Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
dafy
β€’
4. aug 2009
lilyanka πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ok
lyndus
β€’
4. aug 2009
ahojte babulky, konecne sa mi podarilo sem dokvacit...
lyndus
β€’
4. aug 2009
sme boli v sobotu na navsteve u znamych, maju fantasticke jakubky na zahrade a ja teraz strasne som na kysle... zjedla som ich asi 10 a s riadnou chutou...a od soboty vecera idem zomriet... take krce v zaludku som nezazila, ani ked som mala helicobaktera, mno priderne daco...len nezim na gauci a nevladzem sa pohnut... sem tam je to lepsie, ale dnes od druhej je to hruza :-S :-S :-S uplne jak keby mi zaludok rezali, sem tam ma aj brucho boli...drobcovi da to vobec nepaci, chudatko, sa mi tam riadne huzdi... jest mozem len chleba s lekvarom a Maces, ale dnes ma aj tak boli riadne ten zaludok, manzel ma nahana k dokine, ale podla mna mi aj tak teraz na to nic neda, kedze som tehu...a uz mi ani maalox nepomaha, ten sa v tehu moze na vela kyseliny... som myslela, ze som si len prekyslila zaludok a prejde to za par dni, len dufam, ze som si neuhnala nejaku gastritidu :-S :-S :-S
lyndus
β€’
4. aug 2009
mno asik si idem lahnut, majte sa zatial babulky moje...
zajacik...
β€’
4. aug 2009
Lyndus radsej nic nepodcenuj a k dokine chod, aspon nech ti urobi nejake vysetrenie, ze ci je vsetko ok. Drz sa a nech si cim skor v poriadku =-)
lillyanka.lillyankov
β€’
5. aug 2009
Ahojte zdravím vőetky Splniečka x-) ,

prajem vΓ‘m peknΓ½ aj keď uprΕ‘anΓ½ dnΓ­k πŸ™‚
kukulik30
β€’
5. aug 2009
πŸ™‚ πŸ™‚ ........πŸ™‚ πŸ™‚ ...... πŸ™‚ πŸ™‚ ...... πŸ™‚ πŸ™‚ ...... πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚ ... πŸ™‚ πŸ™‚ ........ πŸ™‚ .......... πŸ™‚ πŸ™‚.......πŸ™‚ πŸ™‚ ........
πŸ™‚ πŸ™‚ ....πŸ™‚ πŸ™‚ .... πŸ™‚ πŸ™‚ ... πŸ™‚ πŸ™‚ ... πŸ™‚ ............πŸ™‚ πŸ™‚....πŸ™‚ πŸ™‚ ....... πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚.... πŸ™‚ πŸ™‚ ....
πŸ™‚ πŸ™‚....πŸ™‚ πŸ™‚......πŸ™‚ πŸ™‚........πŸ™‚ πŸ™‚....... πŸ™‚ πŸ™‚........ πŸ™‚ πŸ™‚ ....πŸ™‚ πŸ™‚.......πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚ .. πŸ™‚ πŸ™‚.....
πŸ™‚ πŸ™‚.....πŸ™‚ πŸ™‚ .....πŸ™‚ πŸ™‚.... πŸ™‚ πŸ™‚.....πŸ™‚............ πŸ™‚ πŸ™‚. πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚πŸ™‚.....πŸ™‚ πŸ™‚πŸ™‚ ...πŸ™‚ πŸ™‚......
πŸ™‚ πŸ™‚.........πŸ™‚ πŸ™‚........πŸ™‚ πŸ™‚....... πŸ™‚ πŸ™‚.. πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚.... πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚.... πŸ™‚ πŸ™‚....... πŸ™‚ πŸ™‚........
kukulik30
β€’
5. aug 2009
jeeeeeeeej, neurobilo mi to tak ako som napisala 😞 ...malo to byt dobre rano πŸ˜ƒ ..mi to zlialo nejak tie pismenka
lillyanka.lillyankov
β€’
5. aug 2009
aj tak pekne πŸ™‚
petronelka77
β€’
5. aug 2009
Dobre ranko πŸ™‚ .
Dnes sa dobre spalo, konecne sa dalo, letny dazd rano milujem, hlavne, ked nemusim vstavat πŸ˜‰ .
Posielam ranajocky πŸ™‚

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
πŸ˜ƒ
melisska
β€’
5. aug 2009
dobre ranko πŸ˜ƒ
kukulik trenuj πŸ˜‰
lynduska daj sa co najskor do poriadku moja πŸ˜‰
dnes je pocasie, normlne ma zamotalo =-) ale uz je lepsie πŸ™‚
vevericka80
β€’
5. aug 2009
dobre ranko splniecka πŸ˜‰
jnulienka blahozelam k 2 bojovnikom πŸ˜‰ , len pekne oddychuj, nestresuj
lyndus tak to nie je najprijemnejsie 😞 davaj na seba pozor πŸ˜‰
dafy drzim ti palceky πŸ˜‰
vevericka80
β€’
5. aug 2009
joooj a som zabudla piozdravit novu tvar v nasich radoch πŸ˜‰
ahoj lillyanka πŸ™‚
kukulik30
β€’
5. aug 2009
lyndus...ta co si si opila zaludok...teraz mas tam cuco s tych jablcok.... nech ti to co naskor prejde, ale ja by som asi sla k dr pre istotu, lebo tie krce netreba podcenovat, ako pise zajko :-|
kukulik30
β€’
5. aug 2009
u nas riadne leje πŸ™‚
zajacik...
β€’
5. aug 2009
Pekny uprsany dnik πŸ™‚
Kukulik preto ti zlialo tie pismenka dokopy, lebo si tam davala aj prazdne medzery, takze nabuduce namiesto kazdej medzery treba dat bodku x-) Aj mne tak zlialo moj prvy vytvor srdiecko, ktory sa na srdiecko ale vobec nepodobal πŸ˜ƒ
lyndus
β€’
5. aug 2009
ahojte babulky, dnes dokina ordinuje az poobede, tak tam skusim zavolat, ci nemaju dovolenku, poviem jej co a ako a uvidime... ach jaj, strasne daco :-S
dafy
β€’
5. aug 2009
ahojte splniecka tak uz som doma
som dost sklamana iba 6 vajok mam.ja to nechapem ved som napocitala12 ked diktoval sestricke.
ktovie kolko sa ich oplodni 😞 moze sa stat ze ani jedno? 8-(
kukulik30
β€’
5. aug 2009
...................πŸ˜ƒ .........πŸ˜ƒ .... πŸ˜ƒ ............πŸ˜ƒ ............ πŸ˜ƒ ........πŸ˜ƒ...........
...................πŸ˜ƒ .......πŸ˜ƒ .......πŸ˜ƒ ............πŸ˜ƒ ............ πŸ˜ƒ ......πŸ˜ƒ ............
.................. πŸ˜ƒ ....πŸ˜ƒ ..........πŸ˜ƒ ............πŸ˜ƒ ............ πŸ˜ƒ ....πŸ˜ƒ ..............
.................. πŸ˜ƒ ..πŸ˜ƒ ............πŸ˜ƒ ............πŸ˜ƒ ............ πŸ˜ƒ ..πŸ˜ƒ ................
.................. πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ............. πŸ˜ƒ ........... πŸ˜ƒ ............ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ..................
.................. πŸ˜ƒ . πŸ˜ƒ ........... πŸ˜ƒ ........... πŸ˜ƒ ............ πŸ˜ƒ . πŸ˜ƒ ................
.................. πŸ˜ƒ ... πŸ˜ƒ ......... .πŸ˜ƒ ..........πŸ˜ƒ ..............πŸ˜ƒ ... πŸ˜ƒ ..............
.................. πŸ˜ƒ ..... πŸ˜ƒ .......... πŸ˜ƒ ..... πŸ˜ƒ ............... πŸ˜ƒ ..... πŸ˜ƒ ............
.................. πŸ˜ƒ ....... πŸ˜ƒ .......... .πŸ˜ƒ..πŸ˜ƒ.................. πŸ˜ƒ......... πŸ˜ƒ..........
kukulik30
β€’
5. aug 2009
dafy, ked pocita, tak pocita folikuly a nie vsetky su zrele, cize potom ten pocet vajok je odlisny...aj tak je to fajn, stale si musis povedat, ze lepsie ako nic...hlavne , ze su kvalitne πŸ˜‰
zajacik...
β€’
5. aug 2009
Dafy ono diktoval sice 12, ale to boli foliky a nie vo vsetkych muselo byt vajko... alebo boli este male foliky alebo naopak niektore uz mohli prasknut pred pdberom. Hlavne je teraz tych 6 vajok, drzim palce aby sa oplodnilo co najviac, a neboj sa ze by sa neoplodnilo ani jedno, urcite sa nejake oplodnia. Budu vam robit aj ICSI? Ja ked som mala 3 vajka, tiez som sa bala a modlila aby sa aspon jedno oplodnilo, a oplodnili sa dve, a to vsetky robili ICSI... takze sa ty nestresuj, ved na babatko ti staci jedno krasne embryjko x-)

Kukulik ty si sikovna ako aj avs Samko, pozerala som fotky πŸ™‚ A ta kde je unaeny je uplne perfektna πŸ™‚
kukulik30
β€’
5. aug 2009
zajko, no snazila som sa dnes naucit maleho vymalovavat ohranicene tvary+ucili sme sa rozlisovat farby...tak sme si vymysleli balony na zaciatok, a celkom dobre mu to slo πŸ™‚ som bola az prekvapena x-)
vevericka80
β€’
5. aug 2009
kukulik Samko je sikulka πŸ™‚ πŸ™‚
vevericka80
β€’
5. aug 2009
dafy, len klud...urcite su to tie najkvalitnejsie vajka πŸ™‚
melisska
β€’
5. aug 2009
dafy budu silne πŸ˜‰ πŸ™‚ oddychni si πŸ™‚
jani πŸ˜‰ :-x x-)
kukulik zlepsujes sa x-)
ixiautor
β€’
5. aug 2009
..... πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ ........
... πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ .....
...... πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ........
ixiautor
β€’
5. aug 2009
akoze skusam cavte πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ πŸ˜ƒ
ixiautor
β€’
5. aug 2009
dafy drz sa vajka su isto kvalitne πŸ˜‰
lillyanka.lillyankov
β€’
5. aug 2009
dafynka, neboj bude vΕ‘etko dobre a uvidΓ­Ε‘ eΕ‘te budeΕ‘ prekvapenΓ‘ koΔΎko sa ich oplodnΓ­ πŸ™‚) drΕΎΓ­m palce a prajem z celΓ©ho srdca nech sa to podarΓ­ aby si bola Ε‘Ε₯astnΓ‘ x-)
lillyanka.lillyankov
β€’
5. aug 2009
kukulΓ­k, samko je Ε‘ikovnΓ½ chlapček, tak nech sa mu aj naďalej darΓ­ πŸ™‚

ahojte ostatnΓ© Splniečka πŸ™‚ x-)