Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
19. apr 2009

po dvoch týždňoch druhý utz, to je už koniec v centre a len u svojho gynekológa. Ja som už dosť stará, takže prechádzam všelijakými testami, či je bábo OK, lekárka ma tíska na amnio, ale to som odmietla. Odkedy som videla srdiečko, teraz aj počula, nedám si siahnuť na bábo, ja viem, že je OK.
a cviklu nespomínajte, mňam, ešte mám z veľkej noci..
mňa obišli ranné nevoľnosti a myslím, že v podstate ani nejaké špeciálne chute nemám.

jajka27
19. apr 2009

ja nemám nejaké vyhranené chute,ale stále by som niečo dobré pchala.... 😀
deny.... ja tiež budem musieť absolvovať vyšetr.,kt.spomínaš,lebo takisto mám svoj vek...hovorí sa,že amniocentéza je riziková,ale neviem,ako by som sa rozhodla,je to ťažké ☹ Na tie vyšetrenia Ťa automaticky poslal Tvoj gyn.alebo sa musíš pýtať?Neviem,ako to bude s mojou gyn.lebo nikdy ma v podstate neposlala na nejaké vyšetr.,ktoré by zistilo príčinu neplodnosti,iba min.r.v júni ma poslala na HSG a keď som sa bola v nemocnici objednať sa,tak lekár to zmenil na diagnost.laparoskopiu,čo sa mi zdalo rozumnejšie.Keď som jej povedala,že idem na laparo,tak odvtedy sa ku mne správa ako zmyslov zbavená...sprostá ješitnica...takže neviem ako to bude,keď budem k nej chodiť do poradní...lebo zase sa bude tváriť,že mi pomohol niekto druhí a nie ona....ale ona pritom roky nič neriešila,takže mám obavy ☹ 😒
Dievčence,nakuknem sem večer...manžel už nadomnou stojí,lebo ideme k našim...zatiaľ čaute 😉 🙂 😀

jespera
19. apr 2009

Pekny vikend vsetkym,
pozdravujem Vevericku - zajtra dzim palce. Inac ja mam brucho este stale ako po vojne...Ale mam pocit ze pitie bylinkovych cajov - pomaha..

mirus25
19. apr 2009

baby a čo je to amnio ? a môžem vedieť váš vek, keď hovoríte že ste dosť staršie ?

mirus25
19. apr 2009

Ahoj jaspera. Ale veď aj tebe treba držať zajtra palce. 😉
Len sa chcem vyjadriť k tej PN-ke. ja som bola po vklade týždeň doma. aj sestrička hovorila že prvých 5 dní je najdôležitejších. do vtedy sa vraj uhniezduje. tak aj ja som po týždni naklusala do roboty, lebo doma by som sa zbláznila a vždy myslela iba na to ako to dopadne. ale keby som sa necítila dobre, tak by som ostala doma aj dlhšie.

vevericka80
19. apr 2009

ahojte
jespera aj ja ti budem drzat palce 🙂
inac dnes sa mam lepsie, uz ma to neboli, ani nafuknuta az tak velmi nie som

mirus25
19. apr 2009

veverička aj tebe budem zajtra držať palce. 😉

melisska
19. apr 2009

vevericka, jespera zajtra drzim palceky, uvidite ake budete spokojne ked si donesiete bublinky domov 😵

melisska
19. apr 2009

mirus aj tebe, tie bolesti bruska su tehubolesti 😉 😵 aj ja som také mala ale len dva dni 😵

mirus25
19. apr 2009

ahoj melisska. tak uvidíme v utorok. urobím si test. dúfam že ma poteší. 😉

mirus25
19. apr 2009

teraz som si spomenula na to ako som sa veľmi bála tej hyperstimulky. a našťastie ma obišla. 🙂 určite pomohla tá voda čo som pila.

melisska
19. apr 2009

aj ja dufam, je rpavda ze je to niekedy klamlive, ale ked mas tie bolesti a mrcha nikde je to uhniezdovanie 😉 🙂
no ja idem zajtra do Splnu, nikto nejde????

mirus25
19. apr 2009

uf neviem či niekto okrem jaspery a veveričky ide.

melisska
19. apr 2009

ano ale oni idu na ET s nimi sa nestretnem, ja idem rano 😒

petronelka77
19. apr 2009

ahojte,
chcem sa spytat, v stredu mam KET.
mam trosku obavy z toho, ze ked tam pridem, tak mi povie, ze ziadne embryjko nie je ok.
moze sa to stat?

ixi
autor
19. apr 2009

ahojte 😀

ixi
autor
19. apr 2009

ja idem vo stvrtok 😎

ixi
autor
19. apr 2009

petronelka nestresuj samozrejme ze budu 😉

melisska
19. apr 2009

ahoj ixi, no dufam, ze mi pojdes prikladom 😉 😀

mima263
19. apr 2009

ahojte,
ixi, ty máš už vo štvrtok KET?

melisska
19. apr 2009

mimi nie este KET ide na UTZ 😉

ktora idete na ET????? ja a kukulik, to viem, okrem nas 🙂

zajacik uz je nedela vecer, kde jsi????

ixi
autor
19. apr 2009

melisska nejde aj cmuk?

kukulik30
19. apr 2009

kuk 🙂
jespera, vevericka, tak sa zajtra drzte 😉
mirus, v utorok ocakavam u teba // 🙂
petronela, neboj ...a mysli pozitivne 😉

kukulik30
19. apr 2009

ixi, cmuk? 😕 ved ona ma dvojicky doma, naco by sla do SPLnu, ci myslis Cavik?

kukulik30
19. apr 2009

melisska, co myslis, kedy mam zavolat do Splnu, ci tam je ziadost? teraz v utorok budu 2 tyzdne, mam pockat este tyzden?to uz by to tam mohlo byt, ze?

ixi
autor
19. apr 2009

joj 😀 😀 😀 😀 hej myslela som cavik 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
19. apr 2009

😀 😀 😀 ja uz som zostala v pomykove, ze cmuk ide hned na dalsi pokus 😀 😀 😀

ixi
autor
19. apr 2009

uz nas je tu ntolko ze aj ja som dopletena 😀 😀 😀

kukulik30
19. apr 2009

veru, ja uz mam tiez celkom slusny chaos 😅 😀

petronelka77
19. apr 2009

Dakujem, snad sa pekne rozmrarzia a rozmnozia 🙂
Kukulik, drzim palce, aby si to dotiahla do uspesneho konca a nech sa poponahlaju v tej poistovni 🙂
Ixi, kedy ides na KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre