• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Idem urobit manzelikovi hranolceky k masku, ktory som udusila vo vlastnej stave na cibulke, s paprikou a paradajkami pokrajanymi nadrobrno. Dnes som skocila nakupit zeleninu z trhoviska a... neodolala som... a kupila chilli papricky a baranie rozky (troska s mamkou aj zavarime, aby sme mali do gulasikov).
Zase som neodolala a zo dve z chillli papriciek pokrajala aj do maska... Taaake pikantne... Baby, moj muzik, pikantne lubi, ale toto... Dufam, ze to spapa.
13. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik ze na lamparen :grinning: :grinning: takze 8septembra ides my mame vtedy vyrocie :slight_smile:
takze v septembri sa to tu rozbehne zase :sunglasses:
13. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, :grinning: tak ma len krrrrrrrrrrrmmmmmmmmm. :grinning:
13. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk ahojte , na skok :wink:prisla som vas pozdravit
dalidka, mnam hned by som si dala,ja lubim velmi pikantne..chilly si krajam do jedla bezne 3- 4 ks :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chilii pestujem vo velkom kvetinaci je ich tam kopaaa :grinning:
13. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus dik za virusiky :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka tak super ze uz mas dekac v sebe, aj ja uz chceeem :dizzy_face:
13. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este 2 prispevky...
13. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...este jeden...
13. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mame tu 10 000 prispevkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......... :sunglasses: ..... :sunglasses: :sunglasses: ......... :sunglasses: :sunglasses: .......... :sunglasses: :sunglasses: ........... :sunglasses: :sunglasses: ...........
.... :sunglasses: :sunglasses: .. :sunglasses: ..... :sunglasses: ... :sunglasses: ..... :sunglasses: .... :sunglasses: ..... :sunglasses: ..... :sunglasses: ..... :sunglasses: .....
. :sunglasses: .. :sunglasses: . :sunglasses: ....... :sunglasses: . :sunglasses: ........ :sunglasses: . :sunglasses: ........ :sunglasses: .. :sunglasses: ........ :sunglasses: ....
:sunglasses: .... :sunglasses: . :sunglasses: ....... :sunglasses: ..:sunglasses: ........ :sunglasses: . :sunglasses: ........ :sunglasses: .. :sunglasses: ........ :sunglasses: .....
......... :sunglasses: .. :sunglasses: ..... :sunglasses: .... :sunglasses: .... :sunglasses: .... :sunglasses: ..... :sunglasses: ...... :sunglasses: .... :sunglasses: .....
......... :sunglasses: ..... :sunglasses: :sunglasses: .......... :sunglasses: :sunglasses: ......... :sunglasses: :sunglasses: ............ :sunglasses: :sunglasses: ........
13. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: kukulik to vazne? ja by som asik nezjedla, ani keby tam bolo 1 chilli, nie to este 3-4 :grinning:
13. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy aj ja som tak pestovala, ale u nas to nemal kto jest, moj drahy lubi feferonky :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik a potom na zachode je vsetko ok??? :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ja mam rada baranie rozky ale iba cerstve aj to len k vybranemu jedlu
13. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja zase chilli vobec nepapam, ale pred IVF budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko len to neprezen, ak niesi zvyknuta, bude cipat 3x :grinning:
13. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte SPLNiečka , som tu len na skok prišla som vas pozdravit a prídem až večer :wink: :slight_smile:
jóoóóóóóój som nestihla dávku Tehu vírisíkov :frowning2: :cry:

taellka pozdravuj manželíka a ďakujem ,že si ho minule pozdravila :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... taellka prajem všetko najlepšie k polrôčiku K+O :slight_smile:

... katy2 maličká krásne rastie do krásy :wink:

... kukulík prajem úspešnú ovulku ...

... dafy ako sa cítiš?

pozdravujem všetky ostatné SPLNiečka :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, ja som vsetky tehu virusiky nespapala. :wink: Nechala som aj tebe... Kukulik a vies, ako sa manzelik oblizoval? Velmi mu chutilo. :wink: Zajacik, coskoro budes mat aj ty dekac v sebe... :wink:
13. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik ale to uz je onedlho tak uz zacni teraz postupne po troska.neze potom naraz zatazis telo :grinning:
13. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyanka a kde ze sa to chystas??

mam sa celkom fajn zatial :wink:
13. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy, ty pojdes na krvicku k obvodnemu gynekologovi??? Alebo ako sa to poriesi??? Ved kym sa v SPLNE vratia z dovolenky ty uz budes cca v 7-8 tt, no nie? :zipper_mouth: :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka si zlata dakujem ze vraj 7-8tt :grinning: :grinning:
ano poslal ma k obv.gyn.
13. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy a netestujes? napr. v sobotu :grinning:
13. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAfy chystám sa na kondičné jazdy autoškole asi :unamused: :sweat_smile: a jasne, že budeš 7-8tt :dizzy_face: My s manželíkom máme tiež radi štipľavé, on viac, a ja tak príjemne.

Dalidka, ďakujem, že si mi trošku nechala :slight_smile:
13. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus uvidime :wink:
13. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ten test si si spravila poobede??myslim ten prvy
13. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,

nechodite niektora na termalne kupalisko do Tiszaujvarosu. A ak ano ako tam je sluzby a ceny. :- D
13. aug 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy ja mam taky pocit ze ty si uz testla, teraz poobede... ale mozno sa mylim :sweat_smile: V kazdom pripade drzim palceky!!! :dizzy_face:
13. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok