• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
lilyanka :grinning: :grinning: :grinning: ok
4. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, konecne sa mi podarilo sem dokvacit...
4. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli v sobotu na navsteve u znamych, maju fantasticke jakubky na zahrade a ja teraz strasne som na kysle... zjedla som ich asi 10 a s riadnou chutou...a od soboty vecera idem zomriet... take krce v zaludku som nezazila, ani ked som mala helicobaktera, mno priderne daco...len nezim na gauci a nevladzem sa pohnut... sem tam je to lepsie, ale dnes od druhej je to hruza :confounded: :confounded: :confounded: uplne jak keby mi zaludok rezali, sem tam ma aj brucho boli...drobcovi da to vobec nepaci, chudatko, sa mi tam riadne huzdi... jest mozem len chleba s lekvarom a Maces, ale dnes ma aj tak boli riadne ten zaludok, manzel ma nahana k dokine, ale podla mna mi aj tak teraz na to nic neda, kedze som tehu...a uz mi ani maalox nepomaha, ten sa v tehu moze na vela kyseliny... som myslela, ze som si len prekyslila zaludok a prejde to za par dni, len dufam, ze som si neuhnala nejaku gastritidu :confounded: :confounded: :confounded:
4. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno asik si idem lahnut, majte sa zatial babulky moje...
4. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus radsej nic nepodcenuj a k dokine chod, aspon nech ti urobi nejake vysetrenie, ze ci je vsetko ok. Drz sa a nech si cim skor v poriadku :confused:
4. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zdravím všetky Splniečka :dizzy_face: ,

prajem vám pekný aj keď upršaný dník :slight_smile:
5. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: ........:slight_smile: :slight_smile: ...... :slight_smile: :slight_smile: ...... :slight_smile: :slight_smile: ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... :slight_smile: :slight_smile: ........ :slight_smile: .......... :slight_smile: :slight_smile:.......:slight_smile: :slight_smile: ........
:slight_smile: :slight_smile: ....:slight_smile: :slight_smile: .... :slight_smile: :slight_smile: ... :slight_smile: :slight_smile: ... :slight_smile: ............:slight_smile: :slight_smile:....:slight_smile: :slight_smile: ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.... :slight_smile: :slight_smile: ....
:slight_smile: :slight_smile:....:slight_smile: :slight_smile:......:slight_smile: :slight_smile:........:slight_smile: :slight_smile:....... :slight_smile: :slight_smile:........ :slight_smile: :slight_smile: ....:slight_smile: :slight_smile:.......:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. :slight_smile: :slight_smile:.....
:slight_smile: :slight_smile:.....:slight_smile: :slight_smile: .....:slight_smile: :slight_smile:.... :slight_smile: :slight_smile:.....:slight_smile:............ :slight_smile: :slight_smile:. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile::slight_smile:.....:slight_smile: :slight_smile::slight_smile: ...:slight_smile: :slight_smile:......
:slight_smile: :slight_smile:.........:slight_smile: :slight_smile:........:slight_smile: :slight_smile:....... :slight_smile: :slight_smile:.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.... :slight_smile: :slight_smile:....... :slight_smile: :slight_smile:........
5. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej, neurobilo mi to tak ako som napisala :frowning2: ...malo to byt dobre rano :grinning: ..mi to zlialo nejak tie pismenka
5. aug 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak pekne :slight_smile:
5. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: .
Dnes sa dobre spalo, konecne sa dalo, letny dazd rano milujem, hlavne, ked nemusim vstavat :wink: .
Posielam ranajocky :slight_smile:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:grinning:
5. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:
kukulik trenuj :wink:
lynduska daj sa co najskor do poriadku moja :wink:
dnes je pocasie, normlne ma zamotalo :confused: ale uz je lepsie :slight_smile:
5. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko splniecka :wink:
jnulienka blahozelam k 2 bojovnikom :wink: , len pekne oddychuj, nestresuj
lyndus tak to nie je najprijemnejsie :frowning2: davaj na seba pozor :wink:
dafy drzim ti palceky :wink:
5. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj a som zabudla piozdravit novu tvar v nasich radoch :wink:
ahoj lillyanka :slight_smile:
5. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus...ta co si si opila zaludok...teraz mas tam cuco s tych jablcok.... nech ti to co naskor prejde, ale ja by som asi sla k dr pre istotu, lebo tie krce netreba podcenovat, ako pise zajko :unamused:
5. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas riadne leje :slight_smile:
5. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny uprsany dnik :slight_smile:
Kukulik preto ti zlialo tie pismenka dokopy, lebo si tam davala aj prazdne medzery, takze nabuduce namiesto kazdej medzery treba dat bodku :dizzy_face: Aj mne tak zlialo moj prvy vytvor srdiecko, ktory sa na srdiecko ale vobec nepodobal :grinning:
5. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dnes dokina ordinuje az poobede, tak tam skusim zavolat, ci nemaju dovolenku, poviem jej co a ako a uvidime... ach jaj, strasne daco :confounded:
5. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka tak uz som doma
som dost sklamana iba 6 vajok mam.ja to nechapem ved som napocitala12 ked diktoval sestricke.
ktovie kolko sa ich oplodni :frowning2: moze sa stat ze ani jedno? :rolling_eyes:
5. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...................:grinning: .........:grinning: .... :grinning: ............:grinning: ............ :grinning: ........:grinning:...........
...................:grinning: .......:grinning: .......:grinning: ............:grinning: ............ :grinning: ......:grinning: ............
.................. :grinning: ....:grinning: ..........:grinning: ............:grinning: ............ :grinning: ....:grinning: ..............
.................. :grinning: ..:grinning: ............:grinning: ............:grinning: ............ :grinning: ..:grinning: ................
.................. :grinning: :grinning: ............. :grinning: ........... :grinning: ............ :grinning: :grinning: ..................
.................. :grinning: . :grinning: ........... :grinning: ........... :grinning: ............ :grinning: . :grinning: ................
.................. :grinning: ... :grinning: ......... .:grinning: ..........:grinning: ..............:grinning: ... :grinning: ..............
.................. :grinning: ..... :grinning: .......... :grinning: ..... :grinning: ............... :grinning: ..... :grinning: ............
.................. :grinning: ....... :grinning: .......... .:grinning:..:grinning:.................. :grinning:......... :grinning:..........
5. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, ked pocita, tak pocita folikuly a nie vsetky su zrele, cize potom ten pocet vajok je odlisny...aj tak je to fajn, stale si musis povedat, ze lepsie ako nic...hlavne , ze su kvalitne :wink:
5. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy ono diktoval sice 12, ale to boli foliky a nie vo vsetkych muselo byt vajko... alebo boli este male foliky alebo naopak niektore uz mohli prasknut pred pdberom. Hlavne je teraz tych 6 vajok, drzim palce aby sa oplodnilo co najviac, a neboj sa ze by sa neoplodnilo ani jedno, urcite sa nejake oplodnia. Budu vam robit aj ICSI? Ja ked som mala 3 vajka, tiez som sa bala a modlila aby sa aspon jedno oplodnilo, a oplodnili sa dve, a to vsetky robili ICSI... takze sa ty nestresuj, ved na babatko ti staci jedno krasne embryjko :dizzy_face:

Kukulik ty si sikovna ako aj avs Samko, pozerala som fotky :slight_smile: A ta kde je unaeny je uplne perfektna :slight_smile:
5. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko, no snazila som sa dnes naucit maleho vymalovavat ohranicene tvary+ucili sme sa rozlisovat farby...tak sme si vymysleli balony na zaciatok, a celkom dobre mu to slo :slight_smile: som bola az prekvapena :dizzy_face:
5. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik Samko je sikulka :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, len klud...urcite su to tie najkvalitnejsie vajka :slight_smile:
5. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy budu silne :wink: :slight_smile: oddychni si :slight_smile:
jani :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
kukulik zlepsujes sa :dizzy_face:
5. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..... :grinning: :grinning: ........
... :grinning: :grinning: :grinning: .....
...... :grinning: :grinning:........
5. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akoze skusam cavte :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dafy drz sa vajka su isto kvalitne :wink:
5. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafynka, neboj bude všetko dobre a uvidíš ešte budeš prekvapená koľko sa ich oplodní :slight_smile:) držím palce a prajem z celého srdca nech sa to podarí aby si bola šťastná :dizzy_face:
5. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulík, samko je šikovný chlapček, tak nech sa mu aj naďalej darí :slight_smile:

ahojte ostatné Splniečka :slight_smile: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok