• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
Vitamín E sa považuje za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krvinek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na plodnosť a potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív preto sa pridáva do kozmetických prípravkov, ďalej má močopudné účinky čím znižuje krvný tlak.
19. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja musim vsetko mam na predpis z hematologie okrem chilli :grinning: ale aj to by mi mohli predpisat :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a aku mas hematologicku diagnozu?
19. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ixi diky za odbornu odpoved od zajtra ho beriem :grinning:

mirus mas pravdu ale ja uz neverim an odbornost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no aj mna to prekvapilo ze zabranuje potratom takze papame het :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ved clovek by aj nemozne pojedol som zvedava aka bude endometrium :wink: pijem aj alchemilku
19. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no niejaky trombofilny stav-preto tan missed abort :frowning2: a nejaku mutaciu, ale tu vraj ma mnoho zien, ale o tom ani nevedia :zipper_mouth: no a od fraxiparinu mam zeleno modre a hrckave brocho, neviem kde mozem pichat hormony okrem bruska, mam v nom uz 70 inj. fraxiparinu :unamused:
19. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mohla by som pit este cajiiiik, nebude to velaaaaaaaa :confused: ixi endometrium som mala velke a nic nepamatas?
19. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tie hrcky sa ti casom vstrebu :dizzy_face:
19. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja viem mojko :frowning2: to je vsetko niekde mimo nas
19. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to viem, ale az ked prestanem pichat :confounded:
19. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja tiezmyslim ze je toho uz dost ale co uz pijem ho ved po transfere uz nebudem ho pit ani to cili
19. apr 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a dokedy to musis mojko?
ale teraz idem pre dvojicky :dizzy_face:

zatial papa ideme sa s drahym vonku prejst, neda mi pokoj :dizzy_face:
autor
papa aj ja idem pre dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
melisska, aj ja mam trombofiliu :frowning2:
19. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirus ja budem mať v auguste 39, na amnio rozhodne nepojdem, aj 1% riziko je pre mňa veľa, ťažko som k bábu prišla, druhé už možno nebude, hradenie z poisťovne nestíham. A keby mi aj zistili, že niečo nie je v poriadku, tak čo? už som bábo videla, počula srdiečko, zatiaľ vyzerá OK aj cítim, že bude OK.
19. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný večer Vám všetkým.Ja idem do splnu v utorok na dalšie odbery chcem sa vás spýtať či už teraz mi doktor bude vedieť niečo povedať.
19. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný večer

my sme boli vyše týždňa na chalupe, nebola som na nete......nejdem ani dočítavať....len, Kukulik, už Ti prišla žiadosť ? Mne do Veľkého piatku nie a to boli presne 4 týždne od podania, v schránke, kde mám ešte trvalý pobyt som ešte nebola, ale hádam už prišla a schválená :astonished: :astonished:

lulocka...na aké odbery ideš ? Chodíš na hormonálny profil ? Ak áno, tak až po posledom Ti povie, sleduje teraz Tvoj cyklus :wink:
19. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavik ahoj...ty a nebude uz ta ziadost u dr, lebo oni to zvyknu poslat rovno jemu???
19. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja este isto nie je schvalena, este len 2 tyzdne od podania, takze predpokladam, ze este tyzden si pockam....ale zvyknu teraz rychlo schvalit, aj Melisske za 3 tyzdne, ale jej poslali domov..pri 1. IVF to islo priamo dr do KE :confused:
19. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cavik dakujem.Ano sleduje moj profil teraz idem na posledné nevieš mi povedať kedy ma potom znova objedná. :slight_smile:
19. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik.....ja som prešla zo Spoločnej do Všeob......tak neviem ako tam schvašujú, ale sestrička mi povedala, že keď príde mám sa ozvať :confounded: ...niežeby mi to súrilo, veď ktovie ako sa bude dr. stavať k VšZP, keď nemajú peniaze....či tam nebudú aj poradovníky :wink: :slight_smile: :slight_smile:

lulocka.....a máš už podanú žiadosť ? Ja sa ani nepamätám ako to bolo pred 1. IVF, ale asi Ti pri poslednej kontrole dá do ruky žiadosť, ak pôjdete na IVF.....a vtedy treba len čakať na schválenie a po schválení ísťdo SPLNu pre recept na lieky......ak pôjdete na IUI a budete bez stimulácie, tak prídeš na 3. deň na kontrolu....držím prsty :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavik ja nejdem na IUI, ale na 2. IVF :grinning:
19. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte všetky :slight_smile:
mirus ,spomínala som,že keď pôjdem na utz na ďalší týždeň v pondelok,tak budem mať narodky...a budem mať takisto ako deny 39,takže akurát som stihla to IVF,ak by to náhodou nebolo vyšlo alebo nebodaj nevýjde,tak smola...samoplatca...neviem odkiaľ nato?
19. apr 2009 o 22:29  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, to bolo lulocke, pardon :grinning: :grinning: :grinning: panecky, ja neviem , co citam, sa mi zahmlieva pred ocami ci co :sweat_smile:
19. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dufam, ze problem nebude, ani ziadne poradovniky :confused: ved ani melisska nemala ziaden problem, tak hadam to pojde hladko :wink:
19. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajka na take nemysli, vyjde to a basta :slight_smile:
19. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem kukulik...aj tak si myslím,že je to v mojom prípade zázrak,ktorý som vôbec nečakala,lebo v mojom živote sa veľmi nediali a pevne verím,že ten zázrak a môj sen bude pokračovať,musí to výjsť...vieš iba som strašne opatrná :wink:
kukulik,ja som posielala prioritne z PO žiadosť do poisťovne v KE 4.2.a do SPLNu som volala 23.2.a sestrička mi povedala,že schválená žiadosť im už prišla :slight_smile:
19. apr 2009 o 22:43  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrú nocku,nech sa vám všetkým snívajú pekné sníčky a hlavne,aby tie sníčky boli skutočnosťou :slight_smile: Bóóže,zajtra zase do roboty...ten víkend je vždy tak krátky,už aby bol ďalší :wink: :grinning: papa
19. apr 2009 o 23:04  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok