• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
mima ved jej to vysvetli aj ty :grinning: :grinning: :grinning: ze je to hlupost tak skoro testovat :confused: :grinning:
8. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :sunglasses:
janulienka čosiiii na stvrty den testovat este skoro.my sa nemozme porovnavat s KUKULIK ona je iná :grinning: :grinning: :grinning:
ja ked som ostala tehula s Emmkou tak som si spravila test na piaty den a bol biely :slight_smile: az na siedmy som zopakovala a uz tam bola ciarocka svetlunka :wink:
8. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kukulik :grinning: mal PK a ET a ty si jani po KETe bez PK :wink: aj tak to este zavisi od testu aky mas aj od HCG ako sa ti tvori....najistejsie je testovat 12 den po KET
8. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska ty si ktory den vlastne po KET??
8. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy dnes 1O-ty
8. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy mi sme asi same doma. lebo sme na nete :grinning: ale moj mm ma kazdu chvilku prist domov a je rozculený ze stale sedim pri PC :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory den si si spravila ten test??este si spravis jeden nie??
8. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sama :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7-mi a uz nerobim, potom stresujem,staci ked budem po krvi :grinning:
8. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ma to stve ze poslednu dobu a dost dlhu ziadna neotehotnela do kelu :angry:

ja budem testovat asi na desiaty den :sweat_smile:
8. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy aj ja by som ale bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu..ahojte :grinning:
8. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska testni uz iba v den odberu krvi a hotovo, budes vediet na com si :wink: som ti vravela, ze testovat na 7.den po KET je velmi skoro :slight_smile:

dafy..mas pravdu, dlho tu nebola ziadna pozitivna krvicka, asi vsetko caka na jesen, bude v lete na rok baby boom :grinning:
8. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :grinning: :grinning: :grinning: samko uz spinka?
8. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik na jesen ??no dakujem ti pekne takze ja som zasa mimo hry? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy vidis ako nas hned vyradila z hry :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si mala pravdu ze je ina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska ty co tu robis??ved MM ti uz mal prist nie?? :grinning:
8. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj odisiel, este nema pracu skoncenu :grinning: napapal sa a fuk :grinning:
8. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska :grinning: :grinning: tak tak

kukulik ma to iste ved ona furt na prvy sup otehotnie cíím to je :confused:
no uz kukulik beha po inych temach :angry:
Meliska kolko ti este ostalo embr.??a tebe Kukulik??
8. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale mne povedali, ze ja mam len jeden problem, veeeeeeeeeeeelka, nenormalna tuzba a neverim ze budem tehu :zipper_mouth: ale ja veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, no aj kukulik mal neuspesne dva KEty :zipper_mouth: a ja som po Ete teraz bola tehu ale odislo to, mala som zostatkove HCG :angry:
8. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si zhana plodnejsie kamosky hmmm?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pekne ved jej to spocitame dobre si vravela je ina :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy a moze u mna byt normalna tuzba po dietatku po 13 tich rokoch :sweat_smile: Ja mam uz len 5 , lebo teraz mi 5 rozmrazili a vlozili 3 :dizzy_face: a kukulik je na tom super ma 4 blastocysty a 7 algidiek spolu 11 :grinning:
8. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zlaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: je dobrucka, aj mne zhana plodne kamaratky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
faaakt??ved si sa o tom ani nezmienila..a testy??si vravela ze bielota ci ako to bolo.
meliska ja som z teba uz zmatena :angry:
8. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy uz to iba nastartujete...ci chcete cakat az na jesen, ta co ste :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy nehovorila, lebo sestricka mi to povedala az teraz pred KETom-citala mi vysledky :wink: testy bol jeden slabulinký tienik, ale ja hlupa som mu neverila :angry:
mne ostalo 11...z toho 4 blastocysty :slight_smile: ..ale ktovie, ako sa budu rozmrazovat :confounded:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok