by som ti inak nakreslila :grinning:
31. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo, dufam, ye uy trafim ku vam :wink: :grinning: a coskoro :grinning:
31. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze uz trafiiiiiiiiiiiiiiim ku vaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase sa mi vytratila :grinning:
idem trosku von, zatial paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
31. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samko uz vstal :wink:
31. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dnes nastastie nieje tak horuco...supeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
31. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po dlhom čase sa zas ukazujem :slight_smile: Boli sme s polovičkou pracovne mesiac v Anglicku a dnes sme boli v SPLNe po žiadosť na naše 1.IVF (a verím, že aj posledné). Ak všetko pôjde ako má, cca uprostred septembra pichám dekáč a cca v polke októbra bude odber a transefer. Zrejme budem mať Puregon. Kto sa pridá? Zajačik, Cavik? Nemám veľmi prehľad, čo sa tu dialo, ale pozdravujem vás všetky. Inak, doki má dovolenku posledné dva augustové a prvý septembrový týždeň. A tu je čo nové? :slight_smile:
31. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko, tak som rada, ze sa pustate do dalsieho boja a drzim palceky :wink:
Ja som dnes absolvovala poslednu poradnu a bola som prvy krat za porodnikom...urobil UTZ a o tyzden mam ist na monitor...Maly ma uz 2,2 kg...takze sa to kraaaaati :wink:
31. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ďakujem, je to ešte dlhá cesta, ale začať niekde musí :wink:
Veru, už sa vám to blíži míľovými krokmi :dizzy_face: Už máte pre drobca meno? Užívaj si ešte bruško, aj keď v tejto horúčave to asi nie je žiadna sláva, ale menila by som :wink:
31. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre popoludnie, splnieckovo. :dizzy_face: Lenuliatko, budem ti drzkat palce. Uz ked zacnes pichat vcielky, ubehne to raz dva. Ani sa nenazdas a bambulky budes mat v brusku. :wink:
Ja mam teraz problem. Zacala som troska spinit. :frowning2: Je to taky hnedasty vytok aj s bielym hlienom. :frowning2: Troska som o tom cosi pohladala na nete... Moze to byt sposobene aj nedostatkom progesteronu... Tak dufam, ze je to len to a nie nieco vaznejsie.
31. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenuliiiiiiiiiiiiiik :dizzy_face: tak budete spolu aj so zajacikom :wink: :sunglasses: budem siiiiiiilne drzat palceky :sunglasses: tak preto si tu mesiac nebola :wink:
zuzy naozaaaaaaaaaj zachvilku budes mamicka :wink: :slight_smile:
dalidka a preco bz to mal bzt problem? bola si niekde? :confused:
31. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska, nie nebola som nikde. Momentalne som 9 DC, zacalo to vcera. Neviem co to je. S tymto skusenosti nemam. Sem tam ma pobolieva aj podbusko. Dufam, ze to coskoro prejde.
31. júl 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka...hlasim sa vam po tyzdni dovolenky :slight_smile: :slight_smile:
bolo super, teplo, more, oddych :wink:
31. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

papáme:
ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt
ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttt
1. aug 2009 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana tebe sa to fakt veľmi kráti, malý má peknú váhu, vyzerá to, že to nebude 5 kilový valibuk. Joj, ja sa už teraz bojíííííííím, aj tešíííííím.
1. aug 2009 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojte..
deny ty čo nevieš spať? :wink:
jeej lunuliatko zavítalo :slight_smile:

a všetko popapať:

tttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttt
ttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
1. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka neboj to bude dobreeeeeeeee :wink: :slight_smile:
denz, mimuska kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeme :grinning: :dizzy_face:
vevericka jaaaaaaaaaaaaj trosku ti aj v dobrom vidiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: pridaj niejake foto :wink: a ako babulky???? :zipper_mouth: :dizzy_face:
inaaaaaaaaaac dobre ranko :sunglasses:
1. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
melisska...neviem ako je na tom fazulka, ale kazdy den mam pocit na mrchu...netestovala som, lebo nemam testy, takze asi az v pondelok testnem a v utorok idem na krv :slight_smile: ...teraz nervy chytam, lebo nemame vodu, u niekoho prasklo potrubie a vraj nie su doma.....a ja by som teraz potrebovala vsetko vyprat a aj nieco navarit :unamused: hroza, des :frowning2:
1. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka tak pod ku mne poprat a nechytaj nervy :wink:
1. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska si daleko :slight_smile:
1. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som pridala zopar fotiek :slight_smile:
1. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :grinning:

vevericka, vitaj doma, dufam, ze sa drobec raidne zahryzkal, to bude tutovka, ked si tak krasne oddychovala :wink: tie tobogany sa mi pacia najviac...tam by som sa vyblaznila :grinning: :grinning: :grinning: ja nie som moc typ na chodenie na dovolenke, mne sa staci vyvalit na nafukovacku v mori a len lezat a lezat a lezat a jest a jest a jest a pit a pit a pit :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme nejaky vyletik sa da, ale nenarocny, napr plavba po mori...lebo chodenie v horucave neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukuliiiiiiiiiiiiiik :wink: :slight_smile: ja podobneeeeeeeeeeeeee :grinning:
jeeeeeeeeeej vevericka supeeeeeeeeeeeeer fotooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa kukulik kde si usla o hodinu ideme na grilovacku :wink:
1. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som isla so obyvacky, lebo ide Batman a ja zboznujem Georga Clooneyho, tak som sla kus poocumavat sumneho chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa chystam na zahradku, ale najprv musi mlady pan vstat a napapat sa, MM uz siel rovno z prace..mozno tiez nieco opecieme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
1. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie tobogany boli perfektne, ale ja som ich neskusala.....ja som skor vylihovala na plazi alebo na matraci vo vode :slight_smile:
teraz som chcela kupit tehotenske testy, ale na okoli su vsetky lekarne zatvorene...tak to asi necham az na pondelok :slight_smile:
1. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu plavbu na mori som si odpustila,lebo zaludok som si aj bez toho citila tak ako na mori :slight_smile: stacilo si vecer lahnut na postel a som hned mala pocit ze sa so mnou kolise :slight_smile:
1. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Vevericka vitaj - ako bolo, oddychla si si? V utorok budem mysliet na teba...
Mne sa akurat vratil manzel po mesiaci - tak sa vytesujem, ale teraz spi..
Prajem vsetkym pekny vikend.
1. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera...bolo super, len teraz zas zacinam mysliet na vysledok
1. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok